Четиризнаци!!!!

  • 25 345
  • 259
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 412
всички стискаме палци да се оправят!!и дано да е много бързо!! Praynig Praynig
а за статистиката - когато четох книжки докато бременеех (естествено американски защото тук за близнаци почти няма литература) ме успокояваха че след 24 г с няма никакви проблеми за децата, а в шейново ми казаха 34а;аз родих 32 гс и двете буболечки престояха по месец в кувьозчета, при това в началото шансовете на мъжа бяха доста въпросителни (но всички си знаем нежната природа на мъжката половина от човечеството Laughing Laughing)

# 31
  • Мнения: 953
Стискаме палци дано бебешоците да са добре и да се приберат вкъщи и трите.

# 32
  • Мнения: 7 640
всички стискаме палци да се оправят!!и дано да е много бързо!! Praynig Praynig
а за статистиката - когато четох книжки докато бременеех (естествено американски защото тук за близнаци почти няма литература) ме успокояваха че след 24 г с няма никакви проблеми за децата, а в шейново ми казаха 34а;аз родих 32 гс и двете буболечки престояха по месец в кувьозчета, при това в началото шансовете на мъжа бяха доста въпросителни (но всички си знаем нежната природа на мъжката половина от човечеството Laughing Laughing)
де да беше вярно Sad

# 33
  • Мнения: 412
някой има ли новини как са бебетата?

# 34
  • Мнения: 992
и аз това се питах  newsm78

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Дано да са живи и здрави!!!!! newsm10

# 36
  • Мнения: 35
Здравейте,  Simple Smile искам да споделя, че май месец и в Добрич очакваме четиризнаци, стискайте палци да е всичко на ред  bouquet.

# 37
  • Мнения: 2 013
Здравейте,  Simple Smile искам да споделя, че май месец и в Добрич очакваме четиризнаци, стискайте палци да е всичко на ред  bouquet.

Дано всичко е наред! Стискам палци.
Разкажи ни повече за очакваните четиризнаци. Ин-витро ли са заченати? Как се чувства майка им

# 38
  • София
  • Мнения: 12 554
Четири момченца е родила една мама в Добрич снощи. Заченати по естествен път.   bouquet

http://darik.net/view_article.php?article_id=123227

Да са й живи и здрави!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 951
Много хубава новина.Дано да се оправят мъниченцата!Много са мънички ,дано да се борбени и да оцелеят!

# 40
  • Мнения: 1 100
Лелеее, супер  Hug

# 41
  • Мнения: 60
Здравейте!

Искам да споделя с вас, че вчера около 22-23ч. в Добрич се родиха Четиризнаците - Момчета! Това е втора бременност. От първата имат още едно момченце  Grinning

Бебета са на братовчет ми и аз съм много щастлива!  Laughing

Родени са нормално, 3-те са по 800 гр., а другото е 650 гр. Засега са добре!
Майката също е добре!

Заченати са по естествено!

Стискайте палци!!!  Praynig

# 42
  • Мнения: 1 100
Здравейте,  Simple Smile искам да споделя, че май месец и в Добрич очакваме четиризнаци, стискайте палци да е всичко на ред  bouquet.

Това да не е майката?  Grinning  Hug

# 43
  • Мнения: 1 100
Здравейте!

Искам да споделя с вас, че вчера около 22-23ч. в Добрич се родиха Четиризнаците - Момчета! Това е втора бременност. От първата имат още едно момченце  Grinning

Бебета са на братовчет ми и аз съм много щастлива!  Laughing

Родени са нормално, 3-те са по 800 гр., а другото е 650 гр. Засега са добре!
Майката също е добре!

Заченати са по естествено!

Стискайте палци!!!  Praynig


Страхотно! Честито на теб, бащата и разбира се на майката-героиня! А еднояйчни ли са? Стискам палци да са добре и да ги виждаме лятото по разходки.  Grinning

# 44
  • Мнения: 2 022
Момичета, познавам бебоците! Те са на мой колега. Да са живи и здрави, а мама и татко да имат достатъчно сили и любов да ги отгледат.

Общи условия

Активация на акаунт