Искам да кажа ... (153) през аурата на декември 2018

  • 203 203
  • 5 636
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 18 057
Белинда, после да дадеш отзиви за размерите как са, то много нещо, аз гледах, гледах...нищо не избрах. Предпочитам черни, че да ме вталяват

# 1 546
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами аз не съм поръчвала от този сайт, който коментирахте тук в темата, просто от разговора се подсетих.

# 1 547
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 926
Последен ден от седмицата, а аз едва сис тоя на краката ( това буквално). Моля се да завали, та да си починем малко.
Вчера с Калин бяхме на ЯМР, и го отчитам като огромна грешка. Зорлем да си побъркаш здравото дете ( а те гледат да източат пари от застраховката). Аз съм за бой, че не си грабнах детето и да си тръгна. Не искам да си спомням как изглеждаше след вливанията и сълзите в очите му. Едвам вървеще след това и героят ми вика ( Мамо добре съм, отивай на работа).

Тук занималня няма, има преди и след училище, но общо взето не се подготвят домашни ( те и нормални домашни нямат), но пък четат от време на време ( рядко) книги.

# 1 548
  • Мнения: X
..

Алина, разбрах че се шегуваш навреме, че тъкмо почвах да мисля как да се преместваме към София и да ти връча още два броя Stuck Out Tongue Winking Eye Контесата ми отказа да отвори филиал в моята махала, а аз все ще трябва да ги бутна в институциите по някое време.  

Добро утро,

дотук стогнах с четенето и да отговоря. Не съм отказала Шугърче, но си ми далече Simple Smile


Не видях ни украса на Сбъдваща, ни снимка на Мари.

Тук занимнални с писане на домашни има.

Има клубове преди и след у-ще, в които хапват, играят по интереси и се забавляват.
Повечето затварят в 6 и домашните се водят, че са задължение на родителите с децата, но пък не са и чак толкова много.

Ходят на у-ше от 9-3.30 с час обедна почивка и 3 междучасия по 15 мин и ако за записани в клуба могат да са там от 7.30- 8/9 и от 3.30-5/6 часа. След това са кръжоците, спорта, заниманията, и домашните.

Титина, стискам палци на момчето!

При нас е -29 и таз сутрин, но го дават да се позатопли малко другата седмица.

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 20:28 от Анонимен

# 1 549
  • Мнения: 22 530
Титина, доста пропускам, че не чета с дни...
Ама защо си го водила на ЯМР, това си е сериозно изследване и често се прави като крайна и последна стъпка, когато с никакви други изследвания не се е установила причина за дадени оплаквания.

# 1 550
  • Мнения: 18 057
Контраст ли му слагаха, Титина? Какви вливания? Поне ОК ли е резултата?

# 1 551
  • Мнения: 14 398
Петък върви в обичайния си ритъм. Гледам и Алечка липсва,та явно и тя се пече на същият огън.



Ух, пу-пу, ама не, днес е спокойно. Но има още време де, не е невъзможно да ми вдигнат адреналинеца и в 4 часа. С някакви глупости се занимавам и ми се доспива ептен.

Сбъдваща, и на мен много ми хареса украсата!

Титина Hug

# 1 552
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Титина, милото смело момче  Hug. Понякога прекаляваме с притесненията си, уж за добро, а не знаеш помагаш ли или напротив.

Не бих причинала на децата си цял ден в училище, ако имах алтернатива, но нямах.

Ох, намерих една песен на Фреди, която не бях чувала досега. Цял ден я въртя и се разпадам всеки път
https://www.youtube.com/watch?v=UBBne8R66xo&index=20&list=RDsUJkCXE4sAA

# 1 553
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Джена, ако тази вечер си на парти, ще се радвам да изпушим по една цигара;).
Тути,не съм душа,другата седмица сме ние  Crazy
Титина, що така с Калински?  Sad
Моят ходеше на занималня до 4ти клас, включително. Щото му се играеше с другарите  Mr. Green.Вкъщи не сме учили.Ама той моят внимава в час и помни. И сега-също. Не си губи времето дОма да се готви как да е. Peace
1000 лв. нето за детегледачка ми се струва съвсем приемлива заплата  Peace,към ниска.

# 1 554
  • София
  • Мнения: 18 679
И на мен ми стана мъчно за Калин. Не знам кое е наложило това изключително сериозно изследване, дано да е добре детето!

# 1 555
  • Мнения: 14 398
Фреди и за мен е непрежалим. Леля ме зариби по него, слушаше го до откат на касетофона, а по-късно и на видео касети. Не знам коя точно ми е любимата песен, обаче тази ми е в топ 3 - https://www.youtube.com/watch?v=T73WhWTawCE
Аз си рева като слушам определени песни, та представям си на филма какво би било. Но така и не отидох да го гледам, явно у дома ще си подсмърчам.

# 1 556
  • Мнения: X
Аз напоръчах за допълнение към подаръците книжки за двете деца и двамата плеенника от orangecentar и мисля съм готова с коледните пиодаръци. Остава и да дойдат навреме.
Титина, Hug
Тази вечер  съм на купон. Танцовата ни група има рожден ден 15 години и ще се позабавляваме малко.

# 1 557
  • Мнения: 18 057
Али, ако го бях гледала щях да ти спестя мъките Satisfied

# 1 558
  • Мнения: 3 868
Изчетох ви. Вчера бяхме на обеден купон, а като се прибрах, трябваше да пържа шаран. Хич не ми беше до това, ама нямаше начин.
Водих децата на лекар, Виктор е ОК, но сега Алина започва антибиотик. Аман! В тази връзка - болните оздравявайте!

# 1 559
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Цитат
Ох, намерих една песен на Фреди, която не бях чувала досега. Цял ден я въртя и се разпадам всеки път
https://www.youtube.com/watch?v=UBBne8R66xo&index=20&list=RDsUJkCXE4sAA

разби ме



Общи условия

Активация на акаунт