Брак по сметка

  • 5 249
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
НЕ. Колкото и зле да съм пак ще кажа не.

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, ако мъжът ми ме разлюби... Embarassed Защото вярвам в любовта ни и ако тя си отиде, трябва да се утеша с нещо различно Laughing

# 32
  • Мнения: 467
НЕ! Пробвала съм... с гадже...Просто не ми понася:-( Майната им на финансите, ако не го обичам човека, няма да съм удовлетворена с тях. Сега веднага ще ми наскачате, че финансите са важно нещо - еми важно са наистина, но аз съм чуствителна натура! Embarassed Laughing

# 33
  • Мнения: 3 164
.........чудя се newsm78......що пък не......стига да е на 106год. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 111
Пробвала съм се таман 2 пъти и не стааа Naughtyвсе по любов ме влече Simple Smile

# 35
  • Мнения: 42
Момичета, парите са най-преходното нещо. Представете се че се прежалите да се ожените за някой заради парите му и след няколко години от парите му не е останало нищо. Тогава какво става трябва да се #2gunfire
Вечер като си легнеш с въпросния богаташ колкото и да си представяш банковата му сметка, какво ще правите като в един момент загубите картина.
Не става от всяка жена к... То си е умение това. Ти свикваш с парите приемаш ги в даден момент за даденост и вече не им се радваш.
Така че по-добре тръпката.

# 36
  • Мнения: 4 806
всеки брак е по сметка - разчет, че точно с този човек животът ще е по -добър отколкото без него. Е, приемаш освен човека и всичко с него в комплект - и предимства, и недостатъци, и сметки, или липсата на такива...

но не всяка сметка е съпроводена с любов

затова моят отговор е "да"... вярно, че в анкетата пише "без любов", ама хайде ...

# 37
  • София
  • Мнения: 3 421
Да, ако мъжът ми ме разлюби... Embarassed Защото вярвам в любовта ни и ако тя си отиде, трябва да се утеша с нещо различно Laughing

И аз това си помислих!

# 38
  • Мнения: 5 647
Ами зависи от сметката.  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 334
А иначе - тя любовта, казват, идва с времето... Някога всички бракове са били по сметка. Така че "правилният въпрос" е: Можете ли да се влюбите в човек с няколко милиона в банковата сметка? Mr. Green
Аз мисля, че мога bowuu

На същото мнение съм,но да допълня,че зависи и ЕГН-то,защото с някой дядка,любовта при мен няма да дойде Naughty.Обичам си младодоооооо Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ам чи аз тъй съм са оженил бе! Омъжил даже... Ко ши ми разправяти!? Кат го взех имаше 5 крави , 2 отелени, имаше и каруца с кон, дузина свине в кочината и курник с 3 пИтеля и една сюрия кокошки... Ам колко ниви и градини има? Заможеен го взех, че много скъпа ми е поддръжката на мене. Глезана съм и имам нужди.  Mr. Green

Да, съвсем да!

# 41
  • Мнения: 431
Да, бих.

# 42
  • Мнения: 4 362
Ми сега не,но знам ли  Rolling Eyes никой неможе да каже на 100%
Но пък незнам какво лошо виждате  Thinking като го харесваш,хубаво ти е с него що да не се омъжиш? Thinking
Че то и по любов да сключиш брак пак не е гаранция ,че след някоя друга година няма да си в първата ситуация тоест само да го харесваш и да нямаш чувства.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 828
Никога не казвам никога, зависи от ситуацията, но по принцип - защо не.

# 44
  • Мнения: 5 647

Че то и по любов да сключиш брак пак не е гаранция ,че след някоя друга година няма да си в първата ситуация тоест само да го харесваш и да нямаш чувства.[/color][/b]

Така е. Преди 2 месеца едни наши приятели се разведоха, бяха голяма любов. Никой не можа да повярва, че това е възможно. И причината за развода беше чисто финансова.

Общи условия

Активация на акаунт