Отрицателни тестове и липса на цикъл

  • 485
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на 18 години съм и имам сериозна връзка.Бях детствена но на 12 август с моя приятел го направихме за първи път и от тогава нямам цикъл.Вчера на 22.11.2018г го направихме и той свърши в мен два пъти след като нямам цикъл вече 3 месеца има ли вероятност да забременея.
Извинявам се ако въпросът ми ви се стори глупав но съм много объркана и имам нужна от помощ.
Благодаря предварително

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 15:18 от AnMary

# 1
  • Мнения: 4 518
Здравейте на 18 години съм и имам сериозна връзка.Бях детствена но на 12 август с моя приятел го направихме за първи път и от тогава нямам цикъл.Вчера на 22.11.2018г го направихме и той свърши в мен два пъти след като нямам цикъл вече 3 месеца има ли вероятност да забременея.
Извинявам се ако въпросът ми ви се стори глупав но съм много объркана и имам нужна от помощ.
Благодаря предварително
А сигурно ли е, че не си бременна вече. Защо нямаш цикъв вече 3 месеца? И да, може да забременееш.
Пише се "девствена".

# 2
  • Мнения: 2
А сигурно ли е, че не си бременна вече. Защо нямаш цикъв вече 3 месеца? И да, може да забременееш.
Пише се "девствена".
Не съм бременна правих тест за бременност,кръвен тест и бяха отрицателни,ходих на лекар и те ми казаха че е от хормоните

А освен Ескапел за спешна контрацепция има ли друго хапче или начин да предотвратя забременяването.

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 15:30 от Не се сърди, човече

# 3
  • Мнения: 4 518
Не съм бременна правих тест за бременност,кръвен тест и бяха отрицателни,ходих на лекар и те ми казаха че е от хормоните
От кои хормони? Какви изследвания прави?

Последна редакция: пт, 23 ное 2018, 15:30 от Не се сърди, човече

# 4
  • Мнения: 29 324
Като си ходила на лекар, не си ли зададе въпросите? Какво лечение ти предписаха?
Независимо, че нямаш цикъл и не си бременна, не е нормално да нямаш цикъл. Може да са много причините, не са за подценяване. Задължително трябва лечение!

Против бременност се ползват презервативи или противозачатъчни таблетки.

Общи условия

Активация на акаунт