протектор за матрак на нормално детско легло

  • 1 274
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
трябва ми протектор за многократна употреба, като тези които се продават по бебешките магазини за кошари. от едната страна е найлон, а от другата - хавлия или др. мека материя. размерът, обаче, който ми трябва е 90/180 или поне горе-долу толкова.

в момента използвам такива за еднократна употреба, но са много малки и симона понякога не улучва къде да се изпусне докато спи!!!

ще съм благодарна на всякакви идеи!!!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Аз използвам малките, те също ми вършат работа. Но моя приятелка си взе такъв голям протектор от Happy Dreams.

# 2
  • Мнения: 705
Аз използвам малките, те също ми вършат работа. Но моя приятелка си взе такъв голям протектор от Happy Dreams.

къде се намира този магазин да пратя някой познат в софия, ако не намеря във варна?

# 3
  • Мнения: 2 125
Миналата година питах в магазин ЩТЪРКЕЛ (в София) и там имаха, но ми казаха цена от 22 лв.  #Crazyза чаршаф (точно като този, който описваш stelt , който е за многократна употреба ).
И аз издирвам това чудо, но по-ефтинджос newsm78.
Ще следя темата Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 311
Ето, разгледай сайта им, на контакти ще намериш адреса.
http://www.happydreams-bg.com/main.php

# 5
  • Мнения: 3 042
И аз тия дни се замислям за подобна покупка, та си спомних, че когато купувах матрака в "Бебчо" преди да се роди детето ми говориха за такъв протектор. Не си спомням нито марки, нито цени, но провери в магазина.

# 6
  • Мнения: 3 042
Опа, чак сега видях, че се отнася за доста голямо легло, а не бебешко.
Но се сетих друго, тук някъде бях чела за еднократни чаршафи тип протектори, май по аптеките ги имало. Ще поразровя из темите дано да го открия, точно за Варна се отнасяше.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ползвам еднократни. Отдолу са найлон, отгоре като памперс и цената на един е колкото на памперс. От аптеката ги купувам. Спим още в легло 140/70
Добре де, тези многократните не трябва ли да ги переш....значи ти трябват мин. два броя

Общи условия

Активация на акаунт