Уф пратете ми линк с гимнастика или ме застреляйте...

  • 4 616
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 767
b_j3,явно нямаш достъп дo ftlbg.като мен.доставчикът ти не работи с тях(най-вероятно и с arena)... Sad Единственото ,което мога да ти пропръчам е ,или да си намериш някой познат ,който има достъп ..да ти го изтегли ,или да пробваш в някой интернет клуб..с друго не мога да ти помогна. Confused

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 375
Цитат на: Courage
b_j3,явно нямаш достъп дo ftlbg.като мен.доставчикът ти не работи с тях(най-вероятно и с arena)... Sad Единственото ,което мога да ти пропръчам е ,или да си намериш някой познат ,който има достъп ..да ти го изтегли ,или да пробваш в някой интернет клуб..с друго не мога да ти помогна. Confused


Да, и арена не работи. Благодаря ти, сигурно е точно така.

# 32
  • София
  • Мнения: 767
За сведение на тези ,които искат да си  дръпнат Пилатес..появи се най -сетне и в торентите Twisted Evil.За да бъдем по- точни, ето тук http://torrents.find-bg.com/browse.php (търсете Sportna programa)..за да го изтеглите трябва само да имате регистрация и торент програма.Тук, трябва да са вичките филм4ета!!
 #Milti  #Milti

# 33
Естествено, че могат да се иzтеглят от чунжбина от емуле и въобЩе не е по бавно токолкото в бг, напротив връzките са далеЧ по бърzи, да не би хората в чужбина да са по гламави и да купуват филми и муzика, при тоzи бъпz и евтин интернет. Сега по темата, лично аz съм си ги иzтелила всички ДВД та ма Мери Уиндzор

Общи условия

Активация на акаунт