Много мина, мъничко остана, аз през АВГУСТ ще съм мама :-)

  • 20 186
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 266
МОМИЧЕТА МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА ..... ТРОГНАТА СЪМ  Blush
Аз от своя страна искам да поздравя BLUEEYE   bouquet и да й пожелая дълъг и щастлив семеен живот и другата рожденничка ELIONA   bouquet много здраве и щастие ... на двечките също през Август да си и мат ЗДРАВИ И СЛАДКИ БЕБОЦИ  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 849
newsm59 tsveti_j, Честит Рожден ден! Пожелавам ти много щастие, леко раждане и сълзи от радост през август.

... Обиколката ни включи магазините Малечко, Премаман, Щъркел и Пинокио в Дружба, но ще посетим и магазини в Пловдив - склада на ТСМ за да видим и тяхната триколка и Вис Виталис.
Количка не купихме, но се сдобихме с микровълнова фурна Електолукс. Първото, което сготвих в нея днес бяха пуканки Joy
До скоро  Heart Eyes
Ако става дума за склада на ТСМ, който е на Куклинско шосе, аз бях там преди около 2 месеца и не съм особено впечатлена от стоките. Всичко беше много прашно, а особено количките имаха направо петна от прах. Незнам дали някъде вътре нямат други. newsm78

# 92
  • София
  • Мнения: 1 397
Какво става? Няма ли августинки от Младост3 и 4, навити за квартални срещи за обмяна на впечатления и опит? Само ние двечките с Aila ли сме от Младост?

ами аз не съм точно в Младост, Малинова долина съм, ама евентуално бих могла да се транспортирам за някоя квартална срещичка, ако се организира такава.

# 93
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Здравейте момичета  Hug много ви благодаря за милите думи и пожелания   bouquet времето беше страхотно, градинското парти продължи до 23.00 часа и всичко мина невероятно Laughing  сега ще кача в албумчето ни няколко снимки от началото на сватбата  Sunglasses
честит празник на рожденничките   bouquet  тези дни ще чета подробно и ще пиша повече  Hug
лека вечер  Hug

# 94
  • Мнения: 164
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РОЖДЕНИЧКИТЕ!!!!БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!!! newsm59
ЧЕСТИТО И НА БЛУ- ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЩАСТИЕ И ДЪЛГИ ГОДИНИ НА РАЗБИРАТЕЛСТВО И ОБИЧ!!!! married
Мадона внимавай миличка,че тук в Варна шофьорите са много зле-ти си знаеш де.А кръвното ми е 60/90.Аз задължително пия кафе-едно на ден.
Кабив честито придобивка.И аз не съм си харесала количка все още,но не мисля че тези на ТСМ ще ти допаднат.
Аз самата от няколко дена не мога да спя добре,и постоянно вечер като си легна получавам едни болки ту отляво , ту отдясно на корема,все едно че ме болят яйчниците.Знам ,че сега те не функционират и че не са те,но болката е някъде там.Май трябва да отида при доки,но съм на консултация чак на 6-ти другия месец.А вчера през деня ми стана толкова зле,че едвам не припаднах-не знам на какво се дължеше това,причерня ми,ушите ми почнаха да бучат,не можех да дишам и започна да ми се повръща.Всичко мина бързо -клекнах на сянка,пих вода и малко по малко се оправих-сигурно ми падна кръвното.Ама и аз малко се преоморих де,че рзамразявах и чистих хладилника,фризера,готвих,прах,два часа пържех 3кг картофи и тиквички в най-топлото и какво ли не.А иначе свеки като ми каже -абе почивай си бе Наде,и след малко ще направиш ли онази супичка че ти я правиш много вкусно,и ще изхвърлиш ли боклука ,ама и хляб да купиш.И на връщане естествено ми се случи това с прилошаването.Направо някой път ми идва да я #2gunfire #2gunfire #2gunfireОтносно схващането на прасците и при мен ги имаше,но си самоназначих магнезии и слава богу сега ги няма,но контракциите си продължават.А да ви се похваля въпреки всичко обаче вече два пъти ходи на плаж  и всички ме гледат ей така  #CrazyАми това е за сега-пазете се всички.Целуваме ви с моето бебче,което не спира да рита мама preggo

# 95
  • Мнения: 164
Блу ама много,много сте сладки,а ти си просто прекрасна.Ох, как си мечтая с нашия тати да се оженим и ние....Ох , още веднъж много сте сладки !
 smile3521 smile3521 smile3521

# 96
  • Мнения: 273
  bouquet ЧРД, Eliona, желая ти мн. щастие и здраве и едно сладурско бебече през август    

  bouquet, Blueeye - честит семеен живот , желая ви безоблачни дни, само за напред и едно прекрасно бебче през август 

Мадона, важното е че сте добре с бебо, а и накрая си погледнала със смях на ситуацията
val_stef, да се похвалиш с мебелите, сигурна съм, че ще са такива каквито си желаете 
eli_ym, желая те едня приятна и  разтоварваща почивка 
Лека седмица от нас мами и да си почивате ние отиваме в болницата за 4 дена за болнични и ако няма изненади си идвам в четвъртък. Всичко добро

# 97
  • Мнения: 656
Здравейте мили мамчета newsm51
Честит Рожден ден  newsm59 на патерица на рожденичките Еliona и tsveti_j, много любов и много щастливи мигове със сладките ангелчета през август!!! newsm30
Честито на Блу newsm51, желая ви много щастливи мигове изпълнени с любов и семейно щастие txtloves/страхотни снимки мила Two Hearts/
Не съм писала отдавна, но не пропускам вечер да прочета как сте. Запрочнахме ремонта в къщи за сега стаята, където ще е бебчо и коридора са готови, хола май за другия месец ще го оставим, че доста се изборихме, а и на мъжо не му дават по-голяма отпуска Confused
Иначе с бебчо сме добре, не спира да ме рита и да напомни за себе си smile3532, нямам тъпрение в четвъртък да си го видя вече.
Толкова за сега от мен момичета, пожелавам на всички лека и изпълнена с положителни емоции седмица! newsm08

# 98
  • Мнения: 4 970
ЗДравейте! Ние се върнахме от гостуването опри родителите.Както винаги- успяхме да се скараме с майка ми за глупости.тя все иска да знае и да се меси относно приготовленията за бебка #Cussing out,за разлика от свекърв ами,която сякаш не забелязва 4е дъм бременна дори,камо ли 44е 4ака вну4е от единствения си оби4ан син #2gunfire.Както и да е .Явно за жената е по-важно това 4е някакви плодни дръв4ета по4нали да изсъхват и нямало да има плод CrazyАМи- въпрос на приоритети.Оплака се набързо и съвсеееем слу4айно Winkза това 4е са й из4ислили пенсията и  е толкова малка и нищожна,4е - направо подигравка.Е- така е-,ама и ние може да не сме много добре,ама - кой да пита и тя от къде д а знае.-просто трябва в този момент да ни притеснява.Абе- добре 4е бързо приклю4и визитата ни LaughingВ такива моменти гледам по-положително на живота ,който водя LaughingВъпреки несгодите и битовизмите със вси4ките неуредици.Най-малкото 4е съм дале4 от тях.Ох- оплаках ви се набързо.Обещавам да не се повтаря  PeaceТова ще ми бъде за седмицата и после- цялата седмица ще е страхотан- вярвам в това LaughingИна4е- още съм на работа и май ще си карам до последно.Някой знае ли може ли да си взюема болни4ния по-късно  като дата newsm78Така или ина4е термина ми е изместен,а онзи"лекар" от ЖК  не знае това #Cussing out,а аз ще си ходя на работа и е в мой интерес да представя болни4ен с по-късна дата,заради документите,които ми трябват във връзка с кредита за който се борим Thinking
Следобед ще ходя до шива4ката да видя какво ми е ушила LaughingПоръ4ах си една пола и ако ми хареса как е станала- ще си ушия още една.
Ох-------- много дълго стана,така 4е- спирам дотук!( за сега Wink)
Желая ви спорен ден и успешна седми4ка Hug

# 99
  • Мнения: 566
мами,един спешен въпрос,че през почивните дни се побърках и после ще ходя на доки. та пия магнерот,но пак имам контракции.може ли да съм получила разкритие? всъщност има ли някакви симптоми за това /напр.кървене/ или всичко се установява само при гинекологичен преглед?

# 100
  • Мнения: 1 602
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА tsveti_j ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ И СЛАДКО БЕБЧЕ ПРЕЗ АВГУСТ!

ellenka разкритието се установява само с гинекологичен преглед. Няма друг начин да се види.

Тези дни е доста топло и как ми се иска и на мен да се топна в морето за малко.  grinning039 Поне ремонта в къщи напредва. Едната стая е почти готова. Остава да се изчисти и да се наместят мебелите. После се продължава и в кухнята. Но поне като оправим стаята ще може да си спим там,че ми омръзна у свекърите. Не ми е удобен дивана и почва да ме наболява гърба, трудно ми е дори ставането .

Лек ден на всички! И да няма неприятни емоции.
Аз сега ще разгледам снимките на Блу.
Погалете тумбаците. preggo

# 101
  • Мнения: 115
Честито Блу, желая Ви много любов, дълъг и  щастлив семеен живот, а през август едно малко здраво и прекрасно съкровище!
Честит рожден ден на патерица на всички рожденички. Много здраве, любов и през август най-щастливите мами![/size]Момичета, аз също съм от Младост1(Окръжна болница), но надявам се и аз да мога да се включа в срещата.

# 102
  • Мнения: 409
Здравите!Еленка разкритието наистина се прожеряжа само с гинекологи4ен преглед и аз с притеснявам таи сутрин,като станаь ме прободе все едно с игла там от кадето 6те излиза бебо Weary и аз каквато сам паника,но слава богу мина.Таи седмица и аз по4жам да си 4истя ка6тата наи-основно newsm10 да е готожа за бебо.Бло много си хубава на снимкте smile3501.Тожа е лек ден и погалете preggoот мен.

# 103
  • Мнения: 163
ЧЕСТИТО НА БЛУ .МНОГО РАДОСТНИ СЕМЕЙНИ МИГОВЕ!!!  bouquet
 baloni bdbaloniЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЧКИ.МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И НАЙ-СТРАХОТНИТЕ БЕБЕТА ПРЕЗ АВГУСТ newsm5
Сега да се отчета:Ходихме на чичо доктор в петък.Бебо е добре,направиха ни пълен преглед на сърце,бъбреци,стомахче,пикочен мехур и т.н.Всичко е ОК.На 100 % е потвърдено момиченце HugМерихме му и сърдечните тонове-156 удара в минута.Плацента ,околоплодни води,пъпна връв-всичко е ок да чукна на дърво.Абе много съм доволна .Прегледа продължи 1 час.Аз съм +20 кг #Cussing out smile3511,но живот и здраве ще ги сваляме после.Засега обаче мисля че водя класацията.Ще получа ли някаква награда smile3532
И това което най-много ме учуди-към момента доктора каза че тежим 2300 г ,което си е множкооо newsm78.Въпреки че потвърди ,че може да даде отклонение до 14 дена според размера на главата и коремчето показва 34 седмица а според размера на бедрото 32 newsm78 ThinkingПредупреди ме ,че бедрото се измерва доста трудно ,но въпреки ,че ми каза, че не вижда нищо обезпокоително на мен все пак нещо ми щъка под лъжичката .Моля се всичко да е ОК и Бог да ни пази Praynig
Това е от мен за сега.Лек ден на всички ви .Почивайте, че пак доста горещ ден ни чака днес.

# 104
  • Мнения: 575
Добро утро мами,
Как сте днес?
Блу , честито! Да знаеш, брака е голямо дърво, но от него светът се вижда най- добре Simple Smile

ЧРД и на рожденничките ни Simple Smile
Ние сме добре... май Simple Smile В събота бяхме на проучване за колички. Харесах си една на Кенгоро... Ама очаквали началото на месеца най- новия модел  и смятам да изчакам.
Бебка мърда усърдно.
Проблемите със схващането на прасеца отшумяха, но крайниците ми още изтръпват. Карам го на самоназначен Магнерот , пък да видим какво ще каже доки в четвъртък. В петък смятам да ходя на 3Д да видим бебка и да и направим малко филмче Simple Smile Ето това е плана за седмицата. За сега отивам да работя Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт