На море в Турция - тема 56

  • 72 311
  • 780
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 103
Това излиза за Adalia Elit в TR, същото е и за Sueno Golf
При мен излиза., 2 възс. и 2 деца- 1057 евро

https://www.travelrepublic.ie/hotels/4ae13422-6662-4c36-a8d0-f72a60c624b3/760167

Суено Голф Белек

И Адаля Елит
https://www.travelrepublic.ie/hotels/98ffac4f-0d82-45da-afc4-8834213b2c87/6008328
1500 евро

# 347
  • Мнения: 1 231
На мен ми излизат цени за тези  хотели. Как търсите?

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Как ви се струва като цена 2100лв. за Granada Luxury Balek, 2 възрастни и 1 дете на 7 год., 7 нощувки, средата на юни, собствен транспорт? Чудя се дали да резервирам или да чакам още. Някой, който е почивал там, помни ли колко е струвал предишни години?
 

# 349
  • Мнения: 2 890
Мисля че цената е много добра за Гранада
Ние лято 2017, по точно последната седмица на септември бяхме, 2+1 за 1500 лв със собствен транспорт
А тогава и хотела не беше съвсем разработен, и сезона беше към края, юни трябва да е съвсем различно

# 350
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Как ви се струва като цена 2100лв. за Granada Luxury Balek, 2 възрастни и 1 дете на 7 год., 7 нощувки, средата на юни, собствен транспорт? Чудя се дали да резервирам или да чакам още. Някой, който е почивал там, помни ли колко е струвал предишни години?
 

Къде намерихте тази оферта?

# 351
  • Мнения: 369
Icon, мисля че цената е много добра!

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Как ви се струва като цена 2100лв. за Granada Luxury Balek, 2 възрастни и 1 дете на 7 год., 7 нощувки, средата на юни, собствен транспорт? Чудя се дали да резервирам или да чакам още. Някой, който е почивал там, помни ли колко е струвал предишни години?
 

Къде намерихте тази оферта?

В amoma.com
Искат пълно плащане, но пък ми дадоха безплатно анулиране до 10 дни преди тръгването. Те парите са ми за даване, така че това не ми е проблем. Важното е да имам възможност да се откажа

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Мисля че цената е много добра за Гранада
Ние лято 2017, по точно последната седмица на септември бяхме, 2+1 за 1500 лв със собствен транспорт
А тогава и хотела не беше съвсем разработен, и сезона беше към края, юни трябва да е съвсем различно
На мен не ми се стори много на далавера, защото на Ориент като им махнеш транспорта излиза само 200-300лв по-скъп хотела. Виж за 1500 лв. както сте били вие наистина си е супер. Разчитам на това, че цените ще са просто по-високи тази година.

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 13:09 от ican

# 354
  • Мнения: 123
Здравейте
Търсенето ми е подобно на Stsssyjud.
Искам хубав хотел на първа линия с пясъчен плаж, перфектно обслужване забавление за деца на 7г и 1г(по-скоро за голямото) с луна парка бих направила компромис и с бюджета също, т.е и малко отгоре бих дала, но да е оправдано. Може със самолет от София за предпочитане, но може и от Истанбул. Бихте ли ми препоръчали няколко хотела и откъде би било по разумно да се резервира и за каква цена е нормално да се резервира подобен хотел. Разглеждах Суено делукс и ми се стори добър, други не съм гледала, на от Роялите или Делфините нещо подходящо може би
Разчитам на вашия богат опит , благодаря 

# 355
  • София
  • Мнения: 1 357
Влизам набързо да спомена, че цената на Суено делукс в сайта на хотела леко е пораснала.

# 356
  • Мнения: 369
Desa_de, за кой период ви интересува и какъв бюджет сте определили?

# 357
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Здравейте група!И аз в търсене на добър хотел на прилична цена.Искам да попитам някой почивал ли е в Sea Planet Resort & Spa – Side и какво ви е мнението!Не сме много претенциозни към храна и напитки.Искам да е чисто с хубав плаж.За сравнение да кажа  че досега сме почивали в 
1 KAMELYA FULYA
 2 SUENO HOTELS BEACH SIDE
3 VON RESORT Golden Coast
 Ако някой се интересува за тези хотели -насреща съм да дам мнение.Подредила съм ги по моя квалификация.
Приемам и други предложения.Бюджет 3000 лв, 12 нощувки,2+1/10г/датата е края на август,собствен транспорт.
 Благодаря.
 

# 358
  • Мнения: 711
Хайде и нашата първа резервация за това лято е факт, дано да не е последната 😁.
Резервирахме Sueno Beach Side през Jolly tour и за втора година, резервацията ни се осъществява чрез Халим. Много ти благодаря за помощта и търпението да ми угодиш на капризите! Цената за хотела е с около 800-1000лв разлика от БГ агенция. За транспорта обмисляме с кола до Истанбул и после със самолет, в краен случай с кола до Анталия (няма да ни е за първи път). Обратното броене започва 😉👍🏻

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 461

Какво се случи с резервациите на тези, които запазиха Sueno Golf и Sueno Delux през travelrepublic? Имаше ли проблем с хотелите заради българските паспорти?

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 13:30 от ican

Общи условия

Активация на акаунт