колко напълняхте

  • 9 707
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 834
17кг качих, 10 свалих още в родилното останалите за 6 месеца.

# 196
  • Мнения: 2 567
момичета има ли някоя от вас която трябва да роди през януари?
Руми, сис сигурност има много майки с термин януари, виж в отчетните теми/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122926.0Simple Smile

# 197
12кг.,но родих в седмия месец.От безсънните нощи и мърморенето на свекървата станах кожа и кокали без никакви диети.

# 198
  • Мнения: 193
За цялата бременност качих 9кг. До четвъртия свалях, след това започнах бавно да качвам!

# 199
  • Мнения: 144
направо се плаша момичета......
5 кг - 6 месец
обаче коремът ми изведнъж ми се поду много ми е странно допреди 2 седмици нямах нищо
Искам да те успокоя, че и при мен нещата протекоха така - до края на 5 месец хората дори не забелязваха, че съм бременна  Thinking - бях качила около 2 кг., но през 6 месец изведнъж качих цели 3 кг. и коремът ми изведнъж щръкна  Shocked. После нещата се нормализираха и пак започнах да нараствам и наддавам постепенно. Сега съм в 9 месец (остават ми 2 седмици до термина), наддала съм общо около 10 кг., но коремът ми пак започна да расте с часове и имам чувството, че до края ще кача още поне 2 - 3 килца   Cry.
Но това да са ни проблемите, важно е да родим здрави и сладки бебчета, а за килограмите ще го мислим после. Пожелавам ти лека бременност.
PS: За да се чувстваш във форма ти препоръчвам да ходиш много пеша. Пък и навсякъде пише, че това щяло да допринесе за по-леко раждане. Не мога да го твърдя все още, но ще видим. Joy.

# 200
Ох, аз съм в шестия месец и вече съм с 10кг отгоре... как ли ще продължи, не знам... Embarassed

# 201
  • Мнения: 419
Ка4их 18кг.,а с раждането свалих 8кг.докато кърмех свалих 4-5кг а другите още си ги нося Embarassed

# 202
  • Мнения: 465
И на двете си бременности качих по 14кг. после ги свалих, е остана малко Winkно не се забелязва Peace

# 203
  • Мнения: 946
 fertilization-53кг. до 5 мес качих 15кг-отидох в родилно 87кг-излязох 72 сега съм 67кг  ooooh!

# 204
  • Мнения: 338
До края на 8м. качих 30кг.После спрях да се тегля.

# 205
  • Мнения: X
В началото на седмия съм и съм +2. Ама се чувствам, все едно съм качила 10.

Общи условия

Активация на акаунт