Гримиране - идеи и техники. Красиви и бляскави за празниците! (Тема №72)

  • 61 420
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 31 382
Имам сигурно над 50 червила на Мас, всичките си ги обичам много.

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Моите са доста по-малко,но те са си за обичане,имат уникални текстури и фантастични цветове,обожавам ги!

# 692
  • У дома !
  • Мнения: 700

Преди няколко дна са го купих, но няма нищо общо с mauve. Много светъл оранжево-розов нюд (нищо че пише deeptone beige) и с ужасно качество, между другото. Освен да има друго издание.


Моето червило Велвет Теди е в черна гилза.Оранжево–кафяв нюд,който се променя на устните в зависимост с какъв молив съм го комбинирала.Когато го нося с молив spice стои дори тъмно кафяво.Иначе е много приятно на устните и дълготрайно.Предполагам,че е сменена опаковката му и преди е била в тази червена гилза.

# 693
  • Мнения: X
Не, това е новата гилза и е оранжева.

# 694
  • София
  • Мнения: 17 900
При мен тедито е с лилаво- розов подтон на устните. И ми стои прекалено светло въпреки светлата ми кожа. Трябва да се пробва на мястом. Изобщо, всички нюдове на МАК ми стоят различно от на снимките из нета на жени със средно светла кожа. Явно тенът ми нещо е странен. Вчера бях с една приятелка и пробвах много неща. Харесах горе- долу само тези, които вече имам Laughing И то с триста зора.
За мен не си струват цената червилата на МАК. Може би на намаление. Нито едно не ми е ултра трайно, аз и не търся трайност, просто отбелязвам. И матовите изобщо не се мажат леко леко, като ги описват. Матови червила са си, респективно изсушаващи. Не е някаква невиждана текстура на матово червило с голямо удобство за устните.

# 695
  • Мнения: 31 382
Супер изсушаващи дори са течните матови червила. Тези в гилза са ок, но онези два поредни дни не мога да нося и след като сваля задължително трябва скраб и сериозно подхранване.

# 696
  • София
  • Мнения: 17 900
Денси, имам предвид тези в гилзата. Другите изобщо не ги поглеждам Simple Smile
Не че ми правят устните ужасни, далеч не, просто се мажат като нормално матово червило. Не по- леко или по- кремаво. Не виждам разлика в текстурата между тях и червило от 15-20лв.
Но пък имат цветове. Заради тях си струва. Има няколко в цвят горчичено кафяво, на мен ми стоят супер заради жълтия подтон. Като истински нюд.

# 697
  • Мнения: 31 382
Слагай отдолу съвсем малко твърд балсам за устни, изчакай го да попие и отгоре мажи. Става като масло наистина. Освен това между червилата на Мас матови в гилза, редовни и от лимитирани колекции, има разлики и те понякога са доста големи. Някои стоят на парцали, други са сухи, трети са по-мазни и никога не съхнат да мат, четвърти стоят и се мажат на петна и това не може два ес оправи по никакъв начин, защото ако се наслои се напукват или стават освен на петна и на парцали. Има обаче и страхотни червила от лимитираните колекции и аз затова винаги ги чакам, следя и се изкушавам да купувам, въпреки срамните количества с който съм се затрупала.

# 698
  • Мнения: X
Аз официално и дълбоко се извинявам на червилото Велвет Теди. 😂 Като го пробвах без молив след като го купих ми стоеше у-жас-но. Днес реших да пробвам да му дам последен шанс и го сложих над молив Papua на Нарс. Цветът много добре се получи, но консистенцията пак не ми хареса особено. Сложих отгоре само в центъра съвсем малко глос Enchanting на Худа и стана супер. И с новия на Катрис сега го пробвах и още повече ми хареса. Ще се носи значи. 😂

# 699
  • София
  • Мнения: 9 586
Специално заради теб подносвам поредни два дни Велет Теди-то, само за да видя какво не му хареса, значи. Laughing
Пак ще кажа, това при мен стои уникалност естествено на устните, някак изтънчено, даже и е абсолютното ми good2go червило!:gift_heart:

# 700
  • Мнения: 1 700
Момичета, с Какво почивате бюти блендърите си? 

# 701
  • Мнения: 31 382
Със сапуна за петна от ДМ и с малките сапунчета от хотелите, те чистят перфектно.

# 702
  • София
  • Мнения: 17 900
А, винаги слагам балсам отдолу. Просто коментирам текстурата, която доата влогърки и блогърки хвалят, а.к.а "не е като другите матови червила, маже се мноого по- гладко". Емии, не Laughing

# 703
  • Мнения: X
Не се мажат лесно наистина и не стоят като меко кадифе матовите на МАС. Сега се мъчих пак и после го гледах на дневна светлина, ами не е както трябва. Може би с четка по-добре ще стане.

# 704
  • Мнения: 7 613
Няма по-гадни, некомфортни и изсушаващи червила от тези в гилзата на Кат вон Д. Много трудно се нанасят и буквално залепват и за най-малката неравност по устните. Страшно изсушават и стоят много грозно.
А аз обичам матови червила, даже течни предпочитам, но по-изсушаващи и гадни ог матовите в гилза на Кат не съм ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт