Айдее на бг survivor-a

  • 6 012
  • 140
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 680
Без баня с топла вода не мога.

# 121
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Без баня с топла вода не мога.

допълвам цигари и шоколад!!!!!!!!!!!

# 122
  • Мнения: 3 153
Моята опция я няма-по принцип не ми харесва и няма да го гледам, но една приятелка си прати CVто (което е супер яко на POwer Point) и ако я вземат ще гледам с интерес:)

# 123
  • Мнения: 1 313
много ми се искаше да участвам, но съм зле с плуването.

# 124
  • Мнения: 5 713
Явно моя си пада леко материалиС.

# 125
  • Мнения: 8 769
и моя същия  bowuu. Вчера им се кара на хората по телефона, че пощенския им сървър не му приема писмото със снимката...  #Cussing out
...нЕам думи  ooooh!
И какво стана? Защото и на мен не ми приемаше писмото #Cussing out
Аз разбрах, че сървъра им последните дни направо щял да изпуши...абе задръстил се от желаещи...и как така само два дни след крайния срок са започнали да звънят на одобрените? Не им ли трябва поне седмица за да отсеят от всички кандидатури? newsm78

# 126
  • Мнения: 1 028
Мдааа и аз 3 дни като гламава пусках на сестра ми документите..ма курец/пардон/е,че аз ще ги съдя за пропуснати ползи,то ако бях успяла да ги пратя нали можеше да изберат нея и например да стигне на финала,ми мноо оптимистично ма пък кой може да знае дали няма да стане точнио така.Ей безотговорна работа начи..ми пусни там 2-3 мейла за връзка,то у наше време колко души ще пускат през пощата.

# 127
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Извинете, на никого ли не са се обаждали още... На моя мъж му потънаха гемиите вече...

# 128
  • Мнения: 1 520
Аз четох че вече са се срещали с избраните. Били отсели 520 души. Май в сградата на университета са ги събирали. Имали условия да са по къси панталонки, джапанки, разни такива щуротии. Струва ми се доста бързичко, но уж от достоверен източник. Rolling Eyes


Сега вече сигурно са се съсредоточили да избират въпросните 16.

# 129
  • София
  • Мнения: 6 743
Без баня с топла вода не мога.

допълвам цигари и шоколад!!!!!!!!!!!
Не ти личи, че ядеш шоколад  Laughing Mr. Green Twisted Evil

# 130
  • Мнения: 755
Втора опция.... не ми стиска да участвам Tired

# 131
  • Sofia
  • Мнения: 603
Изпратих си докиментите, но няма да ме изберат, както и никой случаен, поне за този сървайвър. Ще изберат хора с бизнес и известност. Представете си само приходите от рекламите и за участниците и за предаването. Казвам го това със сигурност, тъй като на един познат, който притежава голяма фирма, без да уточнявам, са му предложили да участва. Тъй е отказал само защото трябва да пътува по работа.

# 132
  • София
  • Мнения: 3 802
Някой знае ли кога започва?

# 133
  • Мнения: 11 021
Опция 2.
Бих кандидатствала, но не мога да плувам, а нали ще е на остров  Embarassed
А миналия ден четох, че за одобрените на първи тур кандидати ще има изпит по плуване.

Някой знае ли кога започва?
На 20.07 отлитат за острова.

# 134
  • Мнения: 2 125
Да изтупам темата от праха newsm75...
Имам клюки, "от извора" както се казва за предстоящото излъчване и участници в предаването.
Приятел от компанията - Наско участва и някъде из дивото гони крокодили сигурно. От Бургас е и е един от най-добрите татуировчици. Има студио в Слънчев бряг. Стискам му палци да вземе парите newsm10. Цялата компяния се гордеем с него.
Единственото нещо, което са разрешили да вземат на острова и е така да се каже извън правилата са мазила против изгаряне и против комари (това е от основния спонсор).
Ще стоят на острова месец и ще започнат излъчването на предаванията от септември, та така 3 месеца, т.е, участниците вече ще са се върнали, когато ние ще гледаме какви са ги вършили там.
Сигурно ще е интересно...аз поне заради Наско ще гледам.
От мен толкоЗ. Ако някой знае нещо ново - да казва  Hug

Общи условия

Активация на акаунт