Покажете количката си.

  • 58 870
  • 496
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 926
В сайта им пише, че е 8.2кг Чентрото  Grinning Даже по нашите магазини не я водят комбинирана, а нещо средно между лятна и комбинирана.
Не е чак такъв спам, защото почне ли се темата с количките, не може да се мине само с показване  Mr. Green То е ясно  Mr. Green
Явно аз съм блейката ooooh! Мисля, че точно тази количка е наследница на нашата, защото А3 вече е спряна от производство. Наистина нямам забележки по возията и комфорта на количката. Еднакво добре се чувстваме и аз, и Сияна. Обаче, живот и здраве, за следващото бебе ако не взема Инглезина, ще си взема Прамете на Перего. Сгъването и степенката за второ дете са голямо предимство Grinning
Ивка и Мими, изборът ти е чудесен. И за миг няма да съжаляваш, ако си вземеш Лайт Simple Smile Това също ми е вариант за бъдещото поколение (то още в любовния поглед на баща си, ама... Laughing) Лайт със столче за кола, че количката няма пълно легнало. Но до тогава време има доста. Кой знае какви още модели ще излязат, за да ми затруднят избора Wink

# 466
  • Мнения: 743
Ние имаме комбинирана на Чико - за съжаление не мога да намеря снимка - много съм доволна. А за лятото си взехме една исключително лека количка то mothercare - тежи само 4кг,която си мисля че ще ни върши страхотна работа, особено в градския транспорт а и в такситата защото се сгъва с едно движение и е изключително компактна - ето я и нея http://www.mothercare.es/public/producto.php?idGrupo=13&idFa … ;idSub=&id=61

# 467
  • Мнения: 2 085
А за лятото си взехме една исключително лека количка то mothercare - тежи само 4кг,която си мисля че ще ни върши страхотна работа, особено в градския транспорт а и в такситата защото се сгъва с едно движение и е изключително компактна - ето я и нея http://www.mothercare.es/public/producto.php?idGrupo=13&idFa … ;idSub=&id=61
Много е хубава, а толкова лека количка си е направо мечта Hug Но не те ли притесняват малките колелца?

# 468
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Ние сме с Chicco CT 0.1 ето този модел http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/60555.bmp и засега съм доволна. Най-голямото удобство за нас е лесното монтиране на кошницата в колата и върху количката, а и това, че е супер компактна като се сгъне. Единствено, малките гуми я правят малко по-трудно проходима по разбити тротоари, но като се застопорят предните колела да не се въртят минава по-лесно.  Grinning За мен е доста лека като засега я ползвам в най-тежкия й вариант  - със зимен кош. A и този модел на триото е с малко по-дълъг зимен кош, което за зимно бебе е добре, заради многото одеала ...  Grinning
Надявам се да е здрава, защото й предстои яка експолатация!

# 469
  • Мнения: 179
Ние сме с тази количка http://www.family-bg.com/catalog/prX_1333.htm и сме много доволни ,но е и скапа де.На нас ни е подарък от лелята(сестра ми,тя е в англия и ни я купиха от там и я докараха като си дойдоха с мажа и).Много е удобна ,защото е комбинирана-лятна ,зимна и столче за кола.Ползваме я вече половин година и все още с коша за зимата ,щото е много студено,а не защото сме малки още.Иначе сме 9.100 кг и едвам влизаме в него с всички одеала,но е факт ,че е много удобна и здрава за сега.Нали знаете за улиците в БГ.

# 470
  • Мнения: 409
Ние имаме комбинирана на Chicco - Pick Up - Doggy - много съм доволна. Снимка тук!
А сега купихме лятна Chicco CT 0.5, татито я избра заслугата е негова.  Hug Голямо попадение  Peace

# 471
  • Мнения: 743

Много е хубава, а толкова лека количка си е направо мечта Hug Но не те ли притесняват малките колелца?
[/quote]

Ами надявам се, че няма да имаме проблеми - все пак ще я използваме лятото. За мен беше важно количката да е изключително лека, защото ми се налага да изкачвам доста стълби с нея и с малката дунда в нея вече става трудно. Вярвайте количката не е  толкова нестабилна колкото изглежда на снимката. Надявам се да си я ползваме дълго и със здраве

# 472
  • Мнения: 27 524
Loola на Bébé Confort е сегашната, другата не се сещам, не е известна.



# 473
# 474
# 475
  • Мнения: 4 362
Това е новата ми количка  Flutter

# 476
  • София
  • Мнения: 2 768
Ние сме с Chicco CT 0.1 ето този модел http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/60555.bmp и засега съм доволна. Най-голямото удобство за нас е лесното монтиране на кошницата в колата и върху количката, а и това, че е супер компактна като се сгъне. Единствено, малките гуми я правят малко по-трудно проходима по разбити тротоари, но като се застопорят предните колела да не се въртят минава по-лесно.  Grinning За мен е доста лека като засега я ползвам в най-тежкия й вариант  - със зимен кош. A и този модел на триото е с малко по-дълъг зимен кош, което за зимно бебе е добре, заради многото одеала ...  Grinning
Надявам се да е здрава, защото й предстои яка експолатация!

здрасти! и ние сме с чико комби трио и искам да ти кажа че поне при нас се оказа че е доста здрава! много добро попадение! ние живот и здраве смятам да я използвам и за второто ми бебче.

# 477
  • Мнения: 2 081

Каква е тази количка, много е готина

# 478
  • Мнения: 4 424
Дея и на мен много ми хареса!  Grinning Кажи каква е и колко парички.

# 479
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт