Край на вечния въпрос „С какво да се отопляваме?“ - TESY предлага решения за всеки дом и джоб

  • 11 693
  • 305
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 819
Всичко съм опитвала-локално парно, духалки, печки, климатик.Винаги обаче остава кътче от дома, което не се отоплява.Нужен ми е конвектор за банята

# 46
  • Мнения: 2 128
Живеем в къща и се отопляваме с парно (пелетки).Изключително сме доволни!

# 47
  • Мнения: 5 127
Намерили сме няколко различни варианта за всяка стая - конвектор, климатик и вентилаторна печка.

# 48
  • Мнения: 917
Две от стаите с климатик,другите две със радиатор при необходимост,а банята с духалка

# 49
  • Мнения: 556
В апартамента ползваме климатик. Ще купуваме конвекторна печка за къщата на село.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 902
Ние сме в къща с климатици,не съм особено доволна..

# 51
  • Мнения: 1 988
Живеем в апартамент и отопляваме с климатик и ел.радиатор.

# 52
  • Мнения: 4 579
Отопляваме се с конвектори с програматори, чрез които се постига максимален комфорт на минимална цена. Имаме монтирани и климатици, но отдавна не ги използваме за отопление.

# 53
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Отопляваме се с електричесто (климатик и конвектори Теси)

# 54
  • Мнения: 1 652
В момента живеем в къща и сме с локално парно на пелети.
Докато бяхме в апартамента се отоплявахме с конвектори и бяхме много доволни.

# 55
  • Мнения: 989
Живеем в къща едната част от нея отопляваме с камина на дърва, а друга с маслени радиатори Теси.

# 56
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Отопляваме се с климатици. Преди бяхме на дърва и определено топлината е различна, спрямо тази в момента, но сега ни е по-удобно.

# 57
  • Мнения: 1 808
Живея в апартамент в жилищен блок. Ползваме парно, няма много отказали се съседи от услугата и засега е ефективно. Имаме регулатори (вентили) на радиаторите, обмислям да ги сменя с програмируеми.

# 58
  • Мнения: 1 009
Живеем в апартамент и отопляваме едната стая с климатик , а другата където спи бебчето ни с подов конвектор Tesy и сме изключително доволни Simple Smile

# 59
  • Мнения: 554
Климатик

Общи условия

Активация на акаунт