За "хигиената", когато сме сред хора....

  • 5 541
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405

А я помислете как се казва заето, ако се напъваш в този момент newsm78



Как?  Mr. Green


Не мога да го опиша, трябва да се чуе Joy

# 46
  • Мнения: 27 524

А я помислете как се казва заето, ако се напъваш в този момент newsm78



Как?  Mr. Green


Не мога да го опиша, трябва да се чуе Joy

Айде влизай, ние идваме да чукаме  Joy

# 47
  • Мнения: 1 080
Хаха баси темата  Wink

За скруполи ли си говорим?
Като ми тече носа го секна в кърпичка без да тичам зад ъгъла.......като ми се пикае.....е човештинка си е, отивам и си пикая и не пускам никакви кранчета и щуротии....но едва ли някой мой познат би пуснал някакви забележки по въпроса...според мен е нелепо да се чувстваш неудобно в подобни ситуации,а за клечките за зъби-не употребявам.....

# 48
  • Мнения: 521
Друга ситуация: малък апартамент, отивате да пишкате до ВС-то, а се чува една "конска струя"... Rolling Eyes Аз в такива ситуации се опитвам да съм тихичка, доколкото мога... Laughing


Това е класика просто Mr. Green Аз винаги пускам чешмата още като вляза Wink Така не се чува нищо/

Това абсолютно не е вярно! Ти отвътре си мислиш, че не се чува, защото на чешмата звука е по-силен. Поне аз така си го обяснявам. Но отвън  се чуват отделно двата звука  Laughing hahaha Joy Ужас!

# 49
  • Мнения: 521
Като няма чешма пускаш водата в казанчето Grinning
Мен ме беше срам преди, ама свикнах и сега не ми пречи, даже шумната струя ме кефи, спестява чукането на вратата ( понеже се чуват отвътре звуци ) и отговорът "Заето".
А я помислете как се казва заето, ако се напъваш в този момент newsm78

Напоследък, като почукат на тоалетната в офиса казвам "момент" и този дето чука моментално изчезва, неудобно им е нещо Mr. Green

А ако кажеш като почукат "влез" ? кво стаа?  newsm78  Joy оххх, разбихте ме с тая тема.

# 50
  • Мнения: 920
А кога 1 дама може да си сложи червило на масата? Познавам доста жени/не дами/, които го правят. Мното им се възхищавам, защото аз ако няма огледало, се омазвам до ушите. В книжката "Дневниците на принцесата" / има 2 филма/ беще казано НИКОГА.

Оригването в някои страни е нещо като Много беше вкусно.

А за кадънски пръдни чували ли сте? Тихичко, ама миризливо. А за мъжете ? на чест - колкото по-звучно, по-голям герой. 

# 51
  • Мнения: 14 654
А за кадънски пръдни чували ли сте? Тихичко, ама миризливо. А за мъжете ? на чест - колкото по-звучно, по-голям герой. 

най-ужасно е ,когато след обилна вечеря, си устройват състезания по надпърдяване заедно с по-малките си братя и стария им вуйчо .

# 52
  • Мнения: 495
само ние се притесняваме от такива неща
на мъжете не им пука

# 53
  • Мнения: 5 103
Е любимо ми е някой като си зарови в носа Sick

# 54
  • Мнения: 1 629
Добре де, като сме жени, не сме ли човешки същества  Thinking Жените по презумпция не серат, а акат, не пърдят, а имат газове, не се оригват, не си чоплят зъбите, не си бъркат в носа...какво човешко ни остана?! Май само намирисването от време на време ни е позволено. Ай да се причислим към човешката раса, викам, нищо че няма да се почесваме сегиз-тогиз по чатала, освен ако не е обръснат предният ден, а?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 793
....... нищо че няма да се почесваме сегиз-тогиз по чатала, освен ако не е обръснат предният ден, а?

 rotfImbo rotfImao

# 56
  • Мнения: 4 068
Научила съм се да си духам нос възможно най-безшумно. Аз съм с постоянно запушен нос и без капки не мога да живея и не се налага често да се секна.
За ходенето до тоалетна-или пускам чешмата или казанчето и така извършвам въпросната дейност. У дома карам мъжо да стои в хола и да не мърда докато съм във Ве Це-то. Не знам защо така, но ми е доста притеснително.
За уригването-аз не умея да уригам и никога не съм го правила.
Клечки за зъби ползвам рядко и при много належащи сручай. Прикривам се с ръка рабира се.

Ох, избихте рибата с тая тема ей.

# 57
  • Мнения: 7 114
С течащ нос си седя у дома. Не ми се ще още няколко парчета да имат същата диагноза.
Ама каква гнус е някой в градския транспорт да си връща секрета, защото не си е взел сополивката. 
Но това с шума при пишкане е нещо друго - много уважавам едно заведение, където щом някой влезе в тоалетната и музиката във WC клетката "обира" неприятния шум.  Wink

# 58
  • Мнения: 495
мюриель, много си готина, шъ знайш

# 59
  • Мнения: 1 629
Тенкю, ама сега като си вирна пак носа, мани ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт