Звездни компромати - 386

  • 74 380
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 571
Откога чакам нейна снимка от това интервю Joy

# 31
  • Мнения: 2 199
Ужасно е една жена да не се харесва толкова много, че чак да се прави на жената каучук в инстагам 😂😂😂
За темата 👍🌸

# 32
# 33
  • Мнения: 2 182
Е, в крайна сметка може да се види видеото
https://www.youtube.com/watch?v=T91mrws5-gA
Кадрите от видеото за странно удължени, а нея как не я заболя кръста да седи в тази поза не знам.
Как па не застана тая мома да си качи снимка такава каквото и е и да каже - да, такава съм.. да краката ми не са 2м и не съм 45кг., да -харесвам се такава.
Големи комплекси, голямо чудо.

# 34
  • Мнения: 15 038
Българският Кен си е средностатистически български бастун.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 268

Разкошни са и двете! Много ги харесвам!

# 36
  • Мнения: 4 717
Много злоба в тая тема, и цялата насочена към Андреа!

Исках да се изкажа по темата за бебе, но пропуснах предната тема. Според мен, докато Пулев има активна кариера, бебе няма да има! Той е на кой знае какви допинги, при които е напълно недопустимо да се размножава, защото риска за плода е огромен. Андреа пълнее от депресия и аз искрено я съжалявам. Със сигурност не е лесно да обичаш няколко толкова силно и да си готов да отложиш мечтите си заради неговата кариера...

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 575
Това е българския хуманоиден робот!

# 38
  • Мнения: 24 369
А няма ли скорошни снимки на Барбито му и на кучетата им?

# 39
# 40
  • Мнения: 3 819
Госпожица Василева /вече госпожа Гущерова/ в далечни времена позира с разни боклуци от битака.
Подметката на обувката даже е ожулена  Joy А сега, ехееее - то са Шанели, то са Диори
Скрит текст:


И като малко по-различна булка
Скрит текст:
Мяу, пак тя
Скрит текст:

Припадам  Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 41
  • Мнения: 10 264
Е защо пък решихте, че Андреа мечтае за дете? Аз имам много познати които не желаят деца въобще. Повечето са чужденци, имаме и две български приятелски семейства, които не желаят да имат въобще деца. Ние самите с моя мъж бяхме border line както се казва.

# 42
  • Мнения: 19 061
Е, в крайна сметка може да се види видеото
https://www.youtube.com/watch?v=T91mrws5-gA
Кадрите от видеото за странно удължени, а нея как не я заболя кръста да седи в тази поза не знам.
Как па не застана тая мома да си качи снимка такава каквото и е и да каже - да, такава съм.. да краката ми не са 2м и не съм 45кг., да -харесвам се такава.
Големи комплекси, голямо чудо.

Че те краката и на обработената снимка не са 2 метра, даже изглеждат странно къси и недоразвити в сравнение с горната половина на тялото. И междукрачието ѝ започва някъде от талията.

# 43
  • Мнения: 35 119
Просеко се лее във Фермата Wink
Момичетата гостуват в ресторанта на Стрина.
Рекламааааа

# 44
  • Мнения: 31 214
Леле разговорът между Андрей и Иван за вечерите на Иван, след ресторанта на жена му беше невероятно смешен. Андрей му се подиграва, точно както ние тек на Ванюшката. Гледайте го непременно.

Общи условия

Активация на акаунт