VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 8 - Финал /28.10.18 - .../

  • 81 502
  • 3 621
  •   1
Отговори
# 3 600
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Или е това, или някой вирус. Много се притеснявам дали ще ми стигнат силите да си боядисам косата утре, че да съм в нужния ВИП тренд. Ще пийна някаква отварка, ще кажа някоя молитва и дано се пооправя.  Laughing

Ти направи всичко това, пък и аз ще се моля за теб.

Пиша и беснея. Заради това същество Костова, Библия и молитва ми звучат като мръсни думи.

Ама искрено ти желая да се оправиш.

# 3 601
  • Мнения: 5 776
Комедианта вероятно е Гъмов. Водещата може да е Албенчето. Някоя звИзда от Цоца сигурно пак тупат от прахоляка. Чалгата е Емилия. Мъгз към силните жени ли е Grinning

Aз скромно се класирам на 3987-мо място по убост неземна, много добре ми се получи лилавото

Скрит текст:

# 3 602
  • София
  • Мнения: 20 145
Много благодаря, Смайлис!  Hug Ама предлагам да не занимаваме Господ с моите глупости, че и без това Костова сигурно денонощно му надува главата.  Laughing

Калиев перманганат оцветява също в лилаво, и дезинфекцирааа.
Косата ми си е добре, няма нужда от дезинфекция, а друго не искам да си оцветявам, ако не е абсолютно наложително, де.  Laughing

# 3 603
  • Испания
  • Мнения: 37 503

 много добре ми се получи лилавото

Скрит текст:

Напълно според изискванията.

Костова сигурно денонощно му надува главата.  Laughing


Убедена съм.

# 3 604
  • Мнения: 2 753

И в лилаво боядисана, и фешън прическа съм си докарала, Рут Колева мии вдъхновението.
Ченета в повече да ви се намират?

# 3 605
  • Испания
  • Мнения: 37 503

И в лилаво боядисана, и фешън прическа съм си докарала, Рут Колева мии вдъхновението.
Ченета в повече да ви се намират?

А така. Всички се подготвяме подобаващо.

Заповядай! Има и за раздаване по домовата книга.

# 3 606
  • София
  • Мнения: 20 145
Aз скромно се класирам на 3987-мо място по убост неземна, много добре ми се получи лилавото
Скрит текст:
Ах, че си хубавааа! И с тиара си се барнала...  Heart Eyes
И докато ти се радвам, така се стреснах, пу-пу-пу - отдясно рязко ми изскочи реклама с връхни дрехи с вълци, точно като на Ванчето Костова.  Crazy

# 3 607
  • Мнения: X
След Папи нека поканят и авторите на тези култови “стихове”:
https://tekstove.info/lyric/view/45910

https://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/309171-Снежанка-Старецо-любими

https://tekstove.info/lyric/view/45911
Smile

Цитат
Старецо любими удари ме/Старецо люби ме

А това направо забива Кекса на Папи с земята:

Цитат
Знай че истината е такава,
жените на 40 и даже на 50
за маса стават,
но не предизвикват нищо,
нищо неприлично.
А жената между 18 и 40
отдавна е престанала
да бъде дете!
Всеки търси ученичка,
а не студентка-истеричка.
От седми клас нагоре
жената вече не е дете,
не е дете, вече не е дете.

Личи си че певецът е Джипсън...

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 00:18 от Анонимен

# 3 608
  • Мнения: 5 300
Не, че нещо, ама Тото стана известен покрай раздялата с приятелката си и песента посветена на нея Чужди усмивки, последваха редица интервюта, реване колко я обича и колко съжалява, за справка 5 месеца по-късно отново е обвързан с друга и песента някак си загуби смисъл. Иначе наистина си е голям успех 21 млн. гледания без компания зад гърба.

# 3 609
  • Мнения: 6 474
Аз таковата...Ни в клин, ни в ръкав, дали мога ви запитам за къде или за какво се подготвяме,че и аз дан изостана..нали, хм?

# 3 610
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Еййй, га заформихте копоня, бре?! Що не свиркате?! Ма хич не е дамско тва! Аз отвари бъркам, вий купонирати тука!

# 3 611
  • Мнения: 5 490
Не, че искам да ви развалям купона, но моля ви не споменавайте напразно името Господне.
Скрит текст:
Защото e свято и не бива да Го принизяваме до нашите земни помисли и желания, затова е Третата Божия заповед.
Увлечени в грижи, суета или веселие, понякога ние неволно споменаваме Божието име, без да влагаме в това почитанието, което дължим Нему, без да усетим смирението на духа пред величието Господне. Затова е третата Божия заповед, повеляваща ни да почитаме името Му. И още - да почитаме и ближните си, като никога, каквото и да се случи, не ругаем и не кълнем лошите, защото злото, което изричаме, ще падне върху нас - сега или някога.

# 3 612
  • Мнения: 7 776
Многа сте убави сите! Присъединявам се, оцветих рошавото гнездо на главата
Скрит текст:
, сега отивам за стекче с вудишка, че бая ора шъ трая да съ млатят и тоз път кат гледам как се очертава подбора на участниците...

# 3 613
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След Папи нека поканят и авторите на тези култови “стихове”:

Що за глупости?

Не, че нещо, ама Тото стана известен покрай раздялата с приятелката си и песента посветена на нея Чужди усмивки, последваха редица интервюта, реване колко я обича и колко съжалява, за справка 5 месеца по-късно отново е обвързан с друга и песента някак си загуби смисъл. Иначе наистина си е голям успех 21 млн. гледания без компания зад гърба.

И?

Аз таковата...Ни в клин, ни в ръкав, дали мога ви запитам за къде или за какво се подготвяме,че и аз дан изостана..нали, хм?

Ти само погледни! Всичко е в лила и Дзъби.

Еййй, га заформихте копоня, бре?! Що не свиркате?! Ма хич не е дамско тва! Аз отвари бъркам, вий купонирати тука!


Оле!

# 3 614
  • Мнения: 5 300
След Папи нека поканят и авторите на тези култови “стихове”:

Що за глупости?

Не, че нещо, ама Тото стана известен покрай раздялата с приятелката си и песента посветена на нея Чужди усмивки, последваха редица интервюта, реване колко я обича и колко съжалява, за справка 5 месеца по-късно отново е обвързан с друга и песента някак си загуби смисъл. Иначе наистина си е голям успех 21 млн. гледания без компания зад гърба.

И?

Аз таковата...Ни в клин, ни в ръкав, дали мога ви запитам за къде или за какво се подготвяме,че и аз дан изостана..нали, хм?

Ти само погледни! Всичко е в лила и Дзъби.

Еййй, га заформихте копоня, бре?! Що не свиркате?! Ма хич не е дамско тва! Аз отвари бъркам, вий купонирати тука!


Оле!


И? Нали е клюкарска тема, споделям информация.

Общи условия

Активация на акаунт