Коледата наближава,а до срещата с ФЕВРУАРСКО бебе мъничко остава 2019

  • 30 801
  • 750
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 90
lulilu, ами не знам. Аз много разчитах на този термометър и много го исках. Пробвах го върху мен, всяко измерване различно, от 35 и нещо до 38, а не съм била болна. След което реших, че аз не го ползвам правилно и започнах да чета упътването и тогава ми се изясни картинката . Просто казвам на момичетата да се информират, не като мен, първо купувам после чета. Но е хубаво, че на теб ти върши работа.
Е определено добре, че си го върнала. Никога не е давал такива отклонения. При мен най- много 0.2 примерно 37.8 или 38 градуса което е допустимо. Но все пак е техника преди година на мама и взех апарат за кръвно налягане на  sendo по препоръка на нейни приятели а и на лекари и все и даваше различни стойности. Върнах го за поправка, казаха, че нищо му няма и накрая и взех със стетоскоп, че иначе не става работа.  Извинявам се,  че се отплестнах малко от темата.

# 331
  • София
  • Мнения: 6 798
Аз и двата пъти раждах в Тина Киркова с избор на екип и ВИП стая, над 1000лв излизаше, само изборът беше 1000 и по 75лв за "ВИП", на който виповското му е единствено, че си сам и имаш баня. Но самостоятелна баня е най-важното нещо, поне за раждалите секцио. Малко е трудничко къпането и ако трябваше да се мъча в някоя обща, не знам как щеше да се получи. Сега ми каза една мацка, че излиза 1600 в Тина Киркова секцио с избор на екип, не знам дали влиза и ВИП-а в тази цена. Не съм проверявала лично и не мога да гарантирам достоверност.

# 332
  • София
  • Мнения: 478
Не знаех за вълната, че може да алергизира... С дъщеря ми ползвахме една супер дебела и тежка вълнена пелена от на баща й бебешките времена и  нямаше проблеми. Но е вече поостаряла и толкова тежка не ми се ще да се носи по самолети.
За поръчката на сайта се споменава Рапидо, което май е Спиди доколкото разбирам. Т.е. не знам дали имам опция аз да го избера. Но пък ако е с наложен платеж имат интерес да стигне.
А за раждането при мен се получи интересно първия път в Шейново, имах избрана лекарка, но докато дойде родих при дежурните и в крайна сметка не се наложи да плащам и стотинка. И нямах оплаквания реално.

# 333
  • Мнения: 845
Да, Рапидо са Спийди, реално. Ами и с наложен платеж не се знае кога ще получиш пратката и дали ще я получиш. Буквално е някакъв ужас в момента с тяхната куриерска фирма. Маса хора изпищяха от тях.

# 334
  • Мнения: 294
Здравейте. Аз съм 31+ г.с. Днес сутринта имах контракций, не бяха болезнени. Пия 3 ×1 Магнерот и 3×1 но шпа. Обадих се на моята АГ и тя ми каза да увелича и двете на  3×2. Пих ги. Сега ми е доста твърд корема ниско долу . Нямам болки. Чувстам понякога натиск за секунди върху мехура, сякаш ще се напишкам. Да отида ли в спешното понеже в момента не съм в България и с моята АГ няма как да се срещна.

# 335
  • Мнения: 108
Здравейте и от мен. Не се включвам често но ви чета. Вчера бях на късна фатална. Бебка вече 1800 гр. Всичко върви нормално, въпреки целия стрес, който изживях покрай баща ми. За съжаление нещата при него не са никак розови, дето се казва подготвяме се за най-лошото.
Относно болниците аз ще съм в Шейново. По ценоразпис в сайта е 900 лева избора на екип, обаче доктора ми каза сумата 1200. Сега се чудя коя сума е вярната, а незнам как да го питам без да го засегна. Някакви идеи?
И аз ще съм в Шейново. Кой лекар ти каза така. Аз попитах моя лекар и той ми отговори-по ценорасписа на болницата 900лв. Май твоят със собствен ценораспис работи. А в цената за избор епидуралната включена ли е?

Не, каза ми че това е само за избора на екип.

# 336
  • София
  • Мнения: 6 798
Здравейте. Аз съм 31+ г.с. Днес сутринта имах контракций, не бяха болезнени. Пия 3 ×1 Магнерот и 3×1 но шпа. Обадих се на моята АГ и тя ми каза да увелича и двете на  3×2. Пих ги. Сега ми е доста твърд корема ниско долу . Нямам болки. Чувстам понякога натиск за секунди върху мехура, сякаш ще се напишкам. Да отида ли в спешното понеже в момента не съм в България и с моята АГ няма как да се срещна.
Не, шом нямаш болка няма нужда. Опитай да почиваш, натиска е от мърдането на бебето ниско долу. При определени движения и аз имам такъв, обикновено като се изпишкаш и се освободи мехура не е толкова неприятно.

# 337
  • Мнения: 697
Почти всичко което съм избрала и купила е от естествени материали , в къщи също всичко ми е от естествени материали 😀
https://malkidreshki.com/blog/Kak-da-izberem-odeialo-za-novorode … ite-i-tatkovchite

Има и много други сайтове , лекари и педиатри който съветват да избираме ествените материали ,но все пак трябва да се решава вниманието кой точно са най-  подходещи за нас 😀

# 338
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте и от мен. Не се включвам често но ви чета. Вчера бях на късна фатална. Бебка вече 1800 гр. Всичко върви нормално, въпреки целия стрес, който изживях покрай баща ми. За съжаление нещата при него не са никак розови, дето се казва подготвяме се за най-лошото.
Относно болниците аз ще съм в Шейново. По ценоразпис в сайта е 900 лева избора на екип, обаче доктора ми каза сумата 1200. Сега се чудя коя сума е вярната, а незнам как да го питам без да го засегна. Някакви идеи?
И аз ще съм в Шейново. Кой лекар ти каза така. Аз попитах моя лекар и той ми отговори-по ценорасписа на болницата 900лв. Май твоят със собствен ценораспис работи. А в цената за избор епидуралната включена ли е?

Не, каза ми че това е само за избора на екип.
Струва ми се малко прекалено,честно казано

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 08:25 от elinoriks

# 339
  • Мнения: 96
Момичета, спите ли добре?
Мен това безсъние ме убива. Събуждам се в 2, в 4 през нощта, въртя се с часове. Вечер уж ми се доспива рано, а щом легна не мога да заспя. Отделно дишам тежко като мечка, задъхвам се след 3 изречения, а съм качила само 8 кг досега. Последните месец и половина изглежда ще са тежки.

# 340
  • Мнения: 904
Абсолютно същото е и при мен. Гледам да лягам късно към 1 часа, че ставайки абсолютно всеки час, да мога да поспя до 8.( Повечето пъти не се получава и си будудвам) Днес имам извървяни 12500 крачки, ама бях като патка, клатя се и дишам супер тежко, така че като вляза в магазин и ме питат дали съм добре. Ако недай си Боже не мога да отида сутрин до wc...  е още по зле...чувствам се огромна и мн зле като цяло...а пишкането е макс на час..тъй ще е явно Simple Smile

# 341
  • Мнения: 661
И аз съм така, спя по час, два, после по толкова будувам. И на мен не ми достига въздух и едвам говоря повече от 5 минути без да кашлям или да правя почивки. Няма и значение колко се изморявам през деня, понякога едва гледам и пак не мога да заспя. Ако някой намери решение моля за споделяне

# 342
  • Мнения: 152
Аз имах големи проблеми със съня през първия триместър и док ми беше изписала Rescue Spray https://remedium.bg/insomnia/nelsons-bach-therapy-rescue-night-spray-20ml.html
Ползвам си го и до сега като чувствам неспокойство или съм подложена на повече стрес, знам, че го дават и по време на раждането.

# 343
  • Мнения: 294
Здравейте. От вчера пия 3× 2 магнерот и 3×2 но шпа. Някак ми дойдеха в повече. Възможно ли е да се прекали с тези хапчета и ако някой от вас ги пие, по толкова ли много пиете. Това са си 12 хапчета в деня. Плюс желязото та 13.
Аз съм много притеснена от вчера и ще отивам до спешното. Дано всичко е наред.

# 344
  • Мнения: 464
3*2 магнерот пия и Аз, а но-шпа защо пиеш, болки ли имаш?

Общи условия

Активация на акаунт