Какво искат да получат за Коледа вашите тийнейджъри?

  • 18 041
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 561
Здравейте! И аз съм в подобна ситуация - всичко си има, а ако нещо му трябва - купуваме на момента, не чакаме поводи. Голям фен е на кубчето „Рубик”, но ги има май всички. Даже и пари ако му дадем, няма да знае за какво да ги изхарчи.


Тъжно е това, но факт, при повечето ни е така вече. Вкъщи сме заринати от какво ли не.Е, винаги има по какво да купим, но децата нямат нашите  мечти,  да чакаш с нетърпение  даден празни за получиш нещо мечтано....
Опитвам се да намаля малко, започнах по-рядко да купувам излишни неща, но по празници ми е кеф да се поглезим. Отделно, че много пазим и не ни се изхвърлят здрави неща.


# 31
  • Мнения: 1 988
Вкъщи се старем да го възпитаваме в ...да го наречем минимализъм - по-малко на брой, но по-качествени неща, без вещоманство. Смятам, че точно поради тази причина няма какво да си поиска - започва да ги осъзнава нещата. Подарявали сме му и разни преживявания като полет с парапланер, рафтинг, като по-малък- картинг...между др. това бяха доста сполучливи подаръци.

# 32
  • Мнения: 5 262
Оу хора ... ако имате капацитет аз имам двама нуждаещи се от какво ли не!
Обектива взехме , сега ако може един адаптер, един микрофон за снемане на звуци от птици, един фетбайк, един специален шлем , камофлажна палатка за да се крие от птиците , кон , куче и ...
малкия сега получи даунхил шлем за маунтинбайк, но сега ако може и фетбайк и камуфлажни панталони и ако може и едно камуфлажно яке, котка, ...

ако ви е мъчно, че нямате списък за подаръци мога да раздавам моя списък ...

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И моята дъщеря е фен на Хари Потър в момента.Но освен фигурки,книги и игри,нищо не можа да си измисли.Пък и бюджета не е разтеглен до безкрайност,така че и с това се съобразява.

# 34
  • Мнения: 18 446
Четец за книги си поиска моята щерка, макар и да не е още тийн. Давам го като идея за някой книголюб.

# 35
  • Мнения: 533
Моята щерка е на 13.За Коледа си избра и купихме вече-парфюм,безжични слушалки,пуловер и едно огледало,на което може да се слуша музика.Винаги е трудно с подаръците, защото купуваме когото се наложи,не чакаме празници.Следователно всичко има.Миналата година беше Ховърборд.

# 36
  • Мнения: 5 234
Моята щерка е на 13.За Коледа си избра и купихме вече-парфюм,безжични слушалки,пуловер и едно огледало,на което може да се слуша музика.Винаги е трудно с подаръците, защото купуваме когото се наложи,не чакаме празници.Следователно всичко има.Миналата година беше Ховърборд.
Какви безжични слушалки? Много съм боса с технологиите.

# 37
# 38
  • Мнения: 5 234
От 300 лв.ли ? Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 2 846

Безжични слушалки има за всеки джоб. Свързват се с телефона на принципа на блу-тут. Удобни са, защото телефонът може да е на известно разстояние и да се чува в тях - напр. моята тийнка го слага на бюрото, пуска си музика в ушите и танцува. Така хем не вдига шум, хем не се омотава в жици.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Да Airpods почват от 300 лв.
За малкия на мм подаръкът е Nintendo Switch. Много скъпа играчка, но я заслужи.

# 41
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Моята 13 годишна не иска безжични слушалки за телефона, забравих какво изтъкна като причина. Искаше слушалки с хубаво качество на звука. Дадохме й ги по-рано, защото старите дадоха фира, а без слушалки не се живее 😂
Поръча си худи, което също вече й го дадох, миналия уикенд беше с него.
Единствено едно пръстенче от Пандора още крия и на много изгодна оферта намерих Тасимо Виви 2 машина. Не прави кой знае какви напитки, но да си играе с нея, особено, когато има приятелки на гости Wink
Реално няма нужда от нищо, купуваме на момента и го даваме, когато има нужда. Както стана със слушалките и худито Simple Smile

# 42
  • Мнения: 902
И моята дъщеря е фен на Хари Потър в момента.Но освен фигурки,книги и игри,нищо не можа да си измисли.Пък и бюджета не е разтеглен до безкрайност,така че и с това се съобразява.

Моята "Хари Потърка" (13 г.) си поръча и пуловер, и портмоне, и чантичка, и верижка и пъзел с Хари-Потър-Мотиви, и още няколко неща.
Тоест, тя не си поръча. Връчих й един каталог, и й казах да отблежи всичко, което й хареса, без значение от цената- аз според възможностите ми ще гледам кое ми пасва на джоба. Баба й също се ориентира по тоя каталог.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Ох,, хванала съм се за главата, още не сме купили нищо. Големия на 15 , не иска нищо всичко си има, и е така, ама ми се иска да има нещо под елхата .
Малкото на 12 още не е писала писмо , и не казва какво иска, и вече изпадам в паника, че не остана време.

Сега прочетох за графичен таблет, това не го бях чувала, сега ще го поразуча как стават нещата , има интерес да рисува. Ако имате повече инфо да ми кажете какво се прави с това чудооо  Hug


п.п. сега се сетих докато писах и в другата тема, иска цяла пижама с качулка на някакво животно, ама само в Джъмбо  има едни изкуственяци, дали знаете къде мога да намеря нещо качествено .

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 17:49 от kimbolina

# 44
  • На топло
  • Мнения: 4 130
В Етам има много пижами с качулка, всякакви видове животни
https://www.etam.com/lingerie-de-nuit-combinaisons/combinaison-p … fe-650147183.html

Аз и купих от Асос без, беше намалена на 30евро, марката е "Chelsea Peers"( страхотно качество)

https://m.asos.com/fr/chelsea-peers/chelsea-peers-ensemble-pyjam … archQuery=chelsea peers&gridcolumn=1&gridrow=21&gridsize=2&pge=1&pgesize=72&totalstyles=45

А тази е с качулка

https://m.asos.com/fr/loungeable/loungeable-onesie-motif-licorne … 0268521?CTAref=We Recommend Carousel_1&featureref1=we recommend pers

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 18:29 от Hello♥J

Общи условия

Активация на акаунт