На море в Турция - тема 56

  • 72 241
  • 780
  •   1
Отговори
# 360
  • Козлодуй
  • Мнения: 83

Какво се случи с резервациите на тези, които запазиха Sueno Golf и Sueno Delux през travelrepublic? Имаше ли проблем с хотелите заради българските паспорти?
Няма проблеми за тях, макар че още чакаме лично от Sueno и те да кажат.

Обаче Rixos голяма греда. Цената е само за UK !!!
Две отделни резервации за Rixos Premium Belek отпадат при нас.....от хотела искат доплащане на място и то е доста солидно.
TR връщат депозираните 15Евро.

За едната почивка бях букнал Sueno Side+Rixos Belek и сега втория ще го сменям с Granada Belek, но мисля да е през Destinia, понеже там цената е по-добра за него.

Чакам и Роже да каже какво се случва с TR + The Land of Legends....защото ми се струва, че е същата работа.

# 361
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
За Нова Година резервирах в. Delphin be grand   - получих потвърждение,че цената не се променя за българските граждани

# 362
  • Мнения: 340
Здравейте! И аз направих резервация за Суено делукс белек от jollytur  и от хотела ми потвърдиха, че е ок. Само, че си чакам фактурата за плащане вече втора седмица. И имах резервация за Риксос премиум белек през TR, но отпада, защото е за само за UK. И тъй като и моите са комбинация от двата хотела почивката ми, сега търся от къде да резервираме Риксос премиум белек.

# 363
  • Мнения: 3 280
Хайде и аз с резервация за SUNIS ELITA BEACH RESORT &SPA -Сиде.

# 364
  • Мнения: 1 050
При какви условия резервирате? Опции за анулация, цялата сума ли плащате? Ще е полезно да се уточняват и тези неща Simple Smile

# 365
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 52
И аз съм вече с резервация от 08.07 - 8 дни за Sueno Beach Side.

# 366
  • София
  • Мнения: 1 850
Имаше няколко питания в темата дали са валидни резервациите през Травъл Републик.
Ето отговора на хотела на запитването ми. Всичко е ОК Simple Smile

# 367
  • Мнения: 12
Здравейте,
Планирам почивка в Дидим началото Юни (02.06-08.06)със собствен транспорт но видях че в този период се пада рамазан байряма. Искам да попитам има ли нещо притеснително относно пътуване и почивка по време на празника.Моля който е почивал в такъв период да пише тъй като във фейсбук групата се сподели мнение за евентуални големи задръствания.

# 368
  • Мнения: X
Здравейте, ако позволите да задам два глупави въпроса: За НГ ще сме в Delphin be grand resort, Лара, работата е там, че до сега никога не сме били в Анталия, (нито в Турция въобще).  Интересува ме какво точно включва Ultra all inclusive-а? Или за всеки хотел е различно? Ще има ли описано някъде какво включва-какви и кога храни и напитки?
Другият ми въпрос е-ще има ли от къде да си купим турска баклава, която да си донесем в Бг (предупредих ви, че въпросите са глупави)? Със самолет ще сме, така че не знам дали някъде в Лара продават и дали ще можем да стигнем пеша/с градски транспорт до там.
Благодаря ви.

# 369
  • Мнения: 6 833
Здравей!

За всеки хотел е различно. Можеш да им пишеш на емайл или във ФБ да ти изпратят зимната концепция, предполагам няма да откажат.
Иначе вече на място на рецепция и в стаите има брошури с карти на хотела, къде какво и кога има, кое е включено и кое с доп.заплащане.
Също на отделните зони - барове, ресторанти, басейни и др. си има табели с работно време.

За баклава не мога да кажа, но предполагам около хотела има сергии и магазинчета, от където да купите.

# 370
  • Мнения: 1 710
Баклава можете да намерите в търговските центрове около Delphin be grand. За съжаление в повечето е пакетирана, а не насипна. Внимавайте със срока на годност.
Ако отидете на разходка в Анталия препоръчвам от там да си купите. Има много магазини, в които ги правят на място и са страхотни. Купувала съм от няколко места, винаги с отличен вкус. Да предупредя, че хубавата баклава е скъпа, даже много скъпа.
Последно купувах от Faruk Güllüoğlu - Antalya, но не знам дали има обществен транспорт до там.

Опитах се да дам линк, но нещо не ми се получи. В Гугъл мапс ще намерите магазина като напишете името.

# 371
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 190
Около хотела по спомен има Мигрос, може от там да си вземете баклава и локум Simple Smile, в един гоогле мапс напишете мигрос и ще ви излезе за да се ориентирате. Весела почивка Simple Smile

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Ако сте в почивка по време на Байряма е добре .В хотелите дават още повече неща .Юни май е Шекер .Тогава обстановката е празнична.За пътя е относително.Никой не може да ви отговори дали ще чакате на границата или ще минете бързо.Важното е да се заредите с положителна нагласа.

# 373
  • София
  • Мнения: 1 850
Здравейте, ако позволите да задам два глупави въпроса: За НГ ще сме в Delphin be grand resort, Лара, работата е там, че до сега никога не сме били в Анталия, (нито в Турция въобще).  Интересува ме какво точно включва Ultra all inclusive-а? Или за всеки хотел е различно? Ще има ли описано някъде какво включва-какви и кога храни и напитки?
Другият ми въпрос е-ще има ли от къде да си купим турска баклава, която да си донесем в Бг (предупредих ви, че въпросите са глупави)? Със самолет ще сме, така че не знам дали някъде в Лара продават и дали ще можем да стигнем пеша/с градски транспорт до там.
Благодаря ви.
Forum member, не се притеснявай, няма глупави въпроси. Човек не се е родил научен Simple Smile
Тъй като сигурно има и други, които ще бъдат на Нова година в Делфин би гранд, а пък българските агенции, от които са резервирали едва ли ще си направят труда да им отговорят на въпросите, то да го направя аз поне за тези, които са тук в този форум.
За тези, които са във Фейсбук групите има кой да им каже.
НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ИМЕНА, ЧЕ ПАК ЩЕ МИ ИЗТРИЯТ ПОСТА Joy Joy Joy, и поздравите на Славейче и Естела също ще изтрият hahaha
Ето  Новогодишната програма, която ми изпратиха от хотела.

За съжаление който иска зимната концепция за 2019год. ще трябва да ми даде месинджър или емейл на лични, защото тук няма как да кача пдф файл newsm78

# 374
  • Варна
  • Мнения: 10 660
Да трият, Роже, аз мога да те поздравя пак. Мразя лицемерието и лъжата, ммм да, понякога се налага, но когато става въпрос за събирани пари за почивка, скътаване от тук и там и някой тук да ми рекламира смотания хотел, от който е закупил бройки и да иска да ги шитне без да му мигне окото, че може да развали така дълго очакваната семейна ваканция, няма да мълча и ще поздравявам.
По въпроса с баклавите, тази с шам фъстъка е най-добрата, но и най-скъпата. Купувах отдавна, тогава беше 50 лири, а най-смотаната, с орехи 10 лири. Не купувайте пакетирани, нямат нищо общо с насипните и адски разочароват.

Общи условия

Активация на акаунт