Идеи за весело изкарване на новогодишната нощ у дома

  • 9 235
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 612
Ядене, пиене и тия три неща...
След ядене и ПИЕНЕ да не объркат с кой се прави третото нещо.
Аз си помислих за swing,който го кефи...да си разменят гаджетата за малко Sweat Smile
Ама да започнат с едно голо хоро, че да се отпуснат малко.
И ако се намери някой злосторник да направи снимки, след Нова Година ще четем теми като ''Комшия ме снима гола на празника и ме изнудва''.

# 31
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 401
Караоке! Страхотно забавление, независимо от певческите заложби. От децата до най- големите възрастни( баби и дядовци), всички пеят с кеф. Счупи ми се микрофонът на мен, ще трябва да купя преди партито тази година.

# 32
  • Мнения: 1 184
3 4 млади двойки ако не могат да си измислят забавления ???? Направете си едно суинг парти , ако си гледала Ширико затворени очи с Том Круз. Тая НГ никога няма да я забравите. 😜

# 33
  • Мнения: X
Добре, благодаря на всички! А можете ли да ми дадете идеи какви неща да включа в томболата, но да са за възрастни 😀

# 34
  • Мнения: X
Ядене, пиене и тия три неща...
След ядене и ПИЕНЕ да не объркат с кой се прави третото нещо.
Аз си помислих за swing,който го кефи...да си разменят гаджетата за малко Sweat Smile
Ама да започнат с едно голо хоро, че да се отпуснат малко.
И ако се намери някой злосторник да направи снимки, след Нова Година ще четем теми като ''Комшия ме снима гола на празника и ме изнудва''.
По-скоро ще бъдат изтипосани в тубата....   Smiley

И аз съм за караоке....

# 35
  • Мнения: 4 808
Добре, благодаря на всички! А можете ли да ми дадете идеи какви неща да включа в томболата, но да са за възрастни 😀
Кутийка презервативи, ролка тоалетна хартия (за майтап), може нещо от рода на декоративна свещ, кухненска ръкавица, чаши от рода на "чашата на най-готината", "чашата на шефа" и други подобни. Можеш да пообиколиш магазините за сувенири или левчетата, сещам се, че на ММ за един Св. Валентин бях купила златен медал за най-секси мъж. Има и разни грамоти, но там примерно може да направиш конкурс за най-добър танцьор или певец или нещо подобно.

# 36
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
В левчетата е пълно с какво ли не. Задължително да има гирлянди, рога , очила и др. с коледна тематика. Всички като се окичат, става весело. Има и перуки, лъскави за мъжете...

# 37
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 338
Китайците да са живи и здрави

# 38
  • Мнения: 1 445
Това,което аз правя вече 3 години подред за нова година... в баницата слагам интерактивни късмети-за да ти се сбъдне желанието трябва да го заслужиш. Минали години взаимствах от идеи в нета,тази година са изцяло мои. Слагам ги тук,пък дано послужат на някой Simple Smile

Весело изкарване!

Дунавско хоро тропни,здравето си заслужи!

Пий си чашата на екс,освен любов ще има много секс!

Догодина ще си в Мазерати ако покажеш няколко движения карате!

Догодина те чака сватба луда ако направиш от оригами пеперуда!

Парите винаги ще са до теб ако си хапнеш маслини с мед!

Шефът в работа ще те признае ако с песен ни омаеш!

30 секунди планк на земята, от много късмет ще ти се завърти главата!

Който Макарена изтанцува догодина в нова къща празнува!

Чувам как бебенце гука ако оплетеш ни нещо на една кука!

Къща с двор щом нарисуваш мързела ще ти гостува!

Снежинка от бял лист ни направи и с приятели се обгради!

П.П. Има два пъти приятелство,защото това е чернова,но ме мързи да слагам крайния резултат Simple Smile


Отнема ни близо час за изпълнението на късметите Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 дек 2018, 21:11 от bel4eto

# 39
  • Мнения: 7 343
Викторини и игри в новогодишната нощ, не е за мен. Въобще ми е странно забавление за млади хора. Бих наблегнала на добра храна и напитки, разговори, музика, танци, евентуално китара, песни.

# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 701
Ядене, пиене и тия три неща...
След ядене и ПИЕНЕ да не объркат с кой се прави третото нещо.


Grinning
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 903
Това,което аз правя вече 3 години подред за нова година... в баницата слагам интерактивни късмети-за да ти се сбъдне желанието трябва да го заслужиш. Минали години взаимствах от идеи в нета,тази година са изцяло мои. Слагам ги тук,пък дано послужат на някой Simple Smile

Весело изкарване!

Дунавско хоро тропни,здравето си заслужи!

Пий си чашата на екс,освен любов ще има много секс!

Догодина ще си в Мазерати ако покажеш няколко движения карате!

Догодина те чака сватба луда ако направиш от оригами пеперуда!

Парите винаги ще са до теб ако си хапнеш маслини с мед!

Шефът в работа ще те признае ако с песен ни омаеш!

30 секунди планк на земята, от много късмет ще ти се завърти главата!

Който Макарена изтанцува догодина в нова къща празнува!

Чувам как бебенце гука ако оплетеш ни нещо на една кука!

Къща с двор щом нарисуваш мързела ще ти гостува!

Снежинка от бял лист ни направи и с приятели се обгради!

П.П. Има два пъти приятелство,защото това е чернова,но ме мързи да слагам крайния резултат Simple Smile


Отнема ни близо час за изпълнението на късметите Simple Smile


Честита Нова 1981 година 😀

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 401
Аз направо заспах, мислейки си как един час ще гледам изпълнения на задачки... Плетене на една кука, планк, карате, ужасно забавление.

# 43
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 491
Хората са различни и всеки има собствена представа за весело изкарване в своята възраст, компания и среда. Сигурна съм, че и тези хора си правят голям купон и много се смеят - не е ли това смисълът? Не е ли смисълът на темата всеки да даде идея, и четящите да отсеят за себе си? Не виждам защо трябва да нападате и да обиждате всеки, който си е направил труда да сподели неговото мнение (чие друго?) и какво работи при тях. Някои хора не могат да се стъпят и ще вирят носове и в най-позитивната и добронамерена тема. Сега по-добре ли ви стана, като се изказахте със свръх важните си и полезни мнения?

# 44
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 338
Като свърши и това занятие, ще трябва друго. Като в детската градина Grinning

Общи условия

Активация на акаунт