Отговори
  • Мнения: 13 638



„Arjen” от 26 април на платформата GAİN



„Ариен“ -  (2024)


Новият сериал на GAİN  "Arjen" посреща феновете с първите кадри от снимачната площадка.
"Arjen", продуциран и с участието на Tolgahan Sayışman, разказва историята на дете, което трябва да живее на улицата в ранна възраст, превръщайки се в опитен убиец.
История, в която невинността и жестокостта се преплитат.
Ариен като дете влиза в семейството на Селахатин, когото вижда като свой баща. Но докато защитава Селахатин и семейството му от враговете, той трябва да вземе най-съдбовното решение в живота си.
Arjen Nakmet (Ариен Накмет), който не убива невинни, жени и деца, подлага на изпитание вътрешната си безпощадност.
Първите кадри от снимачната площадка на сериала разкриват сложния и мрачен свят на Ариен. Тези специални снимки дават възможност на зрителите да видят отблизо атмосферата на „Ариен“ и да опознаят героите.
Сериалът "Arjen" гостува с опитни имена като Tolgahan Sayışman, Talat Bulut, Ezgi Eyüboğlu, Alican Yücesoy, Dilara Aksüyek, Saruhan Hünel, Yunus Eski и Cemal Toktaş в главните роли.
Толгахан Сайъшман е продуцент на сериала, в който майсторът на актьорството Altan Erkekli ще се появи като гост актьор. Сценарият на "Arjen", режисиран от Umut Sarıboğa, е написан от Altuğ Küçük.












„Никога не съм мечтал за успех, работих за него!“
© Tolgahan Sayışman

Биография
Толгахан Сайъшман е роден на 17  декември 1981 година в Истанбул. Малко се знае за семейството на Толгахан: баща му е роден в Солун, а майка му е от Трабзон.
Толгахан има по-малка сестра Нил. В детството си Толга обръща голямо внимание на обучението, но и работи, за да печели собствените си джобни пари. Завършва гимназия "Kadıköy İntaş High School" и получава висше образование във Факултета по бизнес администрация в Доус Юнивърсити /Doğuş Üniversitesi/ в Истанбул.
По време на следването изпраща свои снимки до престижна кастинг агенция, от която няколко дни по-късно му отправят предложение да се снима в рекламен клип. А наградите Best Model Of Turkey 2002 г. и Manhunt of Turkey 2004 г. го стимулират да се фокусира върху кариерата си на модел, която само за няколко години се развива много успешно. Работил е в  повече от 20 страни по света, както и в Париж и Милано. Паралелно с дефилетата по модните подиуми Толгахан  изучава актьорско майсторство и драма при Айла Алган.
Всичко се променя, когато през 2005 г. спечелва първа награда на международния конкурс за топ модели "Manhunt International" в Южна Корея.
След като придобива слава извън родината, учудващо и за самия него най-големите продуцентски компании в Турция сами започват да го търсят. Не закъснява и първото му участие в телевизионна продукция.
За Толгахан Сайъшман, влязъл в киното от модния подиум, но чиято детска мечта е била да стане актьор, следват запомнящи се роли и многобройни награди и номинации за актьорско майсторство:
International Altin Cinar Basari Odülü,
Kristal fare,
Най-младият актьор на Kultur University,
magazinci.com - Най-добър телевизионен актьор,
Aka college - Най-добър млад талантлив актьор,
Zirve University 2013,
Oyuncular Sitesi 2013
Най-добрият актьор, който има Group of Fan
Най-добър актьор  - „Altın Zambak” 2019.
През 2017 г. завършва магистратура „Кино и телевизия“ и планира да се реализира и като продуцент. Първото си управленско решение налага в „Сега и завинаги“. Убеждава авторите на сериала да променят работното му име, защото е фен на песента на Таркан.
В началото на 2021 година Сайъшман основава продуцентската компания HAN Medya & Yapım и прави първите си стъпки в продуценството със сериал, който ще бъде излъчен на цифрова платформа.
Толгахан Сайъшман е избран за посланик на културата между Турция и Косово.
Зодия Стрелец. Толгахан обича бързите коли и спорта. Футболът е неговата страст. Запален фен на клуба "Фенербахче". Ето защо актьорът често може да бъде видян на известния стадион "Shukru Saracoglu" да подкрепя своите любимци.
В личен план Сайъшман  държи на честността в  отношенията. Знае, че има славата на Дон Жуан, но е категоричен, че когато се влюби, за него не съществува никоя друга, освен жената, която обича.
"Не крия, че красотата е много важна за мен, но не е достатъчна, за да се обвържа с някого. Една жена трябва да ме убеди, че заемам много специално място в нейния живот. Харесвам вниманието - да ме търсят често по телефона, да ми изпращат съобщения. Ако забрави да ми се обади, значи тя няма място в моя живот. От дете изпитвам силно чувство за собственост към моите близки, приятели", коментира Толгахан.
На 13 февруари 2017 г. на тайна церемония в Лос Анджелис сключва брак с албанския модел Алмеда Абази - "Мис Албания" 2008.
На 05 май 2019 г. Толгахан Сайъшман прегърна първата си рожба – сина си Ефехан.
На 08.06.2021 г. красивият актьор стана баща за втори път – роди се дъщеря му Алина.



Филмография







„Сега и завинаги“ - Asla Vazgeçmem (2015-2016)




"Сега и завинаги" можете да гледате:







„Барбарос Хайредин” -  „Barbaros Hayreddin” Sultanin fermani (2023)





”Ченгето Халюк”- Aynasız Haluk artis(z)-polis (2022)





Всичко за филма:






„Дума на честта” - Seref Sözü (2020)











„Шампион“ - Şampiyon (2019-2020)





„Една надежда стига“ - Bir Umut Yeter (2018)




„Не забравяйте, че след всяка тъмна нощ настъпва ярко утро! Животът продължава!“


 

„Черна перла“ - Siyah İnci (2017-2018)




Eski sevgili – „Бившата ми Любов“ (2017)




Bizans Oyunları: Geym of Bizan -„Византийски игри“ (2015)




Sürgün - „Изгнание“ (2013)




„Сезони на любовта“ - Lale Devri  (2010-2014)




Aşk geliyorum demez – „Игра на чувства“ (2009)





Aşk Tutulması  - „Мач за двама“ (2008)




„Elveda Rumeli“ - „Сбогом, Румелия“(2007-2009)




Интервюта


Скрит текст:










































Биография
Амине е родена на 30 април 1993 година в град  Гьотеборг – Швеция.
Амине Гюлше е зодия  Телец – с ярко излъчване, трудолюбиво и много нежно момиче. По националност момичето е шведка, но по корени, не. Майка ѝ е туркиня от Измир, а баща ѝ е иракчанин.
Младежките си години Амине Гюлше прекарва в Швеция. Тук девойката завършва Висше училище по международни отношения.
Тя мечтае да лети и  да стане стюардеса. Родителите поддържат турската култура в семейството, винаги помежду си разговарят на турски и учат на роден език своите деца. Много често посещават и родината си.
На 20 годишна възраст, заедно с майка си, Амине пристига в Турция. Те се установяват в град Измир, а баща й, заедно с брат й, остават на работа в Швеция.
През 2014-а се явява на конкурса "Мис Турция" и го печели, превръщайки се в най-красивата туркиня. Представя държавата и на "Мис Свят" същата година. Така вратите на славата се отварят за нея и тя се превръща в едно от най-популярните лица в южната ни съседка.
След успехите си в конкурсите, тя започва да работи като модел и да участва във фотосесии.
Горещата брюнетка, със силно изразителни зелени очи, привлича вниманието на режисьорите и Амине получава покана да се снима в киното.
В началото на 2015 г. започва сериалът, в който прави дебюта си като актриса и то главна - "Сега и завинаги" (Asla Vazgecmem).
През пролетта на 2017 година започва вторият сериал в акьорската ѝ кариера - "Обичам и двамата" (Ikisini de Sevdim), но проектът  се проваля и приключва доста набързо с едва три епизода.
На 07.06.2019 г. Амине  Гюлше се омъжи за футболиста Месут Йозил.
С огромна радост и нетърпение Амине  прегърна  първата си рожба - Еда, която  се роди на 30.03.2020 г.
На 26.09.2022 г.  красивата актриса Амине Гюлше стана майка за втори път. Момиченцето носи красивото име Ела.





Ikizini de sevdim  – "Обичах и двамата" (2017)




Bir Türk Masalı – „Турска приказка“ (2018)



Интервюта





Направено с любов

 

Автор: Цвети




Автор: Еми (Emiliya)



Скрит текст:




 









 
Предишни теми



Да убием скуката


Скрит текст:



Един отворен сценарий, с главни герои любимите ни актьори!

Автори: - Талантливите дами от нашата тема




 
     

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 22:45 от Emiliya

# 1
  • Мнения: 27 509



Страхотна тема подредена и цветна . Благодаря за труда  Еми ! Да я изпишем с нови емоции и в добро здраве .  

# 2
  • Мнения: 13 638

      Радвам се, че ти харесва новата тема Феми!
      Да си я изпишем със здраве, в разбирателство и любов!
      Започваме с новото от IG стори на Толга:
Цитат
"Виж ме" с Armağan Çaşlayan скоро на @gain ...

# 3
  • Мнения: 10 414

Здравейте по вечерно време в новата
невероятно красива тема
в която скоро..много скоро ша видим
  зашеметяващия Arjen Nakmet* в дейстние
Heart Eyes

*вода за уста* Joy

# 4
  • Мнения: 13 638

Здравейте по вечерно време в новата
невероятно красива тема
в която скоро..много скоро ша видим
  зашеметяващия Arjen Nakmet* в дейстние
Heart Eyes

*вода за уста* Joy
    Софи, нямам идея дали ще видим скоро Arjen Nakmet в действие, но *водата за уста* ще я пробваме веднага!
     Наздраве - за новата ни тема и прекрасниците любимци!

# 5
  • Мнения: 10 414

Hearts


Скрит текст:


Notes Stuck Out Tongue Winking Eye

# 6
  • Мнения: 13 638
Здравейте, момичета!


"Чистата съвест не се страхува нито от лъжи, нито от слухове, нито от клюки."
Овидий 

Нека денят ни донесе повече радост, щастие и успехи и по-малко негативни влияния!
Ползотворен ден!



5 април - Международен ден на съвестта

Една от ценностите на ООН е създаване на условия за стабилност, благополучие и мирни приятелски отношения, основани на зачитане на правата и основните свободи на човека, без значение от раса, пол, език и религия. Затова на 25 юли 2019 г. Общото събрание приема Резолюция и обявява 5 април за Международен ден на съвестта.
Фалшивите новини са едно от най-големите предизвикателства, пред които се изправят световните организации, поддържащи международното разбирателство и зачитането на основните човешки права.
Незачитането и неуважаването на човешките права води до варварски действия, възмущаващи човешката съвест. Появата на свят, в който човешките същества ще се радват на свобода на словото и вярванията, бива обявен за най-висша цел на обикновените хора.
„Съвестта е напътствието на душата, дайте ни мъдрост, за да различим истината от лъжата… Следвайте призванието на съвестта, помагайте на другите и на себе си“ се пее в песента, посветена на Международния ден на съвестта.







# 7
  • Мнения: 7 078
Здравейте, момичета! Heart Decoration



Еми, великолепна е новата тема за творчеството наТолгахан Сайъшман!
Вярвам, че ще я изпълните с  интересни новини за  новите  му проекти!

Пожелавам ви с много настроение да изпишете темата!

Последна редакция: пт, 05 апр 2024, 11:15 от HELEN60

# 8
  • Мнения: 13 638

     Ели, благодаря ти много за ласкавите думи! Надявам се, че и ти по-често ще скачаш при нас. Тук винаги е забавно!

     Софи, чудесна песен си ни избрала и днес. В хармония с настроението и чудесното време отвън.
   
Ново от сторито на Езги:


# 9
  • Мнения: 27 509
Здравейте ,  времето е супер само за разходка и шопинг и глезотии.

# 10
  • Мнения: 13 638

     Днес разходка навън не съм планувала. Ще се разхождам с прахосмукачката из апартамента. Трябва да отпочна с пролетното почистване, ама... във форума ми е по интересно.
     Докато чакам епизод 12 на "Gaddar", съм си пуснала Халюк. С него не може да се скучае!
    Халюк упорито започва да тренира, за да прилича на атлетичната звезда Ефехан.









# 11
  • Мнения: 27 509
Мен ме е налегнала пролетната умора и ме домързя да изляза.

Хайде, давай Ченгето Халюк да ни развесели.

# 12
  • Мнения: 10 414

Joy Хайде на път за купона
да вземем и Дахан като се справи с останалите

# 13
  • Мнения: 13 638

Joy Хайде на път за купона
да вземем и Дахан като се справи с останалите

     Охх, Софи, изпотих се от напрежение. Тоя Гадар ще ме инфарктяса. Stuck Out Tongue Winking Eye Не мога да отлепя поглед от екрана, въпреки че нищо не разбирам, ориентир ми е действието.





# 14

Общи условия

Активация на акаунт