Кой ли догодина ЮНСКО бебенце ще има :) Тема II

  • 32 429
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 620
О, умерения спорт за бременни е супер! Много хубаво е, че поддържаш форма и редовно спортуваш.  И аз бих искала по-интензивно движение, но имам някои здравословни проблеми и засега се ограничавам до гимнастика и упражнения вкъщи... ама не е същото, домързава ме... много по-хубаво е на зала, с други хора, има повече мотивация.

# 91
  • Мнения: 615
Аз преди да забременея спортувах активно. Най-често посещавах тренировки по Табата, но ходих и на крос фит, шейпинг, всякакви кардио форми други, плюс народни танци. Нямам търпение да имам отново енергия и да започна да ходя на нещо, с което да се движа. Естествено, ще се простя с високо интензивните тренировки, но без движение съвсем пък ми е тежко.

# 92
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Момичета, тъкмо се връщам от преглед - бебчо е 17.52мм в 8+5г.с. след 2 седмици аъм пак на преглед. Доктора категорично ми забрани какъвто и да е спорт и секс. До 12 седмица ММ да ме гледа като принцеса, че бебчо още няма плацента изградена. Видяхме крачета, ръчички, чухме сърчицето и доктора каза, че всичко ми е наред. Днес освен неочакваното повръщане забелязах и как едното ми зърно е потъмняло, другото си е нормално, абе забавна работа  Grinning

# 93
  • Мнения: 650
Ах тая 12 седмица нямам търпение да мине... Че хормони ли е кво е не знам ама  само секс ми е в главата, но моя ме пази като порцеланова кукла.

# 94
  • София
  • Мнения: 544
Ах тая 12 седмица нямам търпение да мине... Че хормони ли е кво е не знам ама  само секс ми е в главата, но моя ме пази като порцеланова кукла.
Хахахах , добре дошла в отбора , никога в живота си не съм имала толкова силно желание за "либоФ" а половинката  ме третира точно  като " порцеланова кукла" . ScreamScreamScreamScream

# 95
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Лелее, аз нямам нииикакво желание, а моя е като цигански тиган загорял Joy Joy

# 96
  • София
  • Мнения: 4 011
И при мен е такава ситуацията...хич ама хииич нямам мерак.

# 97
  • София
  • Мнения: 133
Мен пък при предишната бременност докторът ми каза, че няма никакъв проблем да се прави секс, стига мен нещо да не ме боли. Ограничение има само при тези, които прокървяват, имат отлепвания и тн
За спорта пък навсякъде се препоръчва умерена спортна дейност, особено ако жената преди това е спортувала

# 98
  • Мнения: 46
Как сте момичета?

След онзи ден когато ви се похвалих че гаденето и повръщането са изчезнали, те се завърнаха с пълна сила, че дори и по-зле. Преди ми се гадеше само вечер и преди да си легна като за "лека нощ" повръщах по веднъж...без гаденето да има някаква връзка с миризми и храни..
В момента повръщам по всяко време на денонощието, но сега забелязвам тенденция че това се случва от някой храни и миризми. Например разбрахме че бебо изобщо не харесва орехи... разни парфюми ми миришат все едно на ако Cold Sweat А недай си боже по улиците надуша някоя силна миризма се моля да стигна по-бързо до тоалетна..

Малко съм объркана .. вече съм в 11-та седмица, подобни "симптоми" не са ли присъщи за по-ранна бременност. Като гледам така беше при вас 6-7 седмица ..аз тогава просто повръщах по веднъж на ден ейтака за спорта.

# 99
  • Мнения: 2 513
Много съжалявам Мистралче, дано по-бързо отшумят симптомите при теб. Аз имах леко гадене 5-6-7 седмица. Но вече съм влизам в 9та и нямам никакви симптоми. Само гърдите са ми увеличени и плътни, корема издут. Нищо друго нямам. Нямам търпение за прегледа другата сряда.
Kivity как си, изписаха ли те?

Последна редакция: ср, 21 ное 2018, 10:35 от Elsi86

# 100
  • Мнения: 547
Mistralche, много се надявам по-бързо да отмине гаденето ти. Аз нямам никакви оплаквания. Сутринта обаче докато лежахме с ММ забелязах, че в долната част коремчето ми е леко издуто. До сега не е било такова, а като се облякох, сутиенът леко ме стиска и съм с една блуза, която скоро не бях обличала и ми се струва, че имам леко нарастнали гърди. Всеки ден ги оглеждам Grinning , но до сега разлика не бях намирала. Явно започва промяната. Grinning

# 101
  • София
  • Мнения: 4 011
Как сте момичета?

След онзи ден когато ви се похвалих че гаденето и повръщането са изчезнали, те се завърнаха с пълна сила, че дори и по-зле. Преди ми се гадеше само вечер и преди да си легна като за "лека нощ" повръщах по веднъж...без гаденето да има някаква връзка с миризми и храни..
В момента повръщам по всяко време на денонощието, но сега забелязвам тенденция че това се случва от някой храни и миризми. Например разбрахме че бебо изобщо не харесва орехи... разни парфюми ми миришат все едно на ако Cold Sweat А недай си боже по улиците надуша някоя силна миризма се моля да стигна по-бързо до тоалетна..

Малко съм объркана .. вече съм в 11-та седмица, подобни "симптоми" не са ли присъщи за по-ранна бременност. Като гледам така беше при вас 6-7 седмица ..аз тогава просто повръщах по веднъж на ден ейтака за спорта.
Не искам да те разочаровам, но с предната бременност ми се гадеше и повръщах до 15 седмица. Сега започна от 5 та ме държа чак до 11. От няколко дни съм по-добре, но пак не е като без хич. Така че е съвсем индивидуално. За нещастие някои ги държи през цялата бременност. Да се надяваме, че ние не сме от тях! И при мен изчезна за малко към края на 8 и в 9 се завърна с пълна сила. Дано скоро ти отшуми:)

# 102
  • Мнения: 46
sweety2831 радвам се че не съм единствената която си мисли че има корем Joy

Но по-опитните тук казват, че е рано.. аз си го обяснявам със запек, газове и т.н. Grinning ММ твърдо си е решил че е бебо и си го гали и му говори  Joy

# 103
  • София
  • Мнения: 616
Ох, това гадене никак не е приятно, но ще го изтърпим - това да ни е проблема само! Simple Smile И мен много ме мъчи и то не само вечер, а по цял ден ми е лошо и се чудя какво да ям. Не съм повръщала, но пък се оригвам доста и имам газове. Коремът ми отдавана е издут, въпреки че съм 8+3 седмица и скоро ще мога да нося само клинове и туники, че сега ходя разкопчана. Ще минат и тези оплаквания, надявам се, важното е бебоците да са добре! Heart

# 104
  • Мнения: 46
Чувала съм че гаденето и повръщането били добър знак.. Прогестерон ли как се казваше, четох някъде че той е пазителя на бебо

Общи условия

Активация на акаунт