Кралски работи и клюки - януари 2019

  • 104 042
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Може тяхната пролет да е нашата зима ☺ то в англия времто не можеш да го разбереш 😁

# 46
  • Майничка
  • Мнения: 12 603
Жената до Беатрис ми прилича на съпругата на Питър Филипс

Тя е.

# 47
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ами 12 градуса е днес, направо си и е ранна пролет 😂 реално не мисля че знаем точно кой месец е, при положение че казват всичко ориентировъчно, но и да е в шестия ей ги къде ще минат три месеца още Simple Smile
Моя термин беше средата на Март, бях зачакала от средата на февруари  Joy

Радика благодаря отново за интересната тема  bouquet

# 48
  • Мнения: 10 443

Smile


Nature Sparkles"Чиповете на баба", както кралицата нарича великолепната брошка, е една от многото красиви брошки, които кралицата  е наследила..
Брошката  се състои от диамант с формата на круша с 94,4 карата и 63,6 квадратни диаманта. Тази проста, но впечатляваща и огромна част е една от най-ценните брошки в света с приблизителна стойност над 50 милиона!


..малката принцеса е повече от диамант и е безценна..голяма сладурана..като баба си..

# 49
  • Мнения: 2 283
Само аз ли виждам, че са и явно къси ръкавите?
https://www.instagram.com/p/Br2WCehFiUK/?utm_source=ig_share_she … shid=c39p2hpnyhr8
Не вярвам да е издънка на Викито, защото на манекенките не са толкова къси ръкавите.
Или пък нарочно е няколко номера по-малко палтото?
Може би за да и се вижда корема?

# 50
  • Мнения: 8 480
Само аз ли виждам, че са и явно къси ръкавите?
https://www.instagram.com/p/Br2WCehFiUK/?utm_source=ig_share_she … shid=c39p2hpnyhr8
Не вярвам да е издънка на Викито, защото на манекенките не са толкова къси ръкавите.
Или пък нарочно е няколко номера по-малко палтото?
Може би за да и се вижда корема?
По-малък номер е, за да не успява да го закопчае, и да се налага да ходи с отворено палто. Peace Laughing

Букет, ръкавици, чантичка - всичко е събрала в една ръка, за да си положи ръката отново на корема...значи и да ѝ са заети ръцете с джунджурийки не помага много. Laughing

# 51
  • Мнения: 10 443
Nature Sparkles На мен ми прилича на гувернантка както е облечена..
все едно е с дрехи втора употреба взети от някой за отбиване на номер..
нищо кралско или модерно не виждам в този тоалет..

# 52
  • София
  • Мнения: 2 593
От няколко теми ви чета и винаги съм очарована от първите страници, пълни с много интересна информация. Благодаря на автора! Преди няколко дни гледах Цирковия фестивал в Монте Карло и ми направи впечатление, че като главен съдия беше обявена принцесата на Монако- Стефани. Доста често камерата проследяваше реакциите на кралското семейство, като две малки принцеси ( не им знам имената) изглеждаха много недоволни, че са там и не им беше до цирк.

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 7 349
То монакското кралско семейство си е  жив цирк. Пълна противоположност на японското

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 7 349
По нешънъл джиографик дават филм за принц Хари, а от 22 ще дават филм за Даяна

# 55
  • Down south
  • Мнения: 7 715
Букет, ръкавици, чантичка - всичко е събрала в една ръка, за да си положи ръката отново на корема...значи и да ѝ са заети ръцете с джунджурийки не помага много. Laughing
Няма и да помогне.
Ситуацията изглежда неспасяема  Joy

# 56
  • Мнения: X
Много ми харесва Японското императорско семейство и това, че стриктно спазват традициите си.
Само не видях да е писано нещо за принцеса Айко, май е пропусната в първата тема.

Онзи ден попаднах на снимка на Летисия като малко момиче.

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 21:25 от Анонимен

# 57
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
И чанта и дадоха в ръцете, за всеки случай и един чифт ръкавци, и букет държи и ръката пак на корема 😁
Joy Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 5 965
Букет, ръкавици, чантичка - всичко е събрала в една ръка, за да си положи ръката отново на корема...значи и да ѝ са заети ръцете с джунджурийки не помага много. Laughing
Няма и да помогне.
Ситуацията изглежда неспасяема  Joy

Вече чакам с нетърпение да се роди бебето. Поне бебе (дете) е съвсем естествено да се държи на ръце и тогава всичко ще е точно  Laughing

# 59
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Букет, ръкавици, чантичка - всичко е събрала в една ръка, за да си положи ръката отново на корема...значи и да ѝ са заети ръцете с джунджурийки не помага много. Laughing
Няма и да помогне.
Ситуацията изглежда неспасяема  Joy

Вече чакам с нетърпение да се роди бебето. Поне бебе (дете) е съвсем естествено да се държи на ръце и тогава всичко ще е точно  Laughing

Там друго няма да е наред  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт