кърмене и фитнес

  • 1 505
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 737
И аз искам на фитнес  Sad ама не мога да измисля как да стане ThinkingИ ние се кърмим на три часа още , а нямам достатъчно кърма да се изцедя. А за три часа кога да отида, кога да си изтренирам, кога да се преобличам.

Ти как си го планирала? newsm78
Нямаш ли зала на близо? Аз ходя общо за 2 часа с отиване и връщане, въпреки, че ми е в съседен квартал, а не в моя, ходя пеша... 1/2 + 1/2 час път + 1 час аеробика. Преобличането влиза в пътя, къпането - в къщи Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 2 884
Писах половин час и не ми го побликува smile3511

Исках да ви кажа, че току що си говорих с един инструктор и той ми каза, че от силовите тренировки, кърмата намалявала , а от кардиото се увеличавала!
Но ефекта пак не бил желания, заради режима на хранене и хормоните #Crazy
Аз ще поизчакам, защото още ми се кърми, пък на морето с дебелото дупе и  Whistling

Бях го обяснила много добре, но сега ме домързя втори път

# 17
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз искам на фитнес  Sad ама не мога да измисля как да стане ThinkingИ ние се кърмим на три часа още , а нямам достатъчно кърма да се изцедя. А за три часа кога да отида, кога да си изтренирам, кога да се преобличам.

Ти как си го планирала? newsm78
Нямаш ли зала на близо? Аз ходя общо за 2 часа с отиване и връщане, въпреки, че ми е в съседен квартал, а не в моя, ходя пеша... 1/2 + 1/2 час път + 1 час аеробика. Преобличането влиза в пътя, къпането - в къщи Simple Smile
АЯ и аз съм от Стрелбище Peace

# 18
  • Мнения: 6 243
Писах половин час и не ми го побликува smile3511

Исках да ви кажа, че току що си говорих с един инструктор и той ми каза, че от силовите тренировки, кърмата намалявала , а от кардиото се увеличавала!
Но ефекта пак не бил желания, заради режима на хранене и хормоните #Crazy
Аз ще поизчакам, защото още ми се кърми, пък на морето с дебелото дупе и  Whistling

Бях го обяснила много добре, но сега ме домързя втори път
Мила, това, което ти е казал този инструктор, е напълно невярно. Това, което съм установила и продължавам да установявам, е че повечето спортисти са напълно незапознати с особеностите на женския организъм, с особеностите на женския метаболизъм и неща като спорт + бременност и спор + кърмене.

Не зная какво ти е казал този човек, за да ти дам аргументи защо не е прав. Но понеже няма причина да ми се доверяваш - аз наистина не съм профи, а просто тренирам от сто години и чета доста по въпроса, защо не пишеш на ЛС на danisport, тя е фитнес инструктор и кърми от доста време. Тя може да даде професионално мнение.

От силовите тренировки не намялява кърмата. Ако беше така, дъщеря ми нямаше все още да суче на 2 години и 1 месец.

# 19
  • Мнения: 1 737
Исках да ви кажа, че току що си говорих с един инструктор и той ми каза, че от силовите тренировки, кърмата намалявала , а от кардиото се увеличавала!
Но ефекта пак не бил желания, заради режима на хранене и хормоните #Crazy

Aбсолютни глупости! Може да ти понамалее кърмата, ако спортуваш колкото професионалните спорстисти, всеки ден по 6 часа интензивно и то от изтощение... Но 3 пъти в седмицата за по час си едно живо "нищо" в сравнение. Едно време жените като не са имали перални, миялни, носили са менците с водата от кладенеца и т.н., са полагали къде - къде по- големи физически натоварвания от нас, без да им спре кърмата, пък и в повечето случаи са били и бременни едновременно с това.

А това пък - точно от силовите да намалява, а от кардиото да се увеличава!? - пълни измишльотини! Всички майки с проблемна лактация - да заминават на пътечката и колелото! Joy

Кажи му на инструктора като откърми едно бебе, пак да се обади! hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
Е сега пък вие ме разколебахте newsm78, да започна да ходя тогава newsm78
Пък ще смеся кардиото със силовите и ще се уравновесят Joy
Има ли някой, който ходи на фитнес сериозно и кърмата му е ОК???Не ми се рискува, а аз ако започна да ходя съм много сериозна. Кажете със сигурност  bouquet

# 21
И аз искам на фитнес  Sad ама не мога да измисля как да стане ThinkingИ ние се кърмим на три часа още , а нямам достатъчно кърма да се изцедя. А за три часа кога да отида, кога да си изтренирам, кога да се преобличам.

Ти как си го планирала? newsm78
Мисля да ходя във фитнеса до нас - не е от най-хубавите, но е на 5 минути- 5 минути до там, час и половина вътре, 5 минути обратно до вкъщи, 2 минути търсене на ключове Laughing , изпускане на мобилния и т.н.  даже може да останат 10 минути за къпане и беж при малката Ема
 Hug

# 22
Сори, че предишното стана всичко е  като цитат, ама съм компютърен инвалид. А така се старах да стане като отговорите на другите Embarassed

# 23
  • Мнения: 6 243
В момента не ходя на силови, а само на кардио, но допреди няколко месеца се занимавах само с железата. Няма никакъв проблем с лактацията.

# 24
  • Мнения: 1 737
Има ли някой, който ходи на фитнес сериозно и кърмата му е ОК???Не ми се рискува, а аз ако започна да ходя съм много сериозна. Кажете със сигурност  bouquet

Аssinka идва с мен на аеробика, тя кърми успешно вече 11-ти месец, с тенденция да продължи до към 2г  Grinning. Аз успях едва 9 месеца, защото детето не сучеше изобщо от мен, кърмех с помпа и съм си виждала точно всеки милилитър кърма, знам кога и как намалява или се увеличава. От различни неща ми е намалявала - преди цикъл, при пневмония, тежък грип, но от аеробиката - никога. А нашата тренировка е изключително интезнивна, едвам се дотъркалваме до в къщи след нея. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт