Гланц за обемни устни?

  • 2 010
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Може ли да ми препоръчате хубаво ефективно червило, гланц или каквото там се води за уголемяване устните от което сте доволни и наистина има ефект. Чувала съм, че някои само имат хубави имена и много ги рекламират, но въобще нямат ефект.
От кои марки сте доволни?

# 1
  • Мнения: X
Едва ли съществува такова.

# 2
  • Мнения: 9
Едва ли съществува такова.
Съществува на Gosh, Secret, Eveline, Hyalurone и много други, но точно защото са много не знам кое да избера и кои наистина действат и кои не.

# 3
  • Мнения: X
Но ефекта е за секунди и се свършва. Ползвала съм точно тези и един по-скъп продукт, но полза никаква накрая реших да дам пари за хиалурон поне да зная, че ще се вижда ефекти с месеци.

# 4
  • Мнения: 3 794
Аз имам плътни устни, но това което ги кара да изглеждат още по-обемни и "пълни" е:

Много приятен цвят и усещане

# 5
  • Мнения: 9

Значи има ефект?

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 00:19 от bubanka

# 6
  • Мнения: X
Имам и този показания на катрис, но при мен няма ефект.

# 7
  • Мнения: 2 819
Аз тези дни ще си взема на trend it up. Около 6лв е и е доста прилично к-во. Не съм го прпбвала, но има доста интензивен ментолов аромат. От ейвънските съм много доволна вече години наред.  Сега има оферта 2 за около 8-9лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 006
И на мен ще ми е интересно да разбера за такова червило/гланц което има видим ефект. Пробвала съм различни, но освен че видим ефект няма /само аз си усещам различно устните/ всичко приключва до час два.

Общи условия

Активация на акаунт