Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги - тема 15

  • 28 635
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 572


Ето какво казва в едно интервю по повод участието си в „Сега и завинаги”...

Присъединявате се към екипа на сериала на по-късен етап. Изпитахте ли затруднения с адаптацията към вече устано­вения начин на работа и взаимоотношения между колегите?
- Бях много щастлив да се включа в качествена драматична поредица като "Сега и завинаги", която пе­чели невероятни рейтинги в продължение на два сезона. В началото бях притеснен най-вече от факта, че сери­алът се снима в Хадъмкьой (предградие на Истанбул на европейския бряг на Бос­фора - б. р.), защото пъту­ването от центъра на града е дълго. Скоро обаче си от­дъхнах, след като се запоз­нах с Толгахан Сайъшман (Ийт), Амине Гюлше (Нур) и нашите режисьорки Айсун Мехдиабас и Еда Тексьоз. За много кратко време се превърнахме в задружна компания. На снимачната площадка веднага усе­тих дух на колегиалност и взаимопомощ. Толгахан и Амине са душата на този проект и разпръскват ра­дост около себе си.

Какъв е вашият герой?
- Фатих е напуснал род­ната си Адана, за да следва инженерни науки в Герма­ния. Той се завръща в Тур­ция като представител на международна компания и се стреми да сключи дого­вор за партньорство с Ийт. Оказва се, че Фатих е бил любим на Нур в детските й години и преговорите му с компанията на Ийт съвсем не се дължат на случай­ност. За зрителите ще има още неочаквани разкрития и обрати в сюжета.

Как Фатих успя за тол­кова кратко време да спечели симпатиите на теле­визионните зрители?
- Неговата почтеност, спокойствието, усмивката и енергията веднага бяха от­белязани от почитателите на поредицата. Той е много решителен и целенасочен в действията си. За мен ре­акцията на зрителите към героя ми е безценна.

Приличате ли си с Фа­тих?
- Аз имам много стабилно самочувствие. Уравновесен съм, приятелски настроен към околните, обичам сме­ха и забавленията, а когато се стремя към нещо, съм неудържим като Фатих.

В социалните мрежи ви сравняват с Толгахан Сайъшман. Има ли конку­ренция между вас?
- Не може и дума да става за подобно нещо. Под­държаме много добри коле­гиални отношения и между нас няма актьорско сърев­нование.

Какво се крие зад суро­вия ви имидж?
- Аз не съм строг и сери­озен човек, всъщност съм шегаджия. По същия начин Толгахан може да изглеж­да на външния наблюдател - хладен и дистанциран, но всъщност обича шегите и разсмива целия екип. Моят характер е подобен.

Какво да очакваме по-­нататък от сериала?
- Да бъде качествена продукция, както досега. Ние поднасяме сюжет, кой­то турските жени харес­ват. Всеки персонаж има мотивация за постъпките си според собствените си представи и гледна точка. Елементът на любопитство е винаги налице в сериала, действието е много насите­но и динамично.
    Цвети, благодаря ти много! Точно това интервю имах предвид! Доставя ми удоволствие, когато чета такива искрени интервюта. Аз може и да не харесвам Фатих, но актьорът Танер Румели винаги ми е правил впечатление с добрата си игра. А в интервюто видях и човека Танер, който говори с уважение за своите колеги, впечатлен е от Толга и Амине и от приятната атмосфера сред екипа.

   







    

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 01:56 от Emiliya

# 46
  • Мнения: 10 399

Blue HeartHeart


Green Heart Зелените очи в които първо Иит се влюби
и спасиха балоновото дърво от резачката му..
Smile


.." представи си две зелени очи които дръзко те предизвикват
и  едновременно те даряват с нежност..виждаш борбеност..
 непреклонност.. сила.. твърдост..
и  се получава така че докато се бори с теб за едно дърво..
те помирява със самия себе си.."*

Asla Vazgeçmem**
Heart Exl






# 47
  • Мнения: 847
Добро утро!

Да е щастлив и усмихнат денят ви!



Еми, Цвети, Ева, благодаря ви за чудесната приказка Нур и Ийт - обичам я тази приказка.

А сега бъдете с капитан Йълмаз:
📌 Една надежда стига - еп.6 - финал - Бг.субтитри
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/3wZB/KKt9XBkN
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/M355/pG2GLzP2i
и тук 👉🏻 https://www.vbox7.com/play:f260b1c75b
и тук 👉🏻 https://my.mail.ru/mail/evavili/video/17/189.html
Приятно гледане!

# 48
  • Мнения: 13 572

Здравейте, момичета!


Нека денят ни донесе повече радост, щастие и успехи и по-малко негативни влияния!

Усмихнат и ползотворен петък!







      


      

А сега бъдете с капитан Йълмаз:
📌 Една надежда стига - еп.6 - финал - Бг.субтитри
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/3wZB/KKt9XBkN
и тук 👉🏻 https://cloud.mail.ru/public/M355/pG2GLzP2i
и тук 👉🏻 https://www.vbox7.com/play:f260b1c75b
и тук 👉🏻 https://my.mail.ru/mail/evavili/video/17/189.html
Приятно гледане!
      Снежи, благодаря за линковете. С удоволствие ще изгледам и последния 6-ти епизод на "Една надежда стига" с бг. субтитри.
     Капитан Йълмаз Карабей - още един образ, пресъздаден професионално от Толгахан.

     

# 49
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро момичета!

Направо ме върнахте в любовната приказка на Йит и Нур с всички тези снимки и размиисли. Фатих на първо гледане ме дразнеше някак, но след второто осъзнах, че той беше истински приятел на Нур и единствено се опитваше да и помогне.
Аз да ви припомня един от най напрегнатите моменти в сериала с появата на Фикрет. Снощи се сетих за нея и пак ме хвана яд какво дяволско изчадие беше. Ех, спомени....


# 50
  • Мнения: 13 572

    Амине Гюлше напомни за себе си. Наистина нищо ново, но все пак медиите ни подсетиха, че Амине продължава да се бори за внимание и има фенове, които не са я забравили.


Детство от Амине Гюлше

Amine Gülşe сподели детска снимка в социалните медийни профили.
Magazin - 14.12.2018 03:00

Турският футболист Месут Озил,влюбен в Мис Турция 2014г.  Amine Gülşe, не е много активен в Инстаграм, но продължава да го използва.
Споделяйки една снимка от детството си, Gülşe получи хиляди харесвания от своите последователи.
Амине Гюлше-Месут Озил, чиято любов продължава вече две години, наскоро сложиха годежните си пръстени.

# 51
  • Мнения: 3 372
Добро утро, момичета!


Ето колко време мина от излъчването на сериала "Сега и завинаги", а спомените ни са пресни и впечатленията силни. Защото това е един качествен, добре направен и отлично изпълнен сериал, покорил феновете му в много страни на света.





 













# 52
  • Мнения: 847
Здравейте, момичета!
Време е за следобедното кафе:


Да се поосвежим, за да ни е по--лека раздумката за завладяващата приказка Нур и Ийт и цялата фамилия:















С риск да огорча някого, ще кажа и моето мнение за Фатих - за мен той не е толкова "бял" и загрижен за Нур. Според мен той е причината Нур да направи катастрофа и да влезе в затвора, защото ако беше казал, че Фикрет е изпратила съобщението за рождения ден на Мерт (а той веднага разбра), Нур щеше да разбере каква е и щеше да я изгони от дома си.
Единствените, които с нищо не подведоха и не навредиха на Нур, това са Емин, Ямур и Джахид. Всички останали се ръководеха единствено от интереса си, включително и лелята Хафизе.

# 53
  • Мнения: 3 372
Снежи, истината винаги е горчива. Факт е, че Фатих разбра веднага, че сестра му е виновна, но не каза на Нур, защото нямаше доказателство. Не го извинявам.

Да се подсладим.


















Скрит текст:
Амине в инстаграм




# 54
  • Мнения: 847
Цвети, това в спойлера е ужасяващо. Амине си е изгубила акъла, определено.
Как да нямаше доказателство? Първо от мобилния оператор казаха от кой номер е изпратено съобщението и след това той позвъни на същия номер и се обади Фикрет. Какво повече. Не е причината в доказателството. Той вече си беше решил, че ще спечели Нур, за да натрие носа на Козан.
А защо я подслушваше? Само не ми казвайте, че е от загриженост. А пред нея се хвалеше със способността си да предугажда нещата - голям психолог, няма що.





А виж, от сладичкото няма да се откажа. Благодаря ти!


# 55
  • Мнения: 3 372
Снежи,Фатих нямаше доказателство вечерта, когато Нур отиде при него на яхтата и колегата му каза да изчака, защото не може веднага да провери и да даде отговор. Освен това той не подслушваше Нур, а Ийт, и естествено, разговорите му и с Нур.











# 56
  • Мнения: 847
Цвети, подслушващите устройства за Ийт бяха в кабинета му и след това в билярдната зала. А тези в колата и в чантата на Нур за кого са? Добре, вечерта не е бил сигурен, но на другия ден той позвъни на номера и се обади Фикрет. Защо не й каза? Според мен от тук тръгнаха големите проблеми на Нур и определено вина за това има Фатих.
Цвети, нищо лично. Доизясняваме ситуацията, нали?








# 57
  • Мнения: 3 372
Снежи,разбира се, когато харесваш някого, нормално е да омаловажаваш слабостите и пропуските му, волни или неволни и обратно. Както вече писах, аз не го оправдавам.








Две клипчета с Толгахан
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZzY29udGVudC … jb20lNUUlN0NwbQ==
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZzY29udGVudC … tLmNvbSU1RSU3Q3Bt

# 58
  • Мнения: 10 399
    Да обърна малко посоката на коментарите ни:


     Чудех се откъде са тези снимки и днес разбрах, че са от болница Toprak (Toprak Hospital). Харесвам  тази загриженост на Толга. Редовно води съпругата си на консултации, неотлъчно до нея и бъдещото бебе. Ще бъде прекрасен баща! Оххх, защо ли не мога да кажа същото и за бъдещата майка!
Скрит текст:



Ново!

(а дамата е вероятно семейният им лекар)
Струва ми се че Толгахан е прехванал малко от позьорството на благоверната си албанка..
това висене пред кабинета и снимки с личната лекарка за да се види колко е грижовен не е нужно..
не са първите нито последните които ще стават родители и да пускаш снимки от чакането пред кабинета
не знам как  да го определя освен като ..вижте ме..не съм кой да е*..ами балоните бяха достатъчни..другото  не е нужно..
получиха и предполагам продължават да получават поздравления от феновете..
по - нормално поне за мен е да ни информира за професионалните си планове ако има такива..
ако ли не  - да кара лека бременност заедно с албанката и да станат щастливи родители на здраво дете
и да чакаме кога ще реши да продължи..!  



Purple Heart

# 59
  • Мнения: 847

 Струва ми се че Толгахан е прехванал малко от позьорството на благоверната си албанка..
това висене пред кабинета и снимки с личната лекарка за да се види колко е грижовен не е нужно..
не са първите нито последните които ще стават родители и да пускаш снимки от чакането пред кабинета
не знам как  да го определя освен като ..вижте ме..не съм кой да е*..ами балоните бяха достатъчни..другото  не е нужно..
получиха и предполагам продължават да получават поздравления от феновете..
по - нормално поне за мен е да ни информира за професионалните си планове ако има такива..
ако ли не  - да кара лека бременност заедно с албанката и да станат щастливи родители на здраво дете
и да чакаме кога ще реши да продължи..!  
Purple Heart
[/quote]

Ева, абсолютно си права - с какъвто се събереш, такъв ставаш. Само че защо албанката не се учи от него?
Аз мисля, че отсега нататък ще ни заливат и семейство Сайъшман, и феновете на Алмеда и Толгахан с подобна информация. Ето и последните снимки в Инстаграм (тя се престраши да пуска снимки, може би си е направила амулет против уроки Rolling Eyes):




Скрит текст:
Момичета, ако някой познава обичаите на турците при сватба, моля ви да ми кажете какво би могъл да чете Толгахан на тази снимка. Това Коранът ли е в ръката му?


За Феми:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 20:29 от Snezhana.

Общи условия

Активация на акаунт