ЧААТАЙ УЛУСОЙ [Çağatay Ulusoy] | "The Protector" | Netflix 2018 - темата на ЧАЧО #11 [256]

  • 38 658
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15 391
Ранини потвърждава, че ще има 3-ти и 4-ти сезон на Пазителя Stuck Out Tongue Winking Eye Ще бъдат излъчени през 2020 година Stuck Out Tongue Winking Eye ай, честито Joy




Цитат

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy

# 691
# 692
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Привет! Hug

Ей, много ме мързи значи ... ама то ми се падна мързела на корпоративното парти Joy

Браво за новите сезони на Нетфликс дизито ни! Party Дано само да е съдържателно, че знаем какво се случва понякога с дългосезинните сериали ...

# 693
  • Мнения: 25 350
Привет! Hug

Ей, много ме мързи значи ... ама то ми се падна мързела на корпоративното парти Joy

Браво за новите сезони на Нетфликс дизито ни! Party Дано само да е съдържателно, че знаем какво се случва понякога с дългосезинните сериали ...

Случва се същото, което се случва и с дългите турски дизита. Joy Но все пак мисля, че историята има накъде да се развива и Ипек Гьокдел е издала втора книга.. материал ще има.




Последна редакция: чт, 10 яну 2019, 19:11 от Ани (AHИ)

# 694
  • Мнения: 2 532
Здравейте 🤗
И арабките съобщават за новите сезони 😍 Сигурна съм, че само те са достачно да изстрелят рейтинга на сериала към върха🚀🚀 а има още цяла Латинска Америка😀


# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добро утро!
Спокоен, приятен и усмихнат петък!

# 696
  • Мнения: 25 350
Привет Stuck Out Tongue Winking Eye


Най-популярните сериали в imdb за януари Stuck Out Tongue Winking Eye Супер компания си има Пазителя. Kissing Heart

# 697
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Какви са тези летящи тела? Flushed Или фантазии на феновете Joy

Привет! Hug

Щом ще снимат нови сезони, сигурно ще има и нови герои... Това май е третият ми Нетфликс сериал. Нямам много опит с техните оригинални истории. Надявам се, че ще има и повече фантасмагории Satisfied Малко да разчупят пазара и вкуса на комшиите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 698
  • Мнения: 25 350
Teзи летящите са от други сериали бе, не са от нашия Joy

Дали награда на боботещия за главна роля в игрален филм, а той нямал сниман филм през миналата година. Joy някакъв, който получил награда за нещо друго го казал в благодарствената си реч JoyJoy баси пародията Joy

# 699
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 366
Кой е говорещия?

# 700
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 366
Исках да напиша боботещия

# 701
  • Мнения: 25 350
Привет Stuck Out Tongue Winking Eye
Пак Бузанчо Kissing Heart


# 702
  • Мнения: 15 391
 Hug Hug Hug



Стяга се за гергьовден багънцето  smile3508 smile3508


# 703
  • Мнения: 25 350
Не знам за какво се стяга, ама пълнее е с всяка изминала минута Joy Много обича да си хапва миличкия.. точно като мен Joy

# 704

Общи условия

Активация на акаунт