Кой от форума ви се ще да гледате в Биг Брадър ?

  • 5 210
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 238
Sexy кака, Калпазанка и Erica

# 31
  • Мнения: 3 091
Спонтанно - мама ни Кенга! да видим писанията й имат ли някаква, макар и тъничка връзка с действителността... мечтииииии Peace

не бих пратила небесната, кейси, сакри, или другите! три месеца кой ще пише хубави постове? ще умра от скука...

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
не бих пратила небесната, кейси, сакри, или другите! три месеца кой ще пише хубави постове? ще умра от скука...

И аз така. Вие луди ли сте бе, хора. Ние, негледащите Биг Брадър, какво ще правим?

# 33
  • Мнения: 1 492
Аз бих искала Неспаска и Спаска, да ги видя накрая тез двечките заедно. Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 16:48 от камелия

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Joy Припадам! Хъхъхъх!
От варненската компания би се получил възхитителен ББ. Турете няколко камери в кръчмата, която подбираме всеки Сряда и гледайте сеир  с незаконни алкохолици.  ooooh! Напълно реалистично!
Иначе с удоволствие бих се наслаждавал на хумореските на Мадмазела Калина и Мюриель, ще ги подправя с някоъ форумски мъжага, Гейминг да речем и ще цъкам смс-и.  Crazy

Искам да призная нещо на непознаващите ме, обаче ще им разтопя илюзията и затуй ще премълча, че в действительност не съм туй, което съм. Толкоз!  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 334
много са,а и който и да влезе от форума все ще гледам,но иска ми се Ню  и клапазанка Grinning,страшен тандем ще са! Grinning Grinning Grinning

# 36
  • Мнения: 4 806
Небесна, да не си помислила за смяна на ника нещо от рода на "сутрешна СОВА"...
не си това, което си - напротив, всеки е това, което е...

# 37
  • Мнения: 5 250
Искам да гледам Афродита с тумбака  preggo Тъй като тя няма нищо против да роди на живо в предаването  smile3502

# 38
  • Мнения: 2 821
Спонтанно - мама ни Кенга! да видим писанията й имат ли някаква, макар и тъничка връзка с действителността... мечтииииии Peace

днес ще я видя и ще й предам номинациите....предполагам ще се трогне Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз гласувам за мама Кенга, жалко че вече не пише тук.

# 40
  • Мнения: 3 091
Спонтанно - мама ни Кенга! да видим писанията й имат ли някаква, макар и тъничка връзка с действителността... мечтииииии Peace

днес ще я видя и ще й предам номинациите....предполагам ще се трогне Mr. Green
Eто защо се е скатала! защото си е в БГ! да не се юрнем да се виждаме с нея... Прати й ПОЗДРАВИ!

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мама Кенга и Мамица в тандем  Laughing
Взе ми думите от клавиатурата! Те двете за скандали, Слънчева мама за разкош и интрига, Кейси - да повдигне сексюалния дух на Брадъра, и Гейминг, за да има с кого да го повдигне... Ех, мечти...

# 42
  • Мнения: 1 462
Зависи каква е целта.

Ако искате да гледате стойностни хора, които са пример как да бъдем личности - това са едни хора.

Ако искате да гледате сеир на махленско ниво (всички досегашни ББ + ВБ) - това са мнооого хора.

Ако искате да сложите на рентген конкретна личност, за да видите наистина ли е толкова печен/печена, колкото изглежда и твърди - това е снайперизъм.

Тема за размисъл:  Как децата ще гледат майка си/баща си няколко месеца само на телевизор.

# 43
  • Мнения: 1 120
Перето , Сакри , небесна КрасТавица  Mr. Green

# 44
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз пък искам да влезе Ню  newsm47   
Свате ако влезеш във Биг Брадър, нон стоп за теб ще гласувам. Hug
Пък после като спечелиш голямата награда,ще делим печалбата на половина. smile3508                   

Общи условия

Активация на акаунт