Хитринки за всякакъв случай - 19

  • 62 000
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 538
Да,върху ютията залепна.Долу горе пооправих положението с магическата гъба,после върху кърпа със сол .Незнам какво е покритието.Трябва да потърся модела да видя точно.Обаче от солта се позапушиха дупките за парата,сложих препарат за почистване на ютия и започна да излиза като пяна, едно бяло и неможе да се изчисти сега ://// Още по зле стана.


ПЛОЧА ULTRAGLISS DIFFUSION това намерих в описанието.

# 676
  • Мнения: 1 875
Имам едни много удобни кецове, но след като веднъж ги носих в кално време, дори и след изпиране- предната гумена бяла част изглежда захабена и мръсна. Споделете, плс, някаква хитринка, която да им върне предишният вид? Simple Smile

# 677
  • Мнения: 511
Имам едни много удобни кецове, но след като веднъж ги носих в кално време, дори и след изпиране- предната гумена бяла част изглежда захабена и мръсна. Споделете, плс, някаква хитринка, която да им върне предишният вид? Simple Smile

Чувала съм да се почисти с памуче с мицеларна вода, но самата аз не съм пробвала.

# 678
  • Мнения: X
Да,върху ютията залепна.Долу горе пооправих положението с магическата гъба,после върху кърпа със сол .Незнам какво е покритието.Трябва да потърся модела да видя точно.Обаче от солта се позапушиха дупките за парата,сложих препарат за почистване на ютия и започна да излиза като пяна, едно бяло и неможе да се изчисти сега ://// Още по зле стана.
Скрит текст:


ПЛОЧА ULTRAGLISS DIFFUSION това намерих в описанието.
Потърси стик за почистване на ютии. Гугъл ще ти помогне. Само в това виждам спасение за твоя случай.

# 679
  • Мнения: 1 538
Да,върху ютията залепна.Долу горе пооправих положението с магическата гъба,после върху кърпа със сол .Незнам какво е покритието.Трябва да потърся модела да видя точно.Обаче от солта се позапушиха дупките за парата,сложих препарат за почистване на ютия и започна да излиза като пяна, едно бяло и неможе да се изчисти сега ://// Още по зле стана.
Скрит текст:


ПЛОЧА ULTRAGLISS DIFFUSION това намерих в описанието.
Потърси стик за почистване на ютии. Гугъл ще ти помогне. Само в това виждам спасение за твоя случай.
Благодаря,ще поръчам да пробвам.

# 680
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 706
За бялото гумено на кецовете - не съм пробвала, на съм го чела тук. С избелваща паста за зъби - дали не беше споменато и Колгейт... Паста и четка - блесвало.

# 681
  • Мнения: 1 925
Аз съм пробвала на бели кожени кецове с падта за зъби. Ама ми се откачи ръката от търкане и имаше резултат ама не толкова. Четох тук май за магическа гъба напоена с мицеларна вода. Предстои ми да опитам. Силно се надявам да се получи, че вече втори чифт си копувам от тези кецове, точно защото първите не успях да ги изчистя.

# 682
  • Мнения: 2 303
Аз преди си чистих белите подметки с Циф и четка за зъби...тази година с неразреден доместос.
И с двата препарата си стават белички отново.

# 683
  • Мнения: 13 661
Гумената подметка, а и кожата направо ми светва след почистване с магическа гъба, намокрена с вода  и изстискана добре. Даже и сина ме вече сам си почиства маратонките.

# 684
  • Мнения: 443
Имам едни много удобни кецове, но след като веднъж ги носих в кално време, дори и след изпиране- предната гумена бяла част изглежда захабена и мръсна. Споделете, плс, някаква хитринка, която да им върне предишният вид? Simple Smile
Може да пробваш и със сода.

# 685
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
При мен бели кецове светват с избелваща паста за зъби.

# 686
  • Мнения: 797
За петното от тениската, глади се през парцал.  Веднага купете тебешир, или ако детето си носи в училище едно парче ще свърши работа. Завършила съм средно специално технолог на облеклото и само с тебешир ни спасяваха ютиите 4 години. Защото се случва докато бяхме още неуки да залепим хастар или подл. лента и става лепкава ютията. Ако имате парче дъска с остър ъгъл, поне 4-5 см дебела, сложете горе памучен парцал и първо натъркайте с тебешира, после минете перпендикулярно на дъската, като се стремите да минете през острия ъгъл, парчето ще обере всички остатъци. Минете няколко пъти така по ръба и би трябвало да се изчисти.

# 687
  • София
  • Мнения: 60
Успешно съм почиствала ютия с памук напоен с разтворено лимонтузу (поради липса на лимон както бях чела). На загрята ютия. Перфектно се изчисти.

# 688
  • Мнения: 381
Искам да питам как да неутрализирам миризма от нови мебели? Мирише специфично, включително и новата кухня.

# 689
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 902
Съжалявам, че ти се налага да се обезмирисваш. Аз в края на 2012 г. обзавеждах изцяло нов апартамент, но не ми се е налагало да обезмирисвам. Пиши кои мебели миришат.

Общи условия

Активация на акаунт