Какво трябва да значи това?

  • 1 714
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 164
Буболинка, не се притеснявай мила, желая ти много бързо и лесно раждане и едно здраво и хубаво бебче  bouquet Успех!!!

 Praynig Praynig Praynig

п.п.много ме е яд, че на купона не можах да се запозная с теб лично Tired

# 31
  • София
  • Мнения: 4 423
Буболина, намирисва ми на бебе newsm78.  Така като се смъкне надолу, означава, че скоро ще подаде и глава на бял свят Mr. Green.
Когато тръгнеш за болницата, да пуснеш тема, че тръгваш, ей. Няма да гадаем тука, къде си изчезнала, че бременните си ги водя на отчет в един тефтер Rolling Eyes. Изчезне ли ми някоя и ставам неспокойна Peace.
Веднага ще пусна, за да ми стискате палци   bouquet- умирам от страх.... Cry
ками, благодаря ти  bouquet
Буболинка, не се притеснявай мила, желая ти много бързо и лесно раждане и едно здраво и хубаво бебче  bouquet Успех!!!

 Praynig Praynig Praynig

п.п.много ме е яд, че на купона не можах да се запозная с теб лично Tired
А мен да знаеш как ме е яд....  bouquet

# 32
  • Мнения: 6 472
Бубе, ниско, високо, шъ го раждаш скоро Grinning Като се има предвид, че ти е второ, може и да не устискаш до утре Joy При мен си беше високо до последно, слезе в последния момент и все пак родих супер лесно. При теб щом се е и ориентирало в правилната посока, може още по- бързо да стане Hug

# 33
  • Мнения: 595
Много, ама много силно ти стискам палци! Praynig Praynig Praynig
Дано скоро гушкаш бебче и да си щастлива и нииииииииикаква болка!!!

# 34
  • Мнения: 7 430
Ей Буболинка, няма ли да ме изчакаш...че зетя да е по-голям от снахичката ми Hug
Пожелавам ти едно бързо, леко и безпроблемно раждане  Wink



Когато тръгнеш за болницата, да пуснеш тема, че тръгваш, ей. Няма да гадаем тука, къде си изчезнала, че бременните си ги водя на отчет в един тефтер Rolling Eyes. Изчезне ли ми някоя и ставам неспокойна Peace.

Мен водиш ли ме newsm78

# 35
  • Мнения: 4 621
Май май  скоро ще се гушкате с бебчо Grinning Grinning Grinning
Желая ти бързо и лесно раждане и едно прекрасно бебче за радост на мама и тати Grinning

# 36
  • Мнения: 3 342
Буболинка, стикам палци всичко да мине бързо и безпроблемно! Hug
Все пак имай предвид, че може и да не е тези дни...
На втори февруари лекарката ми каза, че бебо е много ниско долу/плюс това бях с разкритие 2 см./, но да поизчакам все пак малко, че да не се раждала буболечката точно на втори Joy
Е, поизчаках доста - роди се 10 дни по-късно - на 12-ти.
Беше много леко, абе направо прекрасно раждане Heart Eyes
Пожелавам го и на теб!

# 37
  • Мнения: 779
Бубенце, наистина срещата с бебчо приближава. А за ниско разположената главичка - да, това улеснява раждането, но самото раждане, а не контракциите. Моя дребосък беше много ниско долу, когато влязох в болницата и лекарката ми каза :" Ми, той се е приготвил за излизане вече  Laughing ". Когато дойде моментът за напъните, напънах 3 пъти и излезе- има-няма 10 мин.
Желая ти леко и безпроблемно раждане  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 3 826
Успех и от мен.Пожелавам ти в най-скоро време най-сладкото и мило бебче да прегърнеш  bouquet.Лекораждане.

# 39
  • Мнения: 2 381
Дано мине леко!Успех и да се похвалиш Hug

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Използвам Темата ти, за да ти кажа, че ти стискам палци, всичко да мине бързо, леко и безпроблемно.

Стискам палци  Peace

Дидката, не знам дали Ню те води на отчет, но аз те водя и ми се иска и ти да си кажеш, като затръгваш за натам.  Praynig
Айде и на теб леко и безпроблемно  Peace

# 41
  • Мнения: 5 468
smile3529 Е, как не?! Всичко е под контрол...

# 42
  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде смели майки - леко и безпроблемно раждане, и здрави, и хубави бебета ви желая от все сърце  Hug

# 43
  • Мнения: 1 975
Явно скоро ще имаш бебче newsm30, нали така казват "паданал корем"- леко и безпроблемно раждане newsm51  love001.
P.S. и после да разкажеш, че вече треска ме тресе #Crazy

# 44
  • Мнения: 115
леко раждане, стискам палци вкичко да приключи успешно

Общи условия

Активация на акаунт