Нещата се промениха

  • 3 153
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, след като доста време чета проблеми на други в този форум, най накрая реших да се престраша и да споделя моя. Аз съм на 17 а приятелят ми е на 31. С МП сме заедно от 2 години и в момента чакам дете от него. Всичко беше приказка до момента в който той не започна работа като охранител в дискотека. Започна да се прибира миришещ на дамски парфюм и когато го попитам защо и дали ми изневерява с някоя започваме да се караме. Нещата ескалираха все повече до момента в който една вечер той ме удари(не силно) ми каза да млъкна за да не стане по-лошо. Страх ме е, че проблемът в отношенията ни ще се задълбочи. Дали да го отпиша или да се опитам да поправя нещата?

# 1
  • Мнения: X
Здравейте, след като доста време чета проблеми на други в този форум, най накрая реших да се престраша и да споделя моя. Аз съм на 17 а приятелят ми е на 31. С МП сме заедно от 2 години и в момента чакам дете от него. Всичко беше приказка до момента в който той не започна работа като охранител в дискотека. Започна да се прибира миришещ на дамски парфюм и когато го попитам защо и дали ми изневерява с някоя започваме да се караме. Нещата ескалираха все повече до момента в който една вечер той ме удари(не силно) ми каза да млъкна за да не стане по-лошо. Страх ме е, че проблемът в отношенията ни ще се задълбочи. Дали да го отпиша или да се опитам да поправя нещата?
Интересно, как точно мислиш да поправяш нещата?
Да "лазиш" под краката му, за да не те бие?
Предвид работата му, манталитета му, разликата във възрастта ви, разбираемо защо е предпочел да оплете 15 годишна хлапачка.
Нищо няма да поправиш, само по-зле ще става.
Сглупила си, че си забременяла, сега си обирай крушите при мама и се подготвия за самотна майка.
И дано занапред да ти е "обица на ухото" да не се впечатляваш от нахални батковци, свалящи звезди.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Не знам откъде да започна... На 17 живееш с 30-годишен охранител в дискотека и си забременяла от него, а той си позволява да те удря бременна. Къде, по дяволите, са спали родителите ти?! Къде си спала ти?!

Аз не виждам оправия в твоя случай. Т.е. виждам ама няма да кажа какво бих направила на твое място щото ще бъда много крайна. В кой месец си?

# 3
  • Мнения: 547
Здравейте, след като доста време чета проблеми на други в този форум, най накрая реших да се престраша и да споделя моя. Аз съм на 17 а приятелят ми е на 31. С МП сме заедно от 2 години и в момента чакам дете от него. Всичко беше приказка до момента в който той не започна работа като охранител в дискотека. Започна да се прибира миришещ на дамски парфюм и когато го попитам защо и дали ми изневерява с някоя започваме да се караме. Нещата ескалираха все повече до момента в който една вечер той ме удари(не силно) ми каза да млъкна за да не стане по-лошо. Страх ме е, че проблемът в отношенията ни ще се задълбочи. Дали да го отпиша или да се опитам да поправя нещата?

Почти 90% съм сигурна, че ти изневерява. Работи в дискотека, а се прибира миришещ на дамски парфюм. Аз като ходя на дискотека мириша единствено и само на цигари, дори моят парфюм не се усеща, да не говорим за нечий друг. Grinning
Относно удара и скандалите, когато повдигнеш темата за изневяра, моето мнение е следното - ударът ще се повтори, потрети, ще продължи и няма да е просто по един удар, а ще се задълбочи в побой. Имала съм такава връзка, за съжеление, но успях да се измъкна преди да е станало късно. Съветвам те и ти да се опиташ да го направиш. Фактът, че си бременна, отежнява ситуацията при теб, но не е невъзможно да се оттървеш. Simple Smile Аз съм се опитвала да "оправям" нещата във връзката, за която вече споменах, но повярвай ми това не се оправя, само става по-зле.

# 4
  • Мнения: 2 220
Надявам се да се шегуваш и темата да е пързалка.

# 5
  • Мнения: X
Скрит текст:
Здравейте, след като доста време чета проблеми на други в този форум, най накрая реших да се престраша и да споделя моя. Аз съм на 17 а приятелят ми е на 31. С МП сме заедно от 2 години и в момента чакам дете от него. Всичко беше приказка до момента в който той не започна работа като охранител в дискотека. Започна да се прибира миришещ на дамски парфюм и когато го попитам защо и дали ми изневерява с някоя започваме да се караме. Нещата ескалираха все повече до момента в който една вечер той ме удари(не силно) ми каза да млъкна за да не стане по-лошо.
Страх ме е, че проблемът в отношенията ни ще се задълбочи.
Скрит текст:
Дали да го отпиша или да се опитам да поправя нещата?
Колко повече от това да се задълбочи? Знаете прекрасно какво трябва да направите.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Изневеряващ насилник няма оправия до живот. Ама авторката, сигурна съм, ще реши да го играе добрата самарянка и да се опита да спасява "връзката" им, защото "искам детето ми да има баща". А, че бащата е потенциален боклук и насилник, не е толкова важно колкото "какво ще кажат хората иначе". Груба съм, но това е истината.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 565
Поредната пързалка.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Дано. Че ми става лошо като си помисля 17-годишно момиче в такава ситуация.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 096
Това някакъв майтап ли е?
Авторке, ти родители имаш ли? Как така са те харизали на 15 г. на дъртия пръч. Няма закони в тая държава.

# 10
  • Мнения: 2 127
Да, да, момиче на 17, живеещо и чакащо дете от 30-годишния чичка, който я е хванал, когато е била на 15. Сигурно.

# 11
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Каква е целта на всички тези измислици?

# 12
  • София
  • Мнения: 28 565
Комплексарщина – "вижте ме колко съм хитра, вие как ми се връзвате".
Е, понякога и разни деца се забавляват, но в случая мисля, че не е това.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Че кво хитро има в това... По-скоро е адски тъпо парче, ако измисля такива неща.

# 14
  • Мнения: 3
Не знам откъде да започна... На 17 живееш с 30-годишен охранител в дискотека и си забременяла от него, а той си позволява да те удря бременна. Къде, по дяволите, са спали родителите ти?! Къде си спала ти?!

Аз не виждам оправия в твоя случай. Т.е. виждам ама няма да кажа какво бих направила на твое място щото ще бъда много крайна. В кой месец си?
Здравей, в момента съм в началото на 4ти месец.

Общи условия

Активация на акаунт