Сполучливи имитации на маркови парфюми - 25

  • 79 158
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 338
Тъкмо за Декаденс щях да попитам, защото знам, че те го имат. Да не се разкарвам значи. А някой има ли добра негова имитация?

# 706
  • Мнения: 633
Коя имитация на Куатре Бучерон е добра, сестра ми много го хареса, подарих и моя, но както се къпе скоро ще го изхарчи, та се оглеждам за бюджетен вариант, за да я изненадам.

# 707
  • София
  • Мнения: 38 705
Точно на Мартинез е добра!

Жалко за Декаденс. И аз се бях засилила да го поръчвам.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
За Декаденс имаше много добри отзиви във версия на Гиза,аз обаче не го познавам и не мога да потвърдя,поръчайте мостри първо.Куатре е много далечен/ЗА МЕН/ в имитация на Мартинез,но сам по себе си е удивителен аромат ако се търси близост няма да ви свърши работа,остава версията на Парфен.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 3 247
За мен Quatre на Martinez се доближава много до оригинала. Доста хубав, траен и свеж аромат.

Декаденс имах преди на Bargello - беше много близък до оригинала. За съжаление след няколко пръскания започна да ми става лошо от този парфюм и го подарих.

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
И аз продадох моя Декаденс на Гиза, защото ми идваше прекален. Колежка го взе и ухае прекрасно от нея, но върху себе си трудно понасям толкова плътни и сладки аромати. Както е и със старата формулировка на Адикт. Имам виал и веднъж 2 пъти пръснах - един на шията и един на китката, щях да се гътна буквално. Миналата седмица си взех на Лорис Инсоленс, в който се усеща леко лавандула в началото и ирис. Открих някаква прилика с Burberry Brit. Виолетките са много хубави обаче и си заслужава. Траен е, шлейф има и за 5 лв (50 мл), е попадение. Пробвах и Жадора им - не съм  носила оригинала от години, за да направя сравнение, но като трайност и изпълнение, е чудесен. Мисля да си го взема при следващото ходене.
Приятелка беше с мен и ме пита има ли го онзи на Марк Джейкъбс Зелената чанта Grinning, та го видях в списъка и тя си го купи. Добър е, но не колкото на Гиза. Взе си и Нарцисо Родригез, но сякаш не е много добре направен или просто ми се омешаха ароматите и не успях да го усетя хубаво.

# 711
  • Мнения: 2 250
На Мартинез съм купувала два за подаръци:
Диор-добра имитация,супер траен
Факинг фабюлъз-според мен е добро попадение но далеч от оригинала
Пробвала съм:
Шанел 5
Ванилия фатал
Скандал
И много ми харесаха но пак се изказвам,че са ми приглушени,тихи,близо до кожата,а аз съм свикнала на шумни,крещящи ,шлейфови.
Но може и моят нос да се е повредил или пък само на мен така ми се струва.
Имам на рефан черната орхидея и ми се повръща от нея,нищо общо няма с оригинала е личното ми мнение.
Според мен Гиза и Мартинез имат по-качествени парфюми.

# 712
  • Мнения: 568
Аз на Мартинез съм имала Beacause I`ts You /Armani и съм на мнение, че  е супер добра имитация на оригинала, както и с много добра трайност и шлейф.
Като цяло, съм случвала на добри имитации от различните производители, с изключение на няколко от Родригез (които, май не предлагат вече, или?) и D&P. Да, сигурно последните имат добри попадения (чета и в тази тема позитивни мнения за тях ), но два пъти разочарование, пък и надутите цени,  ми убиха интереса към техните неща.

# 713
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Eто заповядай-316 Chanel Coco mademoiselle intense.

Видях, че и в списъка на първа страница под този номер вече е Коко Модмоазел интенз, а преди беше Миръкъл. А в сайта на Рефан под номер 316 няма версия интенз, само при 166, което по списък е Коко. Защо се получава така?

# 714
  • Габрово
  • Мнения: 1 022

Bright Crystal ,как може да поръчам мостри от Гиза и те съответна на каква цена са ?

# 715
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Бях в Лидл днес, пробвах на китката. Опита ме научи да не се изказвам прибързано, единственото, което мога да определя от раз е, че с рефанската версия на Коко мадмоазел са далечни роднини. На мен моят рефански дори започна да ми харесва, усещам го с часове, което при другите не ми се получава. Някой ми изчезват от носа за час, какъвто и шлейф да правят.

# 716
  • Мнения: 2 250
Момичета,не е за темата моя въпрос,може и лс да ми пишете,от доста време издирвам парфюмен ароматизатор за дома,който да мирише на скъп бутик,да е нещо луксозно.да знаете коя фирма ги дистрибутира?

# 717
  • Мнения: 568
Можете ли да ми кажете номер 822 на Парфен кой парфюм е, че не го намирам на първа страница? Намерих в дъното на едно чекмедже, забравено шишенце с него...Прилича ми, сякаш на J`Adore, но дали е той?

# 718
  • София
  • Мнения: 4 468
В тази тема е изказано предположение кой може да е парфюмът - http://m.bg-mamma.com/?topic=948584.90 5th Avenue E. Arden. Не мога да дам линк към точния пост през телефона.
Дописвам. Точно 5th Avenue E. Arden е - https://www.facebook.com/commerce/products/2064589480247805/

Последна редакция: нд, 13 яну 2019, 20:11 от magicjo

# 719
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Купих си от Лидл Chalou Gold
  - имитация на Жадор, за 6лв. Имам и на Заг. На Заг като че ли е по-присътвен. Не познавам добре оригинала и не мога да сравнявам с него.

Общи условия

Активация на акаунт