Айдее на бг survivor-a

  • 6 013
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 647
Вчера   Слави каза - 250 000 лв. е наградата Crazy
А продължителността? Защото на моят мъж едва ли ще му дадат повече от половин месец отпуска.

Май 3 месеца.  newsm78

# 91
  • Мнения: 5 647
Искам да участвам, но мъж ми е твърдо против.  Crazy

# 92
  • Мнения: 229
Ееее не става. Това шоу явно е за безработни хора. Кой нормален човек на добра работа ще излезе 3  месеца в отпуска? Или по-точно кой ще го пусне?

# 93
  • Мнения: 5 647
Ееее не става. Това шоу явно е за безработни хора. Кой нормален човек на добра работа ще излезе 3  месеца в отпуска? Или по-точно кой ще го пусне?

То за пускане могат и да те пуснат, ама въпроса е дали си заслужава.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 886
Аз мисля да си подам документите. Съпругът ми каза, че е съгласен, но още не съм съобщила новината на шефа си, който съъс сигурност ще го приеме по-тежко!:)

# 95
  • Мнения: 302
Мисля да си пусна снимките и биографията. Rolling Eyes

# 96
Мен ме дразни това, че наградата е 250 000 лв., а иначе американците играят за $ 1 000 000  #Cussing out

# 97
Вчера   Слави каза - 250 000 лв. е наградата Crazy
А продължителността? Защото на моят мъж едва ли ще му дадат повече от половин месец отпуска.

Май 3 месеца.  newsm78

как 3 месеца.. за около месец е Simple Smile

# 98
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не мога да си представя такова нещо  newsm78

Мисля си, че като повечето в родния ефир ще бъде доста трудно за гледане и ограничено

# 99
  • Мнения: 2 978
Мен ме дразни това, че наградата е 250 000 лв., а иначе американците играят за $ 1 000 000  #Cussing out

Еми като влезнем в Евро съюза ще я вдигнат награтата, сега е побългарена..някой ще си дръпне останалите парички Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 100
  • Мнения: 6 918
как 3 месеца.. за около месец е Simple Smile
Миналата седмица като беше една при Слави и обясняваше каза, че ще бъде към 2,5-3 месеца. Мен ме учуди, защото доколкото помня чуждите бяха или към 40 или към 60 дена.

# 101
как 3 месеца.. за около месец е Simple Smile
Миналата седмица като беше една при Слави и обясняваше каза, че ще бъде към 2,5-3 месеца. Мен ме учуди, защото доколкото помня чуждите бяха или към 40 или към 60 дена.

Да някъде максимум 40 дни трябва да е... онзи ден гледах една серия по АХN и ги даваха как си ги отброяваха оставащите дни... не помня точно колко бяха, но макс 40... при Слави защо са говорили за толкова... #Crazy

# 102
Мен ме дразни това, че наградата е 250 000 лв., а иначе американците играят за $ 1 000 000  #Cussing out

Еми като влезнем в Евро съюза ще я вдигнат награтата, сега е побългарена..някой ще си дръпне останалите парички Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

заслужават бойкот докато не дадат милиончето  Twisted Evil

# 103
  • Мнения: 2 978
Мен ме дразни това, че наградата е 250 000 лв., а иначе американците играят за $ 1 000 000  #Cussing out

Еми като влезнем в Евро съюза ще я вдигнат награтата, сега е побългарена..някой ще си дръпне останалите парички Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

заслужават бойкот докато не дадат милиончето  Twisted Evil


И стачка...

В крайна сметка ако това е вярно ще е много тъпо..ебаси...
Критериите за участие, условията всичко е едно към едно..ама понеже е за нас..наградата е ужасно по- малка #Cussing out

# 104
  • Мнения: 10 698
Бате Славчо пак се уреди с ново шоу. "Старите сценаристи" - Росен, Ивайло и сие, ще отидат с участниците на острова, май на Карибите, а другите, които сега се водят "Сценарен екип", ше правят Шоуто на Слави. Надявам се този път Славчо да се справи по-добре, отколкото с Красавицата и отличникът. Аз не успях да гледам оригинала, но от приятел знам, че е било мнооого по-добро от българското.

Общи условия

Активация на акаунт