Има ли жени които не изневеряват?

  • 33 132
  • 521
  •   1
Отговори
# 150
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз това си казвам Mr. Green

# 151
  • София
  • Мнения: 5 079
Има, разбира се! Аз съм от тази "рядка" порода! bowuu
9 години съм с моя човек и никога не съм "забягвала встрани"! Laughing

# 152
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм жив пример. Вече тр години сме заедно и не съм му изневерявала никога!

# 153
  • Мнения: 2 672
Аз също не съм изневерявала......поне за сега де Wink

Има време, ще наваксаш Wink

абе, svil - някоя яко те е прецакала,а ....не ми отговаряй ,не е нужно  Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 1 783
Във всеки един момент на годините прекарани заедно, дори скарани, винаги съм се чувствала обичана. Когато бременеех и лицето ми приличаше на патладжан с варицела и носът ми хвърляше сянка, се чувствах красива.
Затова не изневерявам.
Когато престана да се чувствам така...ще си отида.
И пак няма да изневерявам.
Не заради него, а заради себе си.

# 155
  • Мнения: 5 539
Не знам. Питай ме пак след 20-30 години

# 156
  • Мнения: 1 451
Аз също не съм изневерявала......поне за сега де Wink

Има време, ще наваксаш Wink

абе, svil - някоя яко те е прецакала,а ....не ми отговаряй ,не е нужно  Peace

И аз така смятам, не е нужно.

# 157
  • Мнения: 260
Друг е въпроса кой остава прецакания накрая. Имах подобна ситуация, но малко по различна, защото бившата ми жена не знаеше, че странично си изкарвах точно с работа свързана и с изневери. Обикновено става така, че прецакващия остава прецакан накрая.
Човек на когото вярвам може да ме излъже(не и постоянно разбира се), но на който не вярвам е много трудно.

# 158
  • Мнения: 288
Друг е въпроса кой остава прецакания накрая. Имах подобна ситуация, но малко по различна, защото бившата ми жена не знаеше, че странично си изкарвах точно с работа свързана и с изневери.


Затова ли е бивша...  Whistling

# 159
  • Мнения: 260
Друг е въпроса кой остава прецакания накрая. Имах подобна ситуация, но малко по различна, защото бившата ми жена не знаеше, че странично си изкарвах точно с работа свързана и с изневери.


Затова ли е бивша...  Whistling
Естествено че не само затова, но и след като през 6-месечния срок който и дадох да приключи, продължи с по 3-4 нови приключения на месец, реших че няма смисъл(дори и заради децата) да продължим да живеем заедно.

# 160
  • Мнения: 288
Еми... то да ти кажа и аз смятам, че няма смисъл да се продължава в такива ситуации и когато не върви, пък било то и заради децата. В днешно време те въобще не са глупави и от малки разбират много от случващото се около тях. Има и такива, на които не им пука особено, че са разведени родителите им, а го приемат - не е края на света! Казвам това последното, защото съм говорила с такива, а и защото съм говорила и с осиновено момиче...което си го знае.
Ако родителите им ще внасят тягостна атмосфера у дома, при децата - по-добре разделени родителите (според мен), което не означава да се лишава от 1 или друго дадено дете (в това число и отношението към него откъм родителските тела)

# 161
  • Мнения: 190
Аз не съм изневерявала и нямам намерение да го правя. Ако някога бъда с друг, това ще значи, че предишната ми връзка е вече приключила.

# 162
  • Мнения: 490
Има още една(аз) ама няма да е задълго май.......

# 163
  • Мнения: 819
Има още една(аз) ама няма да е задълго май.......

Защо така? newsm78

# 164
  • Мнения: 490
Има още една(аз) ама няма да е задълго май.......

Защо така? newsm78



Защото с мен постъпват така в момента

Общи условия

Активация на акаунт