На море в Турция - тема 56

  • 72 203
  • 780
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Благодаря на всички, живи и здрави да сте. Роже, ще ти пиша на лични за този .pdf файл, ако нямаш нищо напротив.

# 376
  • У дома !
  • Мнения: 700
Направих резервация за 31.08.2019г. със самолет за Анталия,Сиде ,хотел Diamond Beach,7 нощувки,ultra all inc.
За първи път ще ходим на море в Турция.
Използвах ме агенция Турс клуб,дано са сериозни!
Платихме 50% от цената за ранно записване!
Казаха ми,че до 45 дена преди заминаване може да се анулира и да ни върнат парите като си удържат някаква комисионна в порядъка на 30–40 лв,но след тези 45 дена щяло да бъде трудно и почти невъзможно.
За двама души в двойна стандартна стая с изглед към река ще ни струва 2 274 лв
Добра ли е цената и може ли мнение за агенцията и за хотела,тук не мога да го отворя единственото мнение за този хотел.

# 377
  • Мнения: 32
За този хотел  е доста висока цена, в тази агенция има доста по ниска цена с над 200лв. - 2019лв. е за двама  на 31.08.2019
https://www.albenaholidays.bg/AIR_HOLIDAYS/Side-air-7/view/hotel … 24&oid=861575
а в тази агенция   http://www.emeraldbg.com/hotel/94864/2/456/63556/761606/DIAMOND- … HOTEL-&-SPA-5*.html - 2066лв. само датата е различна 28.08.2019г.


Направих резервация за 31.08.2019г. със самолет за Анталия,Сиде ,хотел Diamond Beach,7 нощувки,ultra all inc.
За първи път ще ходим на море в Турция.
Използвах ме агенция Турс клуб,дано са сериозни!
Платихме 50% от цената за ранно записване!
Казаха ми,че до 45 дена преди заминаване може да се анулира и да ни върнат парите като си удържат някаква комисионна в порядъка на 30–40 лв,но след тези 45 дена щяло да бъде трудно и почти невъзможно.
За двама души в двойна стандартна стая с изглед към река ще ни струва 2 274 лв
Добра ли е цената и може ли мнение за агенцията и за хотела,тук не мога да го отворя единственото мнение за този хотел.


# 378
  • София
  • Мнения: 1 356
TiFoNi, не съм била във въпросния хотел, но един бърз поглед по отзивите в трипадвайзер или букинг би ме отказал веднага.

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Винаги съм се чудила как някои запазват хотел без да си направят труда да отделят малко време да проучат къде отиват?Какво да очакват за парите си?Да прегледат агенциите къде е най-евтино.Все пак парите не са малко.Пътя е доста.А не след това да се пита.

# 380
  • Мнения: 775
Днес е последен ден  в турските сайтове за ранни резервации
От утре се очаква промяна в офертите..

# 381
  • Мнения: 59
Здравейте, да се включа и аз с молба за препоръка за хотел - 2 възрастни с 2 деца (9 и 11 г.) със собствен транспорт за началото на септември - 1-12 по възможност Simple Smile. Да има хубав плаж, пързалки, лунапарк по възможност (не е задължително) бюджет около 1500 евро. Четох мненията и засега съм извадила:
Silence Beach Resort Hotel (€1,390), Sueno Beach Side Hotel (€1,576).
Предпочитам плащане в хотела затова не търся през турските агенции.Благодаря предварително.

# 382
  • София
  • Мнения: 1 356
Ами тогава защо не си направите резервацията през сайта на хотела? Което, между другото, ще е по-скъпо отколкото чрез турска агенция.

# 383
  • София
  • Мнения: 1 677
Днес е последен ден  в турските сайтове за ранни резервации
От утре се очаква промяна в офертите..


Ужас, егати късмета. От години се опитвам да навия ММ да идем в Турция на море, все намира някаква причина да се откажем. Е, сега ми даде зелена светлина и таван от 3000лв, но като гледам, май ще е мисия невъзможна.
Имаме вече второ дете, сега е на 2 месеца, баткото май месец ще направи 4.
Предвид тях изключваме варианта с автобусната екскурзия, защото ще побъркаме горките пътници около нас.
Със собствен транспорт може да организираме нещо, но ще трябва да е на по-близка дестинация, може би Кушадасъ. Със самолет излизаме от бюджета.
Искаше ми се 4 или 5 звезден хотел с детски басейн, хубав all inclusive и читав плаж.
Нямаме претенции за период, стига да влизаме в бюджета, но все пак ако е пролет да е към края на май и ако е есен да е преди средата на октомври.

# 384
  • Мнения: 6 833
sweetvit, не изключвай самолетния вариант - на пръв поглед  да речем един Суено Сиде ви се вмества в бюджета за началото на юни или края на септември.
Като гледам също Камелия, Тюран, Маритим в Белек, който аз си бях набелязала за тази година, а със сигурност има и още изпитани хотели, където ще се вместите.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 677
Четох пак отзивите в първото мнение, започнах с Кушадасъ. Утре ще чета и за Сиде и Белек, благодаря ти, Ванилия.
За 7 дни, самолетна екскурзия, 22.05 изчислих цени:
2398лв - Kustur Club
2818лв - EPHESIA
1980лв - BATIHAN
2953лв - Palm Wings
2844 лв - AQUA FANTASY


 Гледам това ( CLUB ASTERIA - Белек)  - 22май - 2926лв, 7 дни самолет
https://www.aquatour.bg/programs-2019/hotel?hid=314913&is_se … JB2XxMaOFlUwvSYNs

# 386
  • Мнения: 3 278
sweetvit Аз бих избрала последния.А и края на май в Анталия е най подходящо.

# 387
  • Мнения: 775
Днес е последен ден  в турските сайтове за ранни резервации
От утре се очаква промяна в офертите..


Ужас, егати късмета. От години се опитвам да навия ММ да идем в Турция на море, все намира някаква причина да се откажем. Е, сега ми даде зелена светлина и таван от 3000лв, но като гледам, май ще е мисия невъзможна.
Имаме вече второ дете, сега е на 2 месеца, баткото май месец ще направи 4.
Предвид тях изключваме варианта с автобусната екскурзия, защото ще побъркаме горките пътници около нас.
Със собствен транспорт може да организираме нещо, но ще трябва да е на по-близка дестинация, може би Кушадасъ. Със самолет излизаме от бюджета.
Искаше ми се 4 или 5 звезден хотел с детски басейн, хубав all inclusive и читав плаж.
Нямаме претенции за период, стига да влизаме в бюджета, но все пак ако е пролет да е към края на май и ако е есен да е преди средата на октомври.


Има вариант и в Суено Делукс да се мъкнеш, даже със самолет от Истанбул към края на Септ.
Писах ви на лични..

# 388
  • София
  • Мнения: 1 424
Четох пак отзивите в първото мнение, започнах с Кушадасъ. Утре ще чета и за Сиде и Белек, благодаря ти, Ванилия.
За 7 дни, самолетна екскурзия, 22.05 изчислих цени:
2398лв - Kustur Club
2818лв - EPHESIA
1980лв - BATIHAN
2953лв - Palm Wings
2844 лв - AQUA FANTASY


 Гледам това ( CLUB ASTERIA - Белек)  - 22май - 2926лв, 7 дни самолет
https://www.aquatour.bg/programs-2019/hotel?hid=314913&is_se … JB2XxMaOFlUwvSYNs

Не виждам Атлантик в Кушадасъ

# 389
  • Мнения: 369
Sweetvit, Ванилийка е права. Сиде е много по-добър вариант. А хотел Камелия е строхотен и се вмествате в бюджета или от 27.05 или 05.06.със самолет. Плажа е страхотен. Хотела е голям с много детски забавления и добра храна.

Общи условия

Активация на акаунт