Какво мислите за скандала с царя и Виктор Емануил?

  • 4 561
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 462
Я веднага да им се конфискуват тогава всички имоти на всички кралски особи !Ама ха как тъй те  ще имат а пък ние Не ? Замъци  и дворци ще имат и  ...на кво прилича това ?Трябва да има равенство никви замъци никакви дворци  !!
Те поне замъци или дворци да бяха построили да се радваме и ние като във Франция например да си правим екскурзии като по замъците на Лоара, а то нищо! Въобще смотана работа Grinning
[/quote
Е пуста алчност хем що царя имал дворци пък хем що не били кат във Франция  че да си правиш екскурзийки !!Ей няма угодия на тоз народ бе ...тюх бря .Що не поканиш Царя да ти се разходи из апартамента !!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 105
Странно ми е на мен само как планина (връх) може да ти бъде собственост? Баща му ли я/го построи?

Иначе едва ли нещата ще имат край, интереснотото тук, у нас е, че някой пуска мухата и след това мухата бива изядена много бързо..ама от кой ли? Примери бол=>имотите на царя, педиатричната болница, хахаха...най-скъпата автомагистрала (едва ли не) "Тракия", която ще се строи и това е.

Иначе царя има луд късмет, ако верно е имал сделка с руската мафия да се върне и да си получи имотите...е, върна се, цял един народ му повярва, имотите му върнаха. На това му викам късмет аз. Можеше да не е така!

Кейси, да спрягат го като евентуален кандидат президент на НДСВ. Последната версия е, че работата е заради това. Баси черния PR, черен, не ами...

# 47
  • Мнения: 822
А ето какво казва гусин царя по тоз повод
Цитат
ако Черани или някой друг, когато разполага със самолет и го предложи за улеснение на някого - да се върне един премиер, е много провинциално да се мисли, че това е някакво престъпление или новина - http://news.bg/article.php?cid=7&pid=0&aid=181870

Хайде сега,правописната полиция да се опита да ми преведе това на смислен български,защото аз имам проблем... Mr. Green

Човекът си мисли на испански, затова  Mr. Green
Побългарено звучи - Га ядох кифтетата, ни ривах, а вие правите селски проблем, че съм се и оригнал  Laughing
Браво,Кейси! newsm10
Ставаш за редактор в някоя медия... PeaceАз не бих могла да преведа подобно безсмислие на нормален език...Искрено се възхищавам на журналисти и редактори,които могат да преработят изказаното от него в случаите,когато не е предварително подготвена реч...Ще взема и аз да опитам да мисля на испански...Току-виж и банковата ми сметка понабъбнала... Mr. Green

# 48
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Присъствието на тази личност в политическото пространство, както и аморфните му организации, които изключително различно приемат принципите всеки път, наличието на комунисти, които управляват в коалиции, каквито им хрумват, са примерно причините, които ме карат последните 4-5 години да се замислям за смяна на държавата.
Незнам защо толкова мразят Костов, аз съм си му фен и уважавам факта, че има позиция, а тези са гадни фурнаджийски лопати, които си насочват *****ците по посока на парите

# 49
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз имам пример пред себе си за човек, който се опита да играе честно и дори да накисва издънките в политиката и го изритаха като мръсно коте. А царя дано го сгащят, защото ми писна да се прави на хрисим. Аман от божи кравички. Според мен той винаги излиза с една очудена физиономия пред журналистите просто, защото наистина не разбира какво го питат  #2gunfire

# 50
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Много добре си разбира, даже преди 10 години си говореше много книжовен български с правилен словоред. Сега така му отърва да се прави на много замислен, уж превежда от 5 езика наум и велики дела се говорят в алчната му глава.
Ама на, испанците са си щастливи, щото ни се натресе на нас този лаком, ненаял се, неосъществил се плазмодий.
Това, което си мисля, ще го пусна в темата за Аналния секс и кое как се отразява върху мисленето и поведението на хората  Crossing Arms

# 51
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Незнам защо толкова мразят Костов, аз съм си му фен и уважавам факта, че има позиция, а тези са гадни фурнаджийски лопати, които си насочват *****ците по посока на парите
Tired
В това отношение изключения няма, както споменах и по-горе.
Имам си приятелка, бивша СДС-активистка, доста неща са ми известни от 'кухнята' за времето, когато Костов беше на власт. Някакси не ми идва отвътре да съм му фен след всичко, което знам; изтърканата от употреба фраза 'Крадецът вика: 'Дръжте крадеца!' ми се върти из главата.
Към теб нищо лично, ти си от хората във форума, които много уважавам и ценя мненията им   bouquet

Какво се случва с малкото останали читави хора Джуджанка е казала по-нагоре.
Скъпият си има един лаф, малко е грубичък, ама пък е на място - 'Всички са като свински черва навързани...'  Tired

# 52
  • Мнения: 3 091
Всичко ми прилича на поредния сеир - народът се заредил с пуканки, гледа, обсъжда, а по медиите - латиноамерикански сериал със сериозни елементи на чалга. ББ като политически коментатор прави мъдри изказвания, царят се обяснява като ученичка... Днес по бТВ едва ли не медиите бяха обвинени - как заради начина, по който отразяват скандалчето, няма да ни приемат в ЕС.

Отврат!
Относно имотите - има съд. Ако царят няма право да ги има - да се произнесе съда.
Но признанието за самолетчето ме хвърли в музиката направо. Защо ли ми прилича на обясненията за яхтения скандал... Човекът искал да се повози - да стигне навреме newsm78 #Crazy

# 53
  • Sf
  • Мнения: 808
Всичко това се прави, за да се дискредитира НДСВ за предстоящите президентски избори.
Защо мълча като 3-буквие три дни, без да застане с позиция относно скандала... Щото не знае как да се отърси и каква версия да ни хвърли в очите...

Да не превръщаме темата в защита на костов, но за годините му на управление да е имало увеличение на ток, гориво и обезцени ли си бг левът или обратно?!? Крал, че крал, всички в политиката крадат... Докато за последните 2 правителства през 6 месеца вдигат цените на всичко... Как можеш вече с 10 лв да си напълниш потребителската кошница?!

Както казват "информацията е сила, когато използваш точния момент, когато да я извадиш наяве..."

# 54
  • Мнения: 1 258

Но признанието за самолетчето ме хвърли в музиката направо. Защо ли ми прилича на обясненията за яхтения скандал... Човекът искал да се повози - да стигне навреме newsm78 #Crazy

Какво е това за самолетчето?Не съм чула.

# 55
  • Мнения: 3 091

Но признанието за самолетчето ме хвърли в музиката направо. Защо ли ми прилича на обясненията за яхтения скандал... Човекът искал да се повози - да стигне навреме newsm78 #Crazy

Какво е това за самолетчето?Не съм чула.
бил поканен царя от Берлускони да ходи на опера в Ла Скала. Онзи бизнесмен му предложил да го метне със собствения си самолет - за по-бързо... пише го някъде в нета

# 56
  • Мнения: 667
Да не превръщаме темата в защита на костов
crossamaia колко много си права.
..и не само в цените се изразява перфектността на управлението на Костов. Ами за напредъка за нашето Еврочленство. Същия този ЕС, с който сега ни оправдават всичко. Та 1997 г. никой не смееше да спомене ЕС.
...хората бързо забравят.
Народът заслужава управлението си! Едва ли ще имаме втори шанс като управлението на Костов.

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 09:54 от SafeHeaven

# 57
  • Sf
  • Мнения: 808

Но признанието за самолетчето ме хвърли в музиката направо. Защо ли ми прилича на обясненията за яхтения скандал... Човекът искал да се повози - да стигне навреме newsm78 #Crazy

Какво е това за самолетчето?Не съм чула.
Снощи като му даваха становището по скандала, царят се изказа, че е ходил на опера с частния самолет на италианеца. Дори изрази възмущение, че било провинциално да се смята, че не можеш да идеш на опера в друга страна със самолет... Как интересно баш, когато е закъснявал за опера, му предлагат Дай да те дръпна с моя чартър до операта, бе, ръгацо Simple Smile
Те, момичетата, са го писали малко по-нагоре.
Че са се върнали дори пак със същия самолет...

# 58
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Франзела Калина, съгласна съм с теб 100%-тово!  bouquet

# 59
  • UK
  • Мнения: 1 334
Винаги съм се чудила какво може да накара един благородник да продаде ордените+други ценни предмети на семейството. Пък той нашия комарджия бил  ooooh! Дано не са му много големи дълговете, че ще ни остави по голи з.....и, но в крайна сметка това си му е в правото-нали поданиците и те принадлежат на царя, както замъците  Confused
Само за тока да спомена, че по времето на Костов, както и по Саксово цената на тока умишлено е държана изкуствено ниска, негативите за което ще си понесем сега. Никое правителство не иска да настройва електората срещу себе си нали ? Могли са да отлагат правили са го. Сега вече отлагане няма.  За това, че сега се повишават цените на всеки 6 месеца-не е на всеки 6, а всеки месец. Има инструкция от Брюксел, с колко да се вдигат цените всеки месец, за да се достигне желаното от тях ниво при влизането ни в ЕС. Без да защитавам сегашното правителство- но все някой трябва да я свърши тази работа.

Общи условия

Активация на акаунт