Приказка безкрай... с бисквити "Боровец"

  • 8 577
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 261
Малките неща, които правят специален този период от годината за мен са времето прекарано със семейството, избора на подаръци, украсата, музиката, филмите, храната.

# 121
  • Мнения: 1 729
През коледните празници прекарвам повече време със семейството и близките си, подаръците, украсата и празничното настроение са нещата, които обогатяват празниците. А и през този период се роди и детето ми, та е най-специалното време от годината.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Топлината и семейният уют, миризмата на нещо вкусно, красивата украса, нетърпението в детските очички. Магията да се съберем с най-близките си в очакване на Рождеството...

# 123
  • Мнения: 1 001
Семейната подготовка и украса за празниците.Времето прекарано с любимите хора.Опаковането на подаръци за най малките.Дребни неща,които всъщност са най важните за един хубав празник.

# 124
  • Русе
  • Мнения: 763
Събирането на цялото семейство на село при нашите, миризмата на коледни сладки, украсяването на елхата, огъня в камината, подготовката на празничните гозби, гласенето на чувала с подаръците за децата и на чорапчетата със сладки изненади.

# 125
  • Мнения: 384
Нещата,които правят Коледно-Новогодишния период специален са усмивките на децата,обикаляйки около елхата,семейните вечери,включващи и лакомства,изненадата и радостта от подаръците,зарята в небето,която кара децата да пищят от вълнение...

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Обожавам Коледа Heart
Това е времето, в което всички ни се опитваме да бъдем по-добри и да прекарваме повече време заедно с близките си Simple Smile
Вкъщи стана традиция Коледният календар - всеки ден от 1 до 24 двквмври имаме задачка, поставена от "джуджетата", в която трябва да правим различни неща заедно с децата - пикник на пода, семейно кино с пуканки и горещ шоколад, вечерна разходка из центъра града, правене и украсяване на коледни сладки...
Искрите в детските очички всяка сутрин, четейки задачката за деня, усмивките и смеха им вечер при изпълнението... Това е нещото, което ме зарежда с невероятна емоция Hug

# 127
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Банално, но и съвсем вярно - уханието на любимите сладкиши на майка, украсата за която всеки е допринесъл нещо, приятните вечери, коледните филми и най-вече събирането на цялото семейство, което вече се случва само по празниците, лошо е когато всички са разпръснати нанякъде, за да си търсят късмета, но съберем ли се заедно, Коледният дух, емоциите съпътстващи празниците са умножени х 100.

# 128
  • Мнения: 566
Коледата е време за семейството. Време за уют, споделяне, равносметка и коледни аромати. Време да изпълниш душата с дребни радости, приятели и релакс.

# 129
  • Мнения: 1 012
Малките неща които правят празника специален за мен са това, че цялото семейство е заедно , трепетното очакване на подаръците ,уханието на вкусни ястия .

# 130
  • София
  • Мнения: 1 197
Топлината на семейния уют и очакването и радостта на внуците от получаването на подаръците.

# 131
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
подаръците, роднините, които се събитат на едно място и сладките изкушения.

# 132
  • Мнения: 309
Събирането с близките, елхата, коледната украса и светлинки.

# 133
  • Мнения: 477
Възможността да се видя със братовчедите ми от София , да се събера със всички роднини , да се видим , да си приказваме и забавляваме.

# 134
  • Мнения: 855
Подготовката за самите празници - украсяването на къщата, пазаруването за самия коледен ден, очакването на празника, събирането на цялото семейство, разговорите, топлината... Усмивките сутринта в коледния ден, когато всички са с "глупави" коледни пуловери и бързат да отварят подаръците.

Общи условия

Активация на акаунт