Бременни чужбински мами -4

  • 16 558
  • 262
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 914
Аз как така съм изпуснала тази тема да се впиша досега newsm12 smile3506

та :

Здравейте, бременлийки!

Увеличавам списъка с още една  preggo  Hug

# 241
  • Мнения: 1 768
Как сте бременлийки?Държите ли фронта? Wink

# 242
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
И аз, и аз със вас! Hug
Хайде заедно да бременеем! А кой ще ражда около 6-7 март,  да си правим компания?

# 243
  • Мнения: 907
Аз ще се надпреварвам със Звезди - засега е с 2 дни напред Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 132
Я да се разпиша и тук. Mr. Green
Първо, момиченце, темин 01-01-2007.

# 245
Здравейте, и, Дивиана, мерси за линка!

Ако може да ме добавите към списъка -

Мария, Кьолн, Гермьния,  31г. ,"Мини" трябва да се прояви по прогнози на 23-ти май 2007

И още веднъж въпроса ми - има ли и други от Северен Рейн-Вестфалия ил идори от Кьолн?

Поздрави и приятно бременеене!  Simple Smile

# 246
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И аз, и аз със вас! Hug
Хайде заедно да бременеем! А кой ще ражда около 6-7 март,  да си правим компания?

Моят термин е 30ти март ама кой знае  newsm78

А за протокола моето Щъркел4е е ...пак розово  stork-girl Wink Hug

# 247
  • Мнения: 100
Абе и аз как така да съм изпуснала тая тема? doh На 24 г. съм, първо дете, момиченце по предварителни данни на чичо Доктор, а термина ми е 05.01.2007. Много ще се радвам да ме приемете във вашата компания!  Hug

# 248
  • Мнения: 2 567
И още веднъж въпроса ми - има ли и други от Северен Рейн-Вестфалия ил идори от Кьолн?
Аз съм в Бон, терминът ми е за 2 юни  Hug
Веси, реши ли окончателно как ще раждаш?

# 249
  • Мнения: 4 390

"Мини" означава ли, че чакаш момиченце? Написала си го с главна буква, което предполага да е така, но тъй като не съм сигурна какво означава, ще чакам да кажеш, за да зная каква картинка да ти сложа в списъка. Grinning

# 250
 Е,хайде и аз,да не остана по-назад Mr. Green
  Термина ми е 01/16/2007,второ дете,момиченце stork-girl

# 251
Здравей, Дивиана ,
"Мини" - така го наричаме с мъжа ми, всъщност е идеята да звучи неутрално, като бебе, защото още не се знае какво се очаква  Simple Smile

А го пиша с главна буква, защото все пак си е самостоятелно създание, макар и още в проекция и ми се стори подходящо да е главна буква   Confused
Поздрави
м.

# 252
  • Мнения: 1 768
И още веднъж въпроса ми - има ли и други от Северен Рейн-Вестфалия ил идори от Кьолн?
Аз съм в Бон, терминът ми е за 2 юни  Hug
Веси, реши ли окончателно как ще раждаш?
Ох,въпрос с пови6ена трудност.. Rolling EyesАми в понеделник съм последно да преглед и 6е ми даде направление и ако вси4ко е както до сега наред май 6е се пробвам нормално..Пък дано устискам някак си.. ooooh! Tired

# 253
и още една бременнлийка към отбора.Чакаме втори мъжЖивеем в Мюнхен

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 00:36 от Дивиана

# 254
  • Мнения: 2 567
Ох,въпрос с пови6ена трудност.. Rolling EyesАми в понеделник съм последно да преглед и 6е ми даде направление и ако вси4ко е както до сега наред май 6е се пробвам нормално..Пък дано устискам някак си.. ooooh! Tired
Ще устискаш, казва ти го една голяма бъзла!  Hug

Дианджело, какво се опитваш да направиш?

Общи условия

Активация на акаунт