Стига ли ви времето....

  • 2 893
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 315
Свободно време ли? Мда, когато дребният заспи. Иначе - няма.

# 61
  • Мнения: 184
До преди около 2 месеца имах чувството, че ще се побъркам - не ми оставаше време да си свърша нормалните домакински задължения #Cussing out Но изведнъж изчезна този проблем, вече всичко е ок, и аз не знам как така изведнъж... Явно съм спряла да се тормозя толкова и съм станала малко по-спокойна.
Е, вярно вече спя с около час-час и половина по-малко, но поне съм доволна от себе си:)

# 62
  • Мнения: 1 416
Стига ми времето за всичко...  Peace Винаги ми е стигало!  Wink

# 63
  • Мнения: 8 505
За момента ми стига.

# 64
  • Мнения: 156
И на мен ми стига. Като се организирам и стегна всичко става лесно и бързо и дори свободно време ми остава newsm10

# 65
  • Мнения: 649
Обикновено стига, ако нямам някаква извънредна работа. Но получавам незаменима помощ от майка ми и от съпруга ми. А като цяло съм доста неорганизирана. Свободното ми време е толкова, колкото успея да си открадна през деня - кафе с приятелка, ново списание, минаване през магазините...

# 66
  • Мнения: 294
като гледаш колко потребители са он-лайн в момента, това за какво ти говори? последното нещо за което се сещам е заетост. Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=who

 Rolling Eyes 27 стр. хора он-лайн в момента, от които над 550 потребители и около 140 гости


smile3521

Общи условия

Активация на акаунт