На море в Турция - тема 56

  • 72 289
  • 780
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 401
Здравейте, не намерих много за хотела, затова да попитам за мнения
Sea Planet Resort & SPA Сиде.

# 391
  • Мнения: 5 714
Здравейте!

Някой може ли да ми помогне с мнение за нотел VONRESORT GOLDEN COAST 5* Сиде.

# 392
  • София
  • Мнения: 1 686
Благодаря ви, включвам в обмислянето Атлантик (явно заради звездите, го бях пропуснала, но виждам хубави мнения и това, че може да се ползва съседния аквапарк е супер)
Започвам да гледам Сиде Heart Exl

# 393
  • Мнения: 6 833
За мен самолетна почивка до Кушадъсъ не е най-доброто решение.
Като гледам цените, които си показала са съвсем съпоставими с изпитани хотели в Анталия, където според мен нивото е по-високо.
Като включим и дългия трансфер, просто не си заслужава да дадеш един куп пари за самолет и да се озовеш в подобие на българския Китен.

Прегледай хотелите, за които ти писахме, на първа страница също виж разгледай отзивите, със сигурност може да се намери нещо по-добро.

# 394
  • София
  • Мнения: 1 686
Изключително полезни сте ми всеки път, благодаря ви момичета Heart
Камелия и Суено много ми харесаха, имат много хубави мнения във форума, направо се размечтавам Heart

# 395
  • Мнения: 6 833
И двата са добри хотели - на мен ми бяха основни фаворити за Сиде, дори и сега като се замислям, не знам ако трябва кой бих избрала (може би Суено), но който и да избереш няма да съжаляваш.

# 396
  • Мнения: 4 204
Привет! Някой ходил ли е в Кушадасъ в края на май? Искаме пак Аквафентъзи, но по друго време нямаме възможност. Дали е студено от 22 май за воден парк?

# 397
  • Мнения: 29
Привет! Някой ходил ли е в Кушадасъ в края на май? Искаме пак Аквафентъзи, но по друго време нямаме възможност. Дали е студено от 22 май за воден парк?
Ходили сме от 25.05 в Кушадасъ и  беше перфектна водата в басейните, водата в морето за нас беше студена.

# 398
  • Мнения: 4 204
Чудесно. Нас басейните ни интересуват. Благодаря.

# 399
  • Мнения: 287
Прероръчайте хубав хотел в Турция за почивка за двама. Искаме да ни е спокойно, да е чисто, пясъчен плаж, с анимация, да има хубава храна и без силна музика до късно вечер. За първата половина на септември със самолет и бюджет 1600 лв общо (+-100). За момента сме се спряли на Дидим, Aurum Exclusive Club 5*, по препоръка на наши приятели, но съм отворена и за други предложения.

# 400
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Прероръчайте хубав хотел в Турция за почивка за двама. Искаме да ни е спокойно, да е чисто, пясъчен плаж, с анимация, да има хубава храна и без силна музика до късно вечер. За първата половина на септември със самолет и бюджет 1600 лв общо (+-100). За момента сме се спряли на Дидим, Aurum Exclusive Club 5*, по препоръка на наши приятели, но съм отворена и за други предложения.
С тези цени тази година и вашия бюджет ми се струва невъзможно да намерите нещо

# 401
  • В.Търново
  • Мнения: 6 714


buldoka1,
Мечта, мечта.... няма как да стане с тези пари.Освен да минете на автобус.

# 402
  • Бургас
  • Мнения: 10 827


buldoka1,
Мечта, мечта.... няма как да стане с тези пари.Освен да минете на автобус.

То дори и с автобус трудно ще се вместят за читав хотел. Ако опитате с началото на октомври ще е по-лесно да намерите нещо свястно и то ако резервирате на ранни записвания. Просто цените тази година са супер високи.

# 403
  • София
  • Мнения: 1 855
Вече само тук във форума ще давам не толкова добри мнения за хотели newsm78.
Снощи наивно се изказах не дотам ласкаво за един хотел, който защищава понятието лукс единствено в наименованието на концепцията си.  И след кратък диалог, в който и двете страни излагахме доводите си- аз с факти и снимки, тя с популизъм, като всеки собственик на тур. агенция, за който хотела, който предлага е поредното осмо чудо на света шефката на "бутиковата" травъл агенция Травел сийзън набързо разреши спора- банна ме Joy Joy Joy
Така правят великите собственици на агенции в България с разни лаици като мен дето им се мешат в бизнеса. Хаха, ама не в бизнеса в офиса им, а в публична група във ФБ.
Та да си знаете- във фейсбук групите на тур. агенции за хотелите, които те промотират пишете като за умрелите: или хубаво, или нищо Joy ако искате да сте и занапред в групите Cry Cry Cry

# 404
  • Мнения: 287


buldoka1,
Мечта, мечта.... няма как да стане с тези пари.Освен да минете на автобус.

В момента офертата е по 855 лв на човек със самолет за Дидим. Така че ми се струва напълно възможно. Благодаря все пак за позитивизма ви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт