За конкурса "Най- чаровна бременна" на списане "Моето бебе и аз"

  • 4 535
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 097
Аз спечелих конкурса за месец Март и си получих наградата едва миналата седмица.
Сеседката ми очаства и си получи шишето точно след 1 месец. Аз чаках сума ти време и се обаждах няколко пъти. Отговориха ми - "Не е моя работа, аз се заминавам с друго. Човека с наградите ще дойде след Х време, обадете се тогава"  #Cussing out
Наистина вдигнах скандал и ми я пратиха, след 2 дни беше у нас. Извиниха се, че имали проблем тези дни с наградите и "ще ви я пратим в началото на следващата седмица". Половин награда получих обаче, само помпата за кърма. А трябваше да има и козметика на Чико. Бях я отписала, но сега се ядосах и утре ще си я искам  Mr. Green

# 31
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кви борби, кво нещо. Липсва ми спортна злоба, за да се явявам по таквиз неща или да пращам детето, ще спечеля и после по джентълменски няма да се кахъря за наградата, само да  си разваля самочувствието  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 097
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 550
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green

Мола, мола...и аз гласувах за теб, не само МАЙ 2005  Crossing Arms

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз от църна завист и принципи отпреди два века и не гласувам  Mr. Green

# 35
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Калина, благодаряние на вашата отчетна тема ( Сиско -   bouquet ) и още един форум го спечелих  Peace Добре, че бяха майетата от МАЙ 2005  Mr. Green
Ааа,а другата отчетна къде я забрави Crossing Arms?И мойто Жоре и то за теб гласува......искаме си специалните благодарности Mr. Green!
А ние първо гласувахме,след това се запознахме с теб,най-безпристрастно си те харесахме и избрахме Heart Eyes!

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 64
Сестра ми след 3 месеца си получи шишето така че има надежда нали тя умира последна Joy

# 37
  • Мнения: 5 622
Аз искам да гласоподам за Буба  Peace, нищо, че не е участвувала  Joy

Следущий раз  Sunglasses



Пише се следующий раз  Wink



Мдааа... не твърдя, че руския ми е на ниво. Гледам най-напред Българския аз.......  Peace

# 38
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен.Аз също участвах във въпросния конкурс и още си чакам шишето.

# 39
Здравейте!
Като че ли е редно да получите и отговор от сп. "Моето бебе и аз". Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за обсъждания тук проблем. Първо, за наградата на дамата, отворила темата - свързахме се лично с нея и след като се установи, че наградата й е пратена (преди дори да се е наложило да се "разправя" за това) получихме извиненията й. Разбира се, лично - публично е малко по-трудно. А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично. Не на последно място остава въпросът с авторството на статиите в нашето списание. Със създателката на този сайт сме в прекрасни отношения и самата тя не е забелязала да заимстваме от преведените тук чужди материали. Ако ви е удобно, ще е добре да цитирате кое е "преписано" от БГ мама, за да му обърнем по-специално внимание.
Наградите, които списанието дава на читателите си, са доброволен жест от наша страна и ако ги крием от някого, това би било равносилно да крием от самите себе си, в което няма особена логика. Факт е, че радваме достатъчно много наши читатели и ще продължаваме да го правим.
Поздрави и приятен ден!
Силвия Пенева,
отговорен редактор


# 40
  • Мнения: 9 990
" А сега относно "ровенето" в получените "на бартер" награди от страна на екипа - количеството на продуктите, които реални рекламодатели дават за читателите ни е достатъчно за няколко детски отделения с целите им семейства. За жалост, не познаваме чак толкова много семейства лично."
Това не ми стана ясно-бихте ли обяснили пак, моля Peace

# 41
  • Мнения: 5 622
Благодарение на наша съвестна читателка разбрахме за ....




Имаме предател между нас  Crazy

П.С. Не се обиждайте, моля  Peace Майтап да става. Както гледам сте приели твърде навътре отправените към вас и списанието упреци. Недейте  Peace Тук си говорим какво ли не, по-голяма част от което е за чесане на клавиатурите  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 371
Хайде да не споменавам имена на списания, но .......... така процедират - Обявяват конкурс и награди. Фирмата, която рекламират на бартер, им доставя наградите. Те жизнерадостно се хвърлят на кашона... редактори, шефове /най-вече/, рекламни агенти - целия персонал. Като отдЕлят за бати, за мама, за племенника, за стринка си Гюрка. Остава някой и друг брой от "наградите", който седи за всеки случай. Има ли РД, например на някой, слагат едно "подаръче" в торбичка и ето.
Пишат спечелилите в броя, но не им изпращат нищо.
Някои ги е срам да звънят в редакцията и така си остават - без награда. Други звънят и ги лъжат, че наградата е изпратена вече... всеки момент ще я получат. Трети вдигат луди скандали и след 2 дена наградата тръгва към тях.
Та такива ми ти работи...
Мисля, че собствениците или както там е думата на фирмата, представляваща Чико и сп. Моето бебе и аз, са едни и същи, така че това не важи за тях. Ако наистина е така, де newsm78

# 43
  • Мнения: 1 097
абе квото ще да става, мен ми е много кеф, че спечелих  Mr. Green
Марчето , мама Мери, всички от отчетната ПАЗАРДЖИК, техите съпрузи и всички, за които не се сетих да благодаря лично - искрени благодарности   bouquet Много цунки мунки от мен, хихи  Flutter Почнах много да се вживявам  Mr. Green

Обаче спор няма - стана ми много по-приятно, когато от списанието пише човек и каже какво е положението. Тук наистина не се влага много умисъл в някои теми, но когато хората са отговорни и сериозни си личи.
Лично мнение   Peace

# 44
  • Мнения: 5 468
Мисля, че собствениците или както там е думата на фирмата, представляваща Чико и сп. Моето бебе и аз, са едни и същи, така че това не важи за тях. Ако наистина е така, де newsm78
Не става въпрос за тях. Не съм работила в тази редакция, за да знам, какво става в нея. Дори ми харесва списанието им.
Дуци, за да не гадаеш, мога да ти кажа на лични, за кои говоря. Ама, само ако те яде любопитство...
Иначе, един ден, като издам мемоарите си, ще упомена и този период от живота ми Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт