Нелепи текстове на песни

  • 36 062
  • 163
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 654
ужас , значи съм набедила надка караджова, че е изпяла тази глупост , пък била радка-куршума. много се срамувам

# 151
  • Мнения: 723
ужас , значи съм набедила надка караджова, че е изпяла тази глупост , пък била радка-куршума. много се срамувам
Няма от какво да се срамуваш, те дори си приличат малко Simple Smile Много ми се иска от някъде да намеря този запис, защото трябва да се види...наистина е потресаващ - текст, музика, сценично поведение на Радка Куршума.....

# 152
  • Мнения: 9 093
А защо е този прякор?  Laughing

# 153
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Кой ще разтълкува това:

...аз пия кафе, а ти - цвекло.

Mr. Green
Оправя си хемоглобина вторият лирически герой   chef

 Joy Joy Joy пие кафе ИНКА  Joy Joy Joy

# 154
  • Мнения: 723
А защо е този прякор?  Laughing
За Куршума ли питаш? Беше доста отдавна това предаване, и не помня имаше ли такива обяснения, обаче сигурно защото лелята е голяма фурия, и като куршум изстрелва поетични текстове Simple Smile

# 155
  • София
  • Мнения: 38 523
Днеска в маршрутката слушах неква чалга "Пий една голяма, проблеми няма" и прочее поЕзия Sick Sick

# 156
  • Мнения: 3 146
Нелепи са 99% от фолк-текстовете, то е ясно - певиците сами си пишат текстовете и като знаем колко са одухотворени певиците....какво остава за текстовете.
Обаче се учудвам как за една внушителна част от мамите текстовете на Мишо Белчев, песните на Лили , Дони и т..н се явяват нелепи и биват сравнявани с долните вулгарни  чалги. Да не говорим за тези, които изобщо не могат да усетят хумористичния заряд на песните на Контрол и малко грубичките , но симпатични Хиподил.
За да не се стига до излагации , моля  хората, които грам не разбират от поезия, литература ( логично, щом 3 думи на кръст не могат правилно да напишат) да не дават оценки за метафори, които са се превърнали в класика в бълг. музикално изкуство. По тази логика и текстовете на Петя Дубарова са супер нелепи и нереалистични, а?

# 157
  • Мнения: 1 581
Ох, банана,
ах, банана,
кеф ми става
щом го хвана.

То не е нелепо, даже напротив, ама ми е лЬОбимата песен  Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 6 417
Кой ще изяде маслинката зелена
от устата ми червена...ей, тая чалга #Crazy

# 159
  • София
  • Мнения: 5 759
Кой ще изяде маслинката зелена
от устата ми червена...ей, тая чалга #Crazy

и аз я цитирах по-нагоре, уникална е  Peace Joy hahaha #Crazy

# 160
  • Мнения: 1 462
А към тази само ще пусна линк, че срамота да го постна в този форум. Какъв е смисъла, за какво се пее...абеее...абсурдна работа.

http://textove.com/text.php?song=1997
Shocked  Тази "лирика" повежда в личната ми класация за най-малоумен текст.  Никаква заспала луна или червени домати не могат да се сравняват с него.

# 161
  • Мнения: 1 753
А към тази само ще пусна линк, че срамота да го постна в този форум. Какъв е смисъла, за какво се пее...абеее...абсурдна работа.

http://textove.com/text.php?song=1997
Shocked  Тази "лирика" повежда в личната ми класация за най-малоумен текст.  Никаква заспала луна или червени домати не могат да се сравняват с него.

Не мога да повярвам какви текстове има...  ooooh! Ужаааааас!  Shocked

# 162
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
А към тази само ще пусна линк, че срамота да го постна в този форум. Какъв е смисъла, за какво се пее...абеее...абсурдна работа.

http://textove.com/text.php?song=1997

Е те това ме разби! Shocked

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
"Пляс,пляс педалите..." Joy hahaha
За по-нелепа песен с по-нелеп текст не се сещам в момента newsm78
Пляс - пляс,кои педали Joy
А и как педалите пляскат newsm78 те не се ли въртят.Вярно е на водно колело,ама...
наистина се чува пляс пляс като караш водно колело . вярно , че не е точно от педалите пляскането , а от перките , които те задвижват , но все пак си е пляс пляс  Simple Smile пък ако беше написал текста ,който е така:

пляс,пляс педалите,
пляс,пляс педалите,
водно колело ...

щеше да си е ясно, че не става дума педали-педерасти

Хей,каса бира!
Водно колело!
Хей,първа бира!
Водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Ето ги русалките,
пляскат със опашките.
Водно колело!

Не били русалките,
най били руснаците.
Водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Само да внимаваме,
да не се удавиме,
водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Пляс-пляс педалите!
Пляс-пляс педалите!
Водно колело!

Общи условия

Активация на акаунт