Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 441
  • 768
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 118
НЕма на кой да се метне "ситния". Mr. Green

# 181
  • Мнения: 972
JoyGrin така си е. Хич не изглежда зле татенцето.

# 182
  • Мнения: 1 339
dariVale то и моето ЕГН предполага да харесвам Джан като син, та ... подкрепям последния ти пост. (говоря кодирано, това което мисля е скрито между редовете)

# 183
  • Варна
  • Мнения: 1 078

      Добър да е денят ни, сладкопойни птичета!   Hug

     Честит Архангел-Михаил, на именниците!  

      Аника - Да са ти живи и здрави и много радост да ти носят!  newsm53

     Благодаря на всички, за новините, фрагмана, превода, снимките и веселите коментари!

     Сега ще се върна, да ви прочета!  smile3529

     Ама днес имаме патронен празник!  bdbaloni

     Готови ли сме за купона?  newsm53  Вчера той празнува с екипа, за да може днес  да е с нас!  smile3503

     Аз тренирам цял ден!  smile3503

   
Скрит текст:

 

# 184
  • Мнения: 5 801
dariVale то и моето ЕГН предполага да харесвам Джан като син, та ... подкрепям последния ти пост. (говоря кодирано, това което мисля е скрито между редовете)
Севги, говориш като Джан бей ... Simple Smile А пък аз като Санем ще кажа - като за себе си харесвам повече тати Гювен, по-реален ми е.  Simple Smile

# 185
  • Мнения: 972

И българските фенове са се включили в поздравлениятa.  В един профил в Instagram.

# 186
  • Мнения: 773
Ееее, дойде този фраг накрая... ама май нищо не става пак в целия епизод 🤔
Нещо им спря развитието на тези двамата в отношенията - не знам до кога така 😞
Санемчето както не е бебе и може да се справи на къмпинга и се бумна в дупката 😂 Джан и на мен нещо сърдит ми изглежда. Пак го играе незаинтересован и недостъпен - дано се съживи при спасителната акция 🤣

# 187
  • Мнения: 8 098

От стилистката на Джан.👍



🙄



Дари, 🤗 и Яман старши е доста ухажван мъж,  конкуренцията и там е международна...😎

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 078
          Привет на компанията!   Hug

     Евет! Видях всичко, което са ни подали от екипа! -
     Имаме си и фрагмани, и снимки и озет!  newsm53

     Севги, Благодаря за превода!  

    Имаме си вече цялата информация. Даже и предварително,  Peace надничайки на сета.  smile3503

    Имаме и няколко въпроса, на които чакаме отговори  -

    -  Кой, кого и как ще изненада през нощта, в къщата на Джан?  smile3503

    -  Кой изненада Санем, отивайки у дома й?  newsm78

    -  Кой пръв ще намери Санем в трапа?  newsm78

    И понеже мисля, че Джан бей няма конкуренция в това отношение /ще намери Санем по аромата/,  предлагам Фабри бей да намери в гората Бамби.  newsm78  И тя е бивша, стара приятелка на Джан - Да се ориентира към нея!   smile3503

   А във втория фраг ми бяха много смешни - Джан бей се учи да лъже!  #Crazy   Ти да видиш?!  ooooh!  Не е лесна тази работа, нали Джан бей?  Outta Joint
   Мама Мевкибе ги завари неподготвени и не знам, какво разбра от отговорите им?!  hahaha Joy

  Линда, моля те - смени си аватара!  Praynig  Че Джан бей ми прилича на него!  Peace

   Птичета

  Радвам се, че са ви харесали моите изненади!

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 18:10 от Planet

# 189
  • Мнения: 14 497
 


   Здравейте щастливи  Птички Hug Hug Hug

  Днес е ден рожден на прекрасния Джан и вие сте постнали такива красиви поздрави. Благодаря на всички newsm51

  Да е щастлив ,този толкова красив , харизматичен, мъж.Да е  жив и  здрав , за да радва хората около себе си.Да е успешен , така като той разбира успеха.


             

               СЕВГИ Heart Eyes, много ти благодаря! smile3525 за времето което отделяш за нас Hug
                    Санем все -по елегантно я обличат.Така е добре.

                     
               

# 190
# 191
  • Мнения: 5 801
Момичета, за тези които се бяха разтревожили относно гаджето на нашия рожденик Елиф Тутаркабан /звучи ми като кръстоска между Тутанкамон и таракан/хлебарка - нищо лично спрямо нея, не ме замеряйте с домати/ - мина й стреса от жълтата преса и възстанови Инстаграма си. Кой знае какви стойки прави за да е интересна. Като си тръгнала из гората, що щеш да се страхуваш от мечки ... И нямам предвид само, че ходи с известен артист. Който не иска да му ровят личния живот изобщо не се излага в социалните медии - и буквално и преносно.
Между другото тоя номер със заключване на профила го практикува от време на време, ама тоз път надмина и себе си - направо го деактивира за два дни.

# 192
  • Варна
  • Мнения: 1 078

     Дали му е гадже, или не?  newsm78  Това не знам!  Peace

    Но този стар трик изглежда върви?  newsm78 -  Да покаже, колко е нежна и ранима и Джан бей, като джентълмен, да я утешава. ooooh!

    И като си има пак инстаграм, дали няма да пусне нещо тази вечер?  newsm78 - За да зарадва фенките на Джан бей?   smile3503

# 193
  • Мнения: 8 098
Дари, 🤗 да акаунта на Елиф е възстановен , но има едно уточнение...



Според мен твърди, че не тя е причина да изчезне профила и.🤔

# 194
  • Мнения: 368
Здравейте! Преди месец беше публикувала че някой си е направил профил, да "убия ЕлиФ". Не е красива, но е фотогенична и на определени снимки е много е миловидна, има и страхотно тяло, и сигурно неща които не виждаме по картинките. Но в смехът и, в клиповете на живо има нещо как да го кажа - надуто, демонстративно, гадно. Това е моето усещане. Да е жив и здрав Джан, колкото и да ги разправя че човек веднъж се влюбвал, убедена съм че това няма да му е последната любов! Хубава вечер на всички!
И да добавя лоша реклама няма!

Общи условия

Активация на акаунт