Как поддържате кожата на тялото си свежа и хидратирана?

  • 3 623
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Масло за тяло и лосион за тяло.

# 31
  • Мнения: 1 645
Купила съм си бебешко олио на Бюбхен.
Само то ми действа най добре на кожата.

# 32
  • Мнения: 899
Ексфолиране - с нещо купешко или по-често с утайка от кафе, масажи с разни масла и като основно мазило - крем за тяло на Авен - една голяяяяма разфасовка. Също така с олиа разни, но ме дразнят, че попиват бавно.

# 33
  • Мнения: 4 621
Мажа се с лосион за тяло

# 34
  • Мнения: 4 473
Ползвам душ гел. Два пъти седмично и ексфолиант. След баня нанасям крема на Ейвън на дупе и бедра, а на останалите части стягащият лосион на Леокрема.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
продуктите на Себа Мед много ми помогнаха - още с първото намазване - сякаш ми смениха кожата с чисто нова - използвах серията с Фито - стероли. Но съм ползвала и серията която е просто за суха кожа и също е невероятна.

Продуктите на Себа Мед в аптеките ли се предлагат и на какви цени са?

# 36
В аптеките се продават. За цените не мога да кажа защото цени не помня - просто ги забравям. Но продуктите им са по евтини от тези на Юсерин ако не се лъжа - като ориентир. Сравнително по-евтини са от другата медицинска козметика, но много ми помогнаха.

# 37
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно и аз имам подобен проблем. Всеки ден се мажа след душа си и кожата под колената винаги си ми стои суха след няколко часа. Та май не е от лосиона. Решението при мене, че си мажа краката два пъти на ден и така е ок  Peace

# 38
  • Мнения: 5 475
На Clarins хидратиращият лосион невероятен е.

 Peace и аз съм  му почитател!

# 39
  • Мнения: 490
Мажа се с лосион винаги, макар че кожата ми не е суха. Понякога си правя и масаж с мед в банята. Wink
сподели моля те какъв е този масаж с мед,заинтригува ме

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
Моята кожа също е доста суха от коляното надолу, въпреки че през ден я екфолирам с утайка от кафе, а в деня, в който не я ексфолирам се къпя с душ гел на Дав - екфолиращ. Принципно убожавам екфолирането като техника, и за лице и за тяло. Открих за себе си, че освен млека, лосиони имазила за тяло трябва да включвам и кокосово масло /на Икаров/, като мазило, веднъж на ден. Кожата става просто неузнаваема Peace С нито един лосион за тяло не може да се постигне този ефект.

# 41
  • Мнения: 7 186
сподели моля те какъв е този масаж с мед,заинтригува ме

Ето тук писах вчера.

# 42
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Бебешко олио! Кожата става копринено мека! ...в момента ползвам на Джонсън.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Бебешко олио! Кожата става копринено мека! ...в момента ползвам на Джонсън.

Много ми е мазно това бебешко олио. Попива ли добре (сега лятото) и не омазнявали дрехите?

# 44
на моята суха кожа бебшкото олио въобще не ми помага. А дерматоложката ми каза за бешкото олио на Джонсън и подобните там,че дразнят кожата и на бебетата та да спра да се мажа с тях защото нямало да ми помогнат и се оказа права.

Общи условия

Активация на акаунт