Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 85 080
  • 745
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 4 720
Благодаря! Разпечатих си няколко кода.

Последна редакция: сб, 15 дек 2018, 22:50 от marzeliva

# 256
  • Мнения: X
Какви храни за котки имаше в ДМ,аз съм запомнила само Уискас?

# 257
  • Мнения: 2 290
DEIN BESTES - в момента е на промоция - 0.65 , а с ваучера ще излезе около 0.50 ст..
На майка котката ги харесва, та съм решила това да й е Коледния подарък /на котката /:smiles:

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Кой взел ваучер, взел. Играта им била приключила. И на вас ли това излиза?

# 259
  • Мнения: 1 990
Ваучерите важат до 31.12.2018.
Ако сте си ги свалили, просто разпечатайте отново, според мен са еднакви.
Когато отидох в дм с желание да ги ползвам, ги показах на телефона, но те не ми ги поискаха, а си ги сканираха от една бала ваучери, които сами си бяха разпечатали.

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Да, разпечатала съм ги, но още не съм ги ползвала. И понеже по-напред някой беше написал, че 15те % могат да се превърнат в 25 за същите артикули, реших да пробвам. И излезе, че повече не може. Затова питам, дали и при вас е така - дали окончателно е свършило, или не дава от едно и също място повече ваучери.

Това, че си ползват техни кодове на място е супер, само не знам дали във всички магазини го практикуват.

# 261
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Кипра Маца, няколко мнения по-назад се писа, че могат да се вземат до вчера. Аз снощи в 1 часа го прочетох, пробвах и ми се отвориха ваучери, но нито един не ме заинтригува. Пробвах от всичките категории по няколко пъти. Другата седмица наживо ще си пазарувам от ДМ в Германия за без пари, дет се вика.

# 262
  • Мнения: 998
Няма вече от биохраните с намаление заради изтичащ срок на годност, някой знае ли дали е нова политика? В близкия магазин дори самия стелаж го няма.

# 263
  • Мнения: 4 841
Преди Коледа прибират щендера с преоценени стоки, за да направят място на всичко останало. Пак ще има, но по нататък.

# 264
  • Мнения: 998
А, благодаря. Много си обичах тези находки Simple Smile

# 265
  • Мнения: 4 841
Преди имаше находки, сега при мас има основно стар натрошен или мострен грим. Слагат е разни стоки с нормален ненамален етикет. Още помня как бях заредила с прах Финиш, течен Денкмит за без пари. Че и детска играчка бях хванала за няколко лева, а беше страхотна. Вече няма...

# 266
  • Мнения: 2 277
При нас има грим, червила и разни дреболии на Алверде обезценени, но изглеждат сякаш са претърпели война. Smile

# 267
  • Мнения: 35 119
Аз бях взела коректора на Алверде без пари ама ги върнах. Миришеха ужасно..

# 268
  • Мнения: 879
Някой ползвал ли е това? http://missimply.com/wp-content/uploads/2017/06/20170607_151746-558x1024.jpg Дали е хубаво?

# 269
  • Мнения: 754
Не знам дали е коментирано, но ей този пастет с къри е страшно вкусен - на филийка, оризовка или просто така ❤

Общи условия

Активация на акаунт