Кауфланд - тема 33

  • 78 812
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 5 206
WTF? Това сериозно ли? В кой магазин? Нелепо е...

# 91
  • Мнения: 25 750
Ходих до Кауфланд да понапазарувам, че го дават сняг в Североизточна България.
Бананите - зелени, купих аз обаче не знам ще стават ли за детето, много за зелени, направо на краставици приличат.
От там на морковите беше бой, почти ръкопашен. Баси това за моркови.
Пред пекарната пак митиг, едва се добрах да вземе 5 земела.
Най сетне намерих филтри за каната, и са 3 броя, много съм щастлива от това.
Търсих ориз от брошурата -панино за 1,48. Нямаше естествено,пак си заредиха бакалиите.  Twisted Evil Купих си басмати.
Малко пъстърма на Майстор Цветко, масло, сок, вода, бисквити без палмово масло за дребното...и на касите отново опашки...Не им работели пос терминалите и само кеш взимали...Минах и през аптеката, и не ми се разправяше с киселячките на информация.

# 92
  • Мнения: 10 210
Лъки, бананите узряват напълно за няколко дни в топла стая.

# 93
  • Мнения: 7 710
На мен последния път не ми дадоха ваучер - гледаха кога съм застанала на каса/на лентата. А че зад лентата чаках, защото опашката бе дълга...не го сметнаха.
и на мен ми направиха забележка последния път като взех ваучер, но тогава не можаха да се свържат с тези с камерите ... иначе чаках по назад от хладилниците със сладоледите(кауфланд Брезовско шосе,Пловдив) ... това е безумие, то остана и да чакаш повече от 5 мин. след като сложиш нещата на лентата

# 94
  • Мнения: 7 710
Лъки, бананите узряват напълно за няколко дни в топла стая.
трабва им светлина Wink при топлина и студ почерняват Wink затова принципно се съхраняват на постоянна температура ...
за ден или два вече са жълти ✌

# 95
  • Мнения: 19 018
На мен последния път не ми дадоха ваучер - гледаха кога съм застанала на каса/на лентата. А че зад лентата чаках, защото опашката бе дълга...не го сметнаха.
и на мен ми направиха забележка последния път като взех ваучер, но тогава не можаха да се свържат с тези с камерите ... иначе чаках по назад от хладилниците със сладоледите(кауфланд Брезовско шосе,Пловдив) ... това е безумие, то остана и да чакаш повече от 5 мин. след като сложиш нещата на лентата

Какво значи да ти направят забележка? Open Mouth Ти си клиент!
съвсем са я закършили тея

Някой да се похвали с награда?

# 96
  • Мнения: 10 210
Еlle.n, като казваш за студа и ме подсещаш. Последния път взех доста голямо количество и половината ги прибрах в хладилника, с ясното съзнание, че ще почернеят, това съм го виждала с очите си. След 3 дни ги извадих и не само не бяха почернели, но и бяха малко по-жълти на цвят. Та не знам с какво ги пръскат, а и не само бананите.

# 97
  • Мнения: 7 710
Какво значи да ти направят забележка? Open Mouth Ти си клиент!
съвсем са я закършили тея
аз още тагава се бях оплакала в темата хаха не с сдържах ...
ами правеше ми се на интересна онази на информация, все едно тя си ги вади тези пари от джоба ...
стигнах до извод, че преди никой не си търсеше правата и не искаше ваучери(или не им се запимаваше за 1 лев), и те(кауфланд), за да се направят, че уж влизат в положението на хората, вдигнаха на 3 лв ... и така може би повече хора решиха да почнат да се оплакват, и кауфланд веднага промениха условието ...

# 98
  • Мнения: 25 750
Бананките ги сложих в хладилник, в стаята поддържам топло и ще се скапят много бързо.

Как така се скарали, че се иска ваучер, тея за какви се взеха. Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 3 367
Усливието не е ли за чакане на каса, а не за чакане на лента?

# 100
  • Мнения: 7 710
да, но явно повече хора са започнали да искат ваучер, а на тях не им се дава и чакане на каса приемат буквално на касата ...
или някои служителки се правят на интересни и много отворени и си измислят

# 101
  • shumen
  • Мнения: 18 032
За чакане на каса пише в условието.

# 102
  • Мнения: 68 658
И при мен се държа нагло жената на информация. Но бях с детето и не ми се разправяше. Свърза се с ония на камерите и те й казаха кога съм застанала на каса. А аз изрично си погледнах телефона, когато се наредих на опашката, и минаха повече от 5 минути докато дойде моя ред. Опашката свършваше - или почваше е по-правилно да се каже?, зад лентата...към сладоледите.

Трябва да се биеш ли с тях като ти кажат, че не били минали 5 минути? Добре, че ходя два пъти годишно...

В Лидл такова нещо не може да стане. Там едно от условието е да са мили с клиентите и да НЕ им правят дори забележки...адмирирам.

# 103
  • Мнения: 503
Шараните дали стават?

# 104
  • Мнения: 1 050
Шараните дали стават?

И аз се интересувам от шараните? Каква е страната на произход, някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт