Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 443
  • 768
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 972
Дари, 🤗 да акаунта на Елиф е възстановен , но има едно уточнение...



Според мен твърди, че не тя е причина да изчезне профила и.🤔
Иска май да го репортнем тоя профил, така си мисля аз

# 196
  • Мнения: 670
При представянето в Кан има филми, които са продадени, но за нашите птички нищо не чух. Някой да има инфо?

# 197
  • Мнения: 14 497
  Ама . чакайте де .... да не би Джан да е супер красив Rolling Eyes не разбира се !

Чаровен, харизматичен , як, кадърен но.......красавец в буквалния смисъл на думата не е .
Макар и под 30-те има бръчици около очите.
С тази фигура и елегантен като модел не може да е....Защо търсим в Елиф съвършенство.
Може да го допълва , да го издържа с косурите му/има ли мъж който  да е съвършен  -не НЯМА!

     С риск да ме оплюете си казвам мнението.
За сведение ,страшно харесван Джан.От 7-8 г съм във форума  и много мъже актьори са ми минали през постовете, но Джан ми е различен и въпреки всичко не искам да се меся в личния му живот ,просто за да не го обидя.



                    

# 198
  • Мнения: 865
JoyJoy
Здравейте! Преди месец беше публикувала че някой си е направил профил, да "убия ЕлиФ". Не е красива, но е фотогенична и на определени снимки е много е миловидна, има и страхотно тяло, и сигурно неща които не виждаме по картинките. Но в смехът и, в клиповете на живо има нещо как да го кажа - надуто, демонстративно, гадно. Това е моето усещане. Да е жив и здрав Джан, колкото и да ги разправя че човек веднъж се влюбвал, убедена съм че това няма да му е последната любов! Хубава вечер на всички!
И да добавя лоша реклама няма!

Здравейте! Ааа, много се разстроих Wink от мъжките предпочитания. Въпреки крайно негативните коментари на моя мъж за турските сериали, с които отдавна съм се справила Expressionless , реших да го попитам коя от двете дами харесва. И му предложих две снимки - на Санем и на Елиф, без обяснения. И ужас -той хареса Елиф Flushed  Почвам да се съмнявам в неговия вкус, в моя - НЕ  Joy

# 199
  • Мнения: 8 098
 Ама . чакайте де .... да не би Джан да е супер красив Rolling Eyes не разбира се !

Чаровен, харизматичен , як, кадърен но.......красавец в буквалния смисъл на думата не е .
Макар и под 30-те има бръчици около очите.
С тази фигура и елегантен като модел не може да е....Защо търсим в Елиф съвършенство.
Може да го допълва , да го издържа с косурите му/има ли мъж който  да е съвършен  -не НЯМА!

     С риск да ме оплюете си казвам мнението.
За сведение ,страшно харесван Джан.От 7-8 г съм във форума  и много мъже актьори са ми минали през постовете, но Джан ми е различен и въпреки всичко не искам да се меся в личния му живот ,просто за да не го обидя.



                    

+ 200% 👍 съм съгласна с теб sebi🌸!

# 200
  • Мнения: 670
 Ама . чакайте де .... да не би Джан да е супер красив Rolling Eyes не разбира се !

Чаровен, харизматичен , як, кадърен но.......красавец в буквалния смисъл на думата не е .
Макар и под 30-те има бръчици около очите.
С тази фигура и елегантен като модел не може да е....Защо търсим в Елиф съвършенство.
Може да го допълва , да го издържа с косурите му/има ли мъж който  да е съвършен  -не НЯМА!

     С риск да ме оплюете си казвам мнението.
За сведение ,страшно харесван Джан.От 7-8 г съм във форума  и много мъже актьори са ми минали през постовете, но Джан ми е различен и въпреки всичко не искам да се меся в личния му живот ,просто за да не го обидя.



                    

На мен пък точно тези бръчки много ми харесват!
https://i.pinimg.com/originals/95/f1/be/95f1befa8666194ebff52e5af8d1d51c.jpg

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 19:50 от Annika*

# 201
  • Варна
  • Мнения: 1 078

     Извинявайте, птичета!  Peace  Аз не разбрах, защо толкова ни развълнува някаква клюка в турската преса?  newsm78  Това е част от живота на популярните хора, не само в Турция.    Фабрикуват се "новини" , с повод и без повод.  ooooh!

    Вече сме писали по тази тема, а аз не обичам да се повтарям.   Peace

    Уважавам правото на личен живот  на нашите любимци и не обичам да се ровя в чаршафите им.  Peace
    Какво по-естествено от това - Джан да има връзка?  newsm78
    Той сам каза в едно интервю - Естествено е да имам някого до себе си. Аз  съм нормален здрав мъж! Дали съм влюбен? - Няма да отговоря на този въпрос.
    Ако той мисли, че човек се влюбва веднъж в живота си - значи ли, че докато намери любовта, трябва да живее, като монах?  newsm78
    Но аз съм сигурна, че когато я намери няма да се крие!  newsm53
   

# 202
  • Мнения: 8 098
Marya🤗, репортването не се ли прави само от Help Center Instagram?🧐

mari08, 🌺 мъжете харесват различни от нас неща, защото мисленето при тях е строго подредено и те отчитат характеристиките на обекта като гайгеров брояч и накрая резюмират!
А, ние жените сме като кълба от от многолентови проводници, мислим едновременно за децата, за мъжете, за работа и всичко останало...и най-вече мислим интуитивно! 😎

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 20:21 от alex_94

# 203
  • Варна
  • Мнения: 1 078
     Като гледам сега снимката на падащата в трапа Санем, ми хрумна безумната мисъл -  Embarassed

     - Дали е успяла да падне "хубаво" от първия път, или се е наложило многократно да правят дубли?  newsm43

# 204
  • Мнения: 773
    Като гледам сега снимката на падащата в трапа Санем, ми хрумна безумната мисъл -  Embarassed

     - Дали е успяла да падне "хубаво" от първия път, или се е наложило многократно да правят дубли?  newsm43

👍
Точно това си помислих и аз след като излезе фрага 😂🤣😂
Колко ли пъти е трябвало да падне, докато се получи?

# 205
  • Мнения: 670
    Като гледам сега снимката на падащата в трапа Санем, ми хрумна безумната мисъл -  Embarassed

     - Дали е успяла да падне "хубаво" от първия път, или се е наложило многократно да правят дубли?  newsm43

Ха ха ха Planet Hug дали си е ударила главата както трябва та дано бръмбарите са се наредили правилно или докато влязат в строя Joy

# 206
  • Варна
  • Мнения: 1 078

      Ох, успокоих се ЕвелинчеHug  smile3503

      Ани, те нейните бръмбари много палави?!  ooooh!   Лесно няма да се наместят.  Peace

      Колко пъти я удря тази глава, но не виждам резултата ?!   newsm78

# 207
  • Мнения: 865
Marya🤗, репортването не се ли прави само от Help Center Instagram?🧐

mari08, 🌺 мъжете харесват различни от нас неща, защото мисленето при тях е строго подредено и те отчитат характеристиките на обекта като гайгеров брояч и накрая резюмират!
А, ние жените сме като кълба от от многолентови проводници, мислим едновременно за децата, за мъжете, за работа и всичко останало...и най-вече мислим интуитивно! 😎


И най-вече правилно Wink

# 208
# 209
  • Мнения: 8 098

Джан тук изобщо не изглежда такава грамада, както в сериала и рекламите...🤔





Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 21:31 от alex_94

Общи условия

Активация на акаунт