Как поддържате кожата на тялото си свежа и хидратирана?

  • 3 626
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
........продуктите на Себа Мед много ми помогнаха - още с първото намазване - сякаш ми смениха кожата с чисто нова - използвах серията с Фито - стероли. Но съм ползвала и серията която е просто за суха кожа и също е невероятна. Използвала съм мляко за тяло и имиващите емулсии към съответната серия.

Снежна Кралице Wink, днес от аптеката ми дадоха каталог на продуктите на Себа Мед, защото доставяли продуктите им само по поръчка.
Каталога е много малък, предлага продукти: почистващи, за косата и грижа за кожата.
Не видях тази серия, за която споменаваш Фито - стероли?

Почистващите продукти са:
- Миещо блокче (сапун)
- Течност за измиване на лищце и тяло
- Измиващо масло за тяло
- Освежащ душ гел

Грижа за кожата:
- Балсам за ръце и нокти
- Овлажняващ лосион за тяло
- Мляко за тяло
- Овлажняващ крем

Моята кожа не е трагичен случай, но е суха и искам да си взема овлажняващ душ-гел и лосион или мляко.
Да ме насочиш към правилните продукти?

# 46
  • Мнения: 811
И аз след баня задължително се мажа с лосион за тяло. Без да се намажа определено ми е некомфортно. Имам 4-5 лосиона в момента, купувам щом някой лосион ми хареса или е нов на пазара и съм любопитна дали ще е хубав. Редувам си ги кой както ми падне, според аромата им и моето настроение  Simple Smile

# 47
Тези продукти с фито -стеролите наистина ги няма във всички каталози на Себа Мед, няма ги и в повечето аптеки в  София. Аз си ги поръчах в аптеката на Плиска- от другата страна, не от към страната на хотела. На другия ден ги получиха и си ги взех. Иначе ползвам Face &Body Wash(течност за измиване на лице и тяло) и Body Milk(мляко за тяло)- за суха кожа - те не са с фитостероли, но много добре овлажняват кожата, само,че това мляко за тяло ее малко по-мазно и за тия жеги е малко по-дискомфртно. Тези с фитостеролите са много леки - не мазнеят, попиват веднага,овлажняват кожата перфектно, ароматът им е страхотен, но никъде в София не ги намерих - само в тази аптека и то си ги поръчах. 

# 48
Само да добавя,че тази измиваща течност за тяло и лице е страхотна - много е икономична, няколко капки са достатъчни за тялото, за лицето 1-2 капки и почиства кожата на лицето страхотно - моята кожа на лицето е смесена и по-скоро чувствителна. Тази течност нито я изсушава нито я омазнява, много съм доволна.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Иначе ползвам Face &Body Wash(течност за измиване на лице и тяло) и Body Milk(мляко за тяло)- за суха кожа - те не са с фитостероли, но много добре овлажняват кожата, само,че това мляко за тяло ее малко по-мазно и за тия жеги е малко по-дискомфртно. Тези с фитостеролите са много леки - не мазнеят, попиват веднага,овлажняват кожата перфектно, ароматът им е страхотен, но никъде в София не ги намерих - само в тази аптека и то си ги поръчах. 

Хм, аз съм от Бургас. Ще попитам в аптеката дали могат да ми поръчат продуктите с фитостероли.
Аз си мислех, точно за млякото за тяло и освежаващия душ-гел, но щом казваш, че мазнее млякото, дали да не пробвам овлажняващия лосион - ползвала ли си го?

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вече повече от 10 години се мажа с лосиони/кремове (почти) всеки ден, направо съм пристрастена  Embarassed
Сменила съм десетки видове и марки мазила, но май най-важно е постоянството  Wink

И аз така, макар че вариантът на Анда ми харесва най-много.  smile3521

# 51
  • Мнения: 660
Когато усетя кожата си по-суха (обикновено зимъска), добавям по малко бадемово или друго масажно масло (от тези на Икаров) към лосиона за тяло.

 Peace

# 52
Извинявай, разсеяла съм се и не съм видяла,че си от Бургас. Не съм ползвала овлажняващия лосион.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Извинявай, разсеяла съм се и не съм видяла,че си от Бургас. Не съм ползвала овлажняващия лосион.

Няма проблем, благодаря все пак за инфото  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт