Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 439
  • 768
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 1 078

    Ани, подай си молбата!  newsm10

    Много е тихичко днес в темата.  Сигурно всички празнуват?! newsm78

# 226
  • Мнения: 670

    Ани, подай си молбата!  newsm10

    Много е тихичко днес в темата.  Сигурно всички празнуват?! newsm78

Само да си подсуша къщата, че ми гръмна батерията в кухнята и ще си я напиша. След толкова вода дето се изля ще ми върви и ще ме вземе. Пък и след фейса установих, че съм добра в защитата. Отма съм в кантората. Joy Joy

# 227
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Привет!

Едва сега се добрах до темата. Ох, много неща исках да кажа, но след толкова мнение, които прочетох и забравих... Grinning
Planet Hug Обещавам, ще си сменя аватара, когато Джан погледне към Санем така както гледаше първите серии и забрави пак що е то "лично пространство". Даже не искам да се събират още ама да оправи малко този поглед. Дотогава и аз сърдита като него ще го играя. Ти само гледай ако и тази събота ме ядосат, имам и още по-страшни котки в репертоара си от снимки.... Grinning
Лека нощ от мен!

# 228
  • Мнения: 41 699
Добро утрооо! Wink Hug Hug





Благодаря на всички,които пуснаха кадри и видеа от празнуването на РД на Джан Яман! Hug bouquet


https://www.instagram.com/p/Bp7tpa_DOGC/





Приятен петък на всички! bouquet bouquet bouquet

# 229
  • Мнения: 3 118

Кефи ме колко семпло са облечени всички на празника, но колко се забавляват.
Другото русо създание го няма никъде (по снимки). Но самия факт, че никой около Джан нищо не каза, а и той не излезе с изказване "Айдааааа, всяка сутрин се събуждам с нова глупост...." ми говори, че хрътките вярно са надушили този път.

# 230
  • Мнения: 5 801
Здравейте момичета, обръщам се към тези от вас, които знаят за традициите в Турция повече и не само от филмите. Струва ми се странно че 29 годишен неженен мъж празнува ЧРД с мама, тате, чичо. Аз на моя син не съм присъствала на тържеството откакто навърши 10. Не казвам да не бъде отбелязано с родителите, ама чак пък на вечерното мероприятие ? Беше зададен и един резонен въпрос - след като Демет му е такъв великолепен партньор и приятел защо не е на тържеството? Ще се радвам на всякакви обяснения и коментари от ваша страна.

# 231
  • Мнения: 3 118
dariVale, той нали се отчете на сета предния ден, където е била и Демет.
Освен това никой не е казал, че ще ни сподели в снимки всичко. Може тържеството с любимата да е било на друго място и по друг начин. Revolving Hearts

Освен това имаше снимки от същото парти с негови приятели и съдружниците от адвокатската кантора. А мама и тате май ще са форевър тугедър. И аз не знам много за порядките, но при турците нещата май седят по този начин.

# 232
  • Мнения: 5 801
dariVale, той нали се отчете на сета предния ден, където е била и Демет.
Освен това никой не е казал, че ще ни сподели в снимки всичко. Може тържеството с любимата да е било на друго място и по друг начин. Revolving Hearts

Освен това имаше снимки от същото парти с негови приятели и съдружниците от адвокатската кантора. А мама и тате май ще са форевър тугедър. И аз не знам много за порядките, но при турците нещата май седят по този начин.
Именно - тържеството в деня на РД е лично, а не почерпка за колегите от сета. Снимките от тържеството са с приятели, братовчеди, мениджърите, стилистката. Ако Демет е толкова ценен партньор би било естествено да я покани и да се снимат, за да покажат че няма нищо между тях. Мисля си, че по-скоро не е била. Снимките малко ми бият на - "ето това сме екипа, който прави продукта Джан и парите от продажбата му". Тортата също е в тази посока, подаръка. Като че ли липсва човека Джан, младежа Джан който пораства с една година. Разбира се като се замисля - това с акадрите за широката публика, какво друго да ни демонстрират.
А пък това че мама и татко са на купона на 29 годишния си син - чудно ми е че има такава традиция в съвременното интелигентно общество на Турция.
може обаче при нас нещата да са сбъркани - мама и тате да спят на пейка в парка докато тийнеджърът се напива с приятели за ЧРД в панелката на 12-я етаж.

# 233
  • Мнения: 670
dariVale като цяло снимките са от екипа му и я има отбелязана и Демет. Относно мама и тати изобщо не коментирам, за мен също е странно.
Ясно е, че много усилено работят за марката "Джан Яман".

# 234
  • Мнения: 8 098
Добър ден, птичета!🤗

Съгласна съм с Аника .
Джан и екипът му имат чудесно изградена и планирана рекламна концепция и си я гонят.
Тук не са валидни толкова нравите и правилата в Турция, а вкусовете на целевите групи към , които е насочена рекламата на продукта Джан Яман!🧐
 Показват ни това, което те искат да видят и то така, че да не възниква никакъв конфликт на интереси.
Джан е празнувал с тези хора, които видяхме по снимките, но нищо не би могло да му  попречи да продължи другаде ,със други и добре да го скрие от папараците.😉

От сета,






Част от екипа действително спи по палатки...😏

# 235
  • Мнения: 670
 Alex дори не се налага да продъжава другаде. Снимките показват само това, което искат да видим. Дори се замислих, дали тази история с Елиф не е рекламен трик. Ако се замисли човек на това Хелоуин парти, какво значи снимка слошо качество на днешно време?

# 236
  • There is a voice that doesn't use words. Listen.
  • Мнения: 540
Привет!
Гледам на преден план е все още рождения ден на Яман. Моето мнение е, че ми беше странно да са поканени всички от мениджърите до стилистката му, а партньорката му, с която правят сериала да не е. Освен това още по-странно ми беше необичайната липса на активност от страна на Демет в социалните мрежи. 
Другото, което ми направи впечатление е езикът на тялото му, беше със скръстени ръце на почти всички снимки.

Прави сте, че в момента Джан Яман е един продукт, който се продава. Но ако се замислите, ок, показва на феновете си това, което иска, но не би ли трябвало да им покаже това, което те искат да видят. Ако Демет беше там една снимка с нея би изпратила феновете им в космоса от кеф. Той почти напълно отсъстваше от социалните мрежи на рождения си ден, сега феновете му се оплакват от липса на внимание от негова страна.
Не, според мен хич не му пука на него, абе гледам един типичен скорпион. Grinning

# 237
  • Мнения: 5 801
Лошо, лошо, колко да е лошо качеството ... Ето я снимката, съдете сами ... /долу в дясно/

# 238
  • Мнения: 670
Демет не му трябва ако прави реклама и опитва до налага "Джан Яман".  Трябва му ако става въпрос за филма. А при положение, че и най-простия телефон в момента прави добри снимки... На това парти няма да са хора с прости телефони. Ама само разсъждавам, де нищо повече.
За мен лично си е чист PR и личен и за кантората. Отделно да се върна на Демет, достатъчно ги дъвчеха тя като се раздели със Сечкин. Сега ако я покажат по снимките пък Елиф я няма на тях, след писанията по пресата само два дни по-късно. Не знам. Има някаква интрига в цялата работа ама те си знаят.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 13:48 от Annika*

# 239
  • Мнения: 972
Здравейте момичета, обръщам се към тези от вас, които знаят за традициите в Турция повече и не само от филмите. Струва ми се странно че 29 годишен неженен мъж празнува ЧРД с мама, тате, чичо. Аз на моя син не съм присъствала на тържеството откакто навърши 10. Не казвам да не бъде отбелязано с родителите, ама чак пък на вечерното мероприятие ? Беше зададен и един резонен въпрос - след като Демет му е такъв великолепен партньор и приятел защо не е на тържеството? Ще се радвам на всякакви обяснения и коментари от ваша страна.
Привет момичета!
Точно това помислих и аз вчера, след като цяла вечер гледах всичко, което се излива в Instagram от празника му . Съгласна съм и с това, че определно сега всички работят за подобряване и развитие на продукта "Джан Яман". Всичко трябва да е премерено, премислено и показано така, както искат екипа. Няма как да знаем кой е бил там и какво е правил. А относно снимката с Елиф и вероятната му връзка, пак ще кажа, някак странни са ми. То хубаво да се крият,  да не искат да се появяват заедно, но и на малкото общи снимки не се вижда близост, стоят като дръпнати, дори и на тази последната, на която не знаят че ги снимат. Самият Джан твърди че е обсебващ в една връзка, че му е трудно да е далеч от любимия.Аз не виждам нищо от това помежду им, а са в началото ѝ. Ако сега не е най силно, незнам кога ще е. Аз така разбирам любовта и страстта. dariVale, права си че ако и двамата са сигурни няма да се крият. Annika, Sunglasses за мен също всичко е PR. Абе важното е сериала да върви. Мен ме интересува там да виждам страст, любов и изгарящи погледи и ревност. Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт