Модни консултации 36

  • 57 277
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 203
Парката е супер, няма начин да пропуска вода. Ако искаш да я отблъсква - за това не знам.

Ботите на мен ми харесват повече от показаните до тук с цветя. Малко са по- рокерски, но предполагам това е търсен ефект.

Ондин, благодаря за мнението  bouquet
Аз имам една парка, пак на Драймастер, зелена, но миналата има съм я носила точно един път, понеже като се намокри със сняг, натежа три пъти повече и едва изсъхна. Определено не е за мокро време. Тази от предния ми пост е от по-различна материя, гледах инфо в нета, но не я дават изрично като waterproof..

# 46
  • София
  • Мнения: 5 883
Защо всички наричате кубинките боти?
От всички, показани дотук в темата, сто пъти бих предпочела Мартенси.
Имат достатъчно интересни модели и такива с деликатни акценти.

# 47
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Подметките са модерни, харесват ми, но аз и 200 лв не бих дала за изкуствена кожа. Иначе е въпрос на личен вкус - един обича декорация, друг не...
Тези много, много ме кефят, като офицерски параден мундир са:
https://www.obuvki.bg/boti-igi-co-2174400-nero.html?snrai_campai … d3a28e4763246d9b2

Парката и според мен не е waterproof, за капак dry cleaning only....
За любимата ми кожена парка ми искат такива безобразни цени за химическо, че ми се повръща.

# 48
  • Мнения: 1 612
Поръчах ги, имат опция преглед и тест.
Пак казвам, че кожата е естествена, изкуствено е отгоре на глезена меката част. Обаждах се по телефон да питам.
Ако не ми харесат, ще връщам.

Последна редакция: нд, 25 ное 2018, 23:56 от Hermione Granger

# 49
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Огледай ги добре и с едно наум, че ако се скапе изкуствената част, то и естествената едва ли ще разхождаш.

# 50
  • Мнения: 1 612
Ще ги гледа мъжа ми Simple Smile аз се влияя много от дизайните Simple Smile

# 51
  • Мнения: 13 275
Скрит текст:
Подметките са модерни, харесват ми, но аз и 200 лв не бих дала за изкуствена кожа. Иначе е въпрос на личен вкус - един обича декорация, друг не...
Тези много, много ме кефят, като офицерски параден мундир са:
https://www.obuvki.bg/boti-igi-co-2174400-nero.html?snrai_campai … d3a28e4763246d9b2

Парката и според мен не е waterproof, за капак dry cleaning only....
За любимата ми кожена парка ми искат такива безобразни цени за химическо, че ми се повръща.

Откакто открих мокрите кърпички за почистване на кожа, действам с тях и едно такова препаратче съм взела
https://www.furnitureclinics.bg/Leather_Ultra_Clean, спрях да нося кожените дрехи на химическо.

# 52
  • Мнения: X
Тези много, много ме кефят, като офицерски параден мундир са:
https://www.obuvki.bg/boti-igi-co-2174400-nero.html?snrai_campai … d3a28e4763246d9b2

На много подобни им се чудих около 30 мин на Черния петък, че и цената им беше повече от добра. Отказах се, обаче. Леко започвам да се отчайвам- не мога и не мога да намеря моите си боти / също и кубинки/ този сезон! Искам нещо ново, интересно, хем актуално, хем класическо, търся под дърво и камък- и в евтини, и в скъпи магазини. Няма и няма.

# 53
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Tili, Ecco погледна ли? Имат и 40%офф на Сейл цените
https://us.ecco.com/ecco-sartorelle-25-combat-boot-26659301001.h … 01001_color=01001

Зари, не е лицева кожа, чакай да ти покажа...

# 54
  • Мнения: X
Гледах, мило, гледах! То затова и ми идва да си хапя опашката- повече от добри цени за супер качество,пък аз нищо да не си харесам. Като казвам, че съм на ръба на шопинг- депресия въобще не се шегувам.  Twisted Evil
Стигнах до там, че дори си купих коледен пуловер- показателно е колко съм отчаяна. Добре де, зимен, не е баш коледен, със снежен човек е, не с еленче.  ooooh!

# 55
  • Мнения: 13 275


Agent Provocateur, , станах специалист, че ми писна да оставям цяло състояние постоянно в химическото.
За велур и набук, изчеткваш със суха метка четка в една посока, лекикичко без натиск, по-добре да повториш, но да не натискаш силно и после минавам от по-далече с ръчната парната ютия, парата разкарва каквото е останало,трябва да не задържаш много време на едно място, за да не се получи водна струйка, която да се стече, може да минаваш после пак, но без задържане на парата. Пробвай първо от вътрешната страна.
Също има много спрейове за  освежаване, изравняват цвета където е избелял при сгъвките на лактите - на мен все там от сгъването ми се получава. Минаваш цялото яке.

# 56
  • Мнения: 13
Поръчах ги, имат опция преглед и тест.
Пак казвам, че кожата е естествена, изкуствено е отгоре на глезена меката част. Обаждах се по телефон да питам.
Ако не ми харесат, ще връщам.


На мен много ми харесва модела, но пък аз не нося истинска кожа. Много зависи и с какви дрехи ще се съчетаят, за да не е визията металска, а готино рокерска Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 612
Поръчах ги, имат опция преглед и тест.
Пак казвам, че кожата е естествена, изкуствено е отгоре на глезена меката част. Обаждах се по телефон да питам.
Ако не ми харесат, ще връщам.


На мен много ми харесва модела, но пък аз не нося истинска кожа. Много зависи и с какви дрехи ще се съчетаят, за да не е визията металска, а готино рокерска Simple Smile

Не мисля, че са метълски обувките. Ще си ги нося със слим дънки и яке отгоре - кожено със шал или пухен шушляк. Смятам, че и с късо палто ще стоят хубаво.

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ох, голяма драма с тези ботуши. Аз не мога да си харесам  и ми се струва, че във всички сайтове цените са двойни в сравнение с миналогодишните.  Tired

# 59
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Zari65, много, много благодаря за съветите! Купила съм такъв спрей на Ugg, но без много срам ще си призная, че чакам ММ да свърши "мръсната работа". Ще му прочета и твоите инструкции, той има нечовешкото търпение и внимание към детайла да се справи с такава задача!
Скрит текст:
Поискаха ми $160 за чистенето и в прав текст ми казаха, че не ми дават гаранция, че ще се почисти или че няма да се съсипе!?!

Мен ме засърбяха пръстите за Ecco, много ги обичам като цена/качество, когато успея да си намеря модел, който да ми харесва, но си скръцнах със зъби и се спрях.

Като си говорим кой как възприема стил на дадени обувки я кажете тези боти във вашите очи имат ли каубойски елемент, че скоро спорих дълго и страстно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт